Puchar PMOS Pisz 2019 – Magda i Zuza bezkonkurencyjne

PMOS Pisz facebook (ilustracja)

W niedziele (2 czerwca) zakończyły się w Piszu regaty w klasie Cadet o Puchar PMOS połączone z eliminacjami do Mistrzostw Świata oraz do Mistrzostw Polski w sprintach. Świetnie spisały się dziewczęta z PMOS Pisz. Aż trzy załogi znalazły się w czołowej szóstce , a zwycięstwo odniosły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis.W rywalizacji uczestniczyli też inni reprezentanci Warmii i Mazur z Ostródy, Mikołajek i Giżycka.

Klasyfikacja

1 Magdalena Leymańczyk 02/ Zuzanna Grusznis 06 PMOS Pisz 10.0

2 Paweł Kaleta 02/Tymoteusz Koszkowski 06 UKŻ Lamelka Kartuzy 13.0

3 Marcin Jarczewski 02/Julia Czapiewska 08 ŻUKS Stężyca 21.0

4 Patrycja Raszczyk 03/Zofia Sienkiewicz 07 PMOS Pisz 23.0

5 Wiktoria Ryzińska 02/Julia Mielewczyk 06 PMOS Pisz 26.0

6 Michał Dębkowski 03/Zdzisław Bulik 06 MKS Dwójka Warszawa 32.0

…........................

10 Laura Banach 04/Anna Tymińska 08 MKŻ Mikołajki 56.0

16 Krzysztof Kołakowski 03/Bartosz Kuliś 08 UKŻ Ostróda 67.0

18 Krystian Krysiak 04/Tymon Polawczyk 09 PMOS Pisz 78.0

31 Zuzanna Zachłowska 05/Marcelina Konert 08 PMOS Pisz 129.0

32 Krystian Kołakowski 02/Jowita Kulis 10 UKŻ Ostróda 141.0

33 Anastazja Pastuszko 06/Laura Szymborska 06 PMOS Pisz 146.0

37 Amelia Leszczyńska 06/Łucja Falędzik 09 MKŻ Mikołajki 162.0

38 Jędrzej Majewski 06/Wojciech Ptaszkiewicz UKŻ Ostróda 178.0

39 Jakub Śliwiński 06/Mikołaj Kiel 09 MKŻ Mikołajki 188.0

40 Kacper Wojczolanis 06/Julia Żyndul Giżycka Grupa Regatowa 190.0

41 Łukasz Śliwiński 06/Katarzyna Tymińska MKŻ Mikołajki 198.0

42 Jan Dobosz 05, Jan Mikielewicz 07 Giżycka Grupa Regatowa 198.0

43 Jakub Adamski 06 /Kornel Gajkowski 10 MKŻ Mikołajki 199.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn