Runmageddon Rekrut Warszawa 2015 – Pozytywne szaleństwo

Ponad 2,5 tysiąca uczestników zgromadził w Warszawie kolejny wyścig dla twardzieli Runmageddon Rekrut. Rywalizacja trwała dwa dni. Trzeba było rozegrać wiele serii by umożliwić start wszystkim chętnym. Z rywalami i własnymi słabościami walczyli też mieszkańcy Warmii i Mazur. Grzegorz Suchowiecki (Muszaki) zajął doskonałe szóste miejsce. Na uznanie zasługują twardziele z Ełku.

W czołowej „50” znalazło się a trzech ełczan, co przełożyło się na wynik drużynowy ekipy Cross V.I.P Ełk – 6 miejsce. Na 20 uplasowała się drużyna z Giżycka Cross Trening One World. Ale oczywiście po takiej próbie wszyscy mogą być z siebie dumni.

Klasyfikacja generalna open

1 Miłosz Jarczok M 1989 Ligota FITNESS CLUB 24 00:39:48

2 Marcin Sałata M 1988 Radom Real Girls & Fit Mates 00:41:14

3 Andrzej Tokarz M 1985 Nowy Sącz Rób to co Kochasz 00:41:48

4 Grzegorz Szczechla M 1987 Ustroń Hotel Podium 00:42:05

5 Darek Ilnicki M 1984 Kraków Husaria Race Team 00:45:51

6 Grzegorz Suchowiecki M 1984 Muszaki   00:46:43

7 Patryk Marszałowicz M 1993 Stalowa Wola Husaria Race Team 00:46:52

8 Adam Myszkowski M 1994 Warszawa Polcar 00:47:06

9 Daniel Kukuczka M 1993 Warszawa SWAT 00:47:18

10 Michał Grynkiewicz M 1982 Warszawa   00:47:21

............................................

21 Piotr Pipiro M 1990 Ełk CROSS V.I.P EŁK 00:49:19

48 Paweł Bernatowicz M 1986 Ełk CROSS V.I.P EŁK 00:51:52

49 Mirek Gładkowski M 1987 Ełk CROSS V.I.P EŁK 00:51:52

75 Damian Lipka M 1995 Wielbark   00:53:47

82   Jarek Mikuła M 1984 Kruklanki   00:54:14

141 Adam Ogrodowczyk M 1976 Elbląg 00:57:20

285   Karol Denert M 1980 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:03:28

315   Karol Basiewicz M 1997 Ełk CROSS V.I.P EŁK   01:04:28

325   Albert Andrelczyk M 1999 Ełk CROSS V.I.P EŁK   01:04:47

397   Paweł Chmielewski M 1990 Olecko CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO 01:07:15

478 Lukasz Cwiklewski M 1983 Elk SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM 01:10:09

535   Ida Andrelczyk K 1990 Ełk CROSS V.I.P EŁK   01:11:35

540 Łukasz Awiżeń M 1983 Purda   01:11:40

572 Piotr Brulinski M 1984 Ełk POŻ-SERWIS EŁK 01:12:37

578 Piotr Kukliński M 1975 Ełk POŻ-SERWIS EŁK 01:12:45

615   Marcin Paweł Piotrowski M 1976 Olecko 01:13:39

717 Patryk Niksa M 1994 Szczytno SWAT 01:15:44

859 Michał Rowiński M 1984 Lubawa   01:19:07

860 Karolina Rowińska K 1984 Lubawa   01:19:07

1004 Franciszek Maszota M 1974 Bartoszyce 01:21:48

1068 KRZYSZTOF DŁUGOKĘCKI M 1985 SZCZYTNO   01:23:12

1069 Marcin Bałazy M 1976 Szczytno   01:23:12

1073 Rafał Mirota M 1978 Szczytno   01:23:16

1150 Tomasz Damięcki M 1990 Pisz Kozaki strażaki 01:24:48

1195 Dominik Golak M 1982 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:25:27

1197 Małgorzata Kotowicz K 1989 Biskupiec DOKTORUNCI WUM 01:25:29

1206 Mariusz Sosnowski M 1985 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:25:36

1220 Dorota Kamińska K 1989 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:25:44

1255   Jarek Wasilewski M 1983 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:26:26

1368 Agnieszka Cychowska K 1980 Mrągowo 01:29:48

1369 Rafał Ignaczak M 1984 Ełk 01:29:48

1380 Daniel Przyborowski M 1987 Ełk 8 RANO 01:30:10

1381 Piotr Przyborowski M 1992 Ełk 8 RANO 01:30:10

1400 SZYMON POKOJSKI M 1989 IŁAWA 01:30:22

1421 Radosław Mazur M 1982 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:30:52

1463 Maksymilian Wilk M 1993 Pisz #Mmaciejaszekfunclub 01:31:36

1465 Maciej Jarczyński M 1993 12-200 Pisz #Mmaciejaszekfunclub 01:31:38

1540 Wojciech Peek M 1984 Elbląg 01:32:59

1604 Sylwia Kontowska K 1990 Iława Bozony Higgsa 01:34:10

1666 Tomasz Mejer M 1987 Gołdap ZDROFIT 01:35:23

1784 Paula Siwik K 1989 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:38:23

1798 Justyna Semeniuk K 1989 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:38:37

1832 Mariusz Charubin M 1979 Pisz/Łupki MY NIE MAMY NAZWY ! 01:39:00

1837 Anna Charubin K 1981 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:39:02

1848 Radosław Chmielewski M 1988 Ełk 01:39:15

1887 Mateusz Jasiński M 1987 Giżycko MY NIE MAMY NAZWY ! 01:40:16

2120 Dorota Cemborowska K 1985 Giżycko   01:45:46

2121 Adam Kurzątkowski M 1983 Giżycko   01:45:46

2128 Denis Zęgota M 1991 Piecki Nastula Club 01:45:48

2153 Alina Awiżeń K 1983 Olsztyn CHYBA NIE PADA 01:46:17

2154 Marcin Pętlak M 1979 Olsztyn CHYBA NIE PADA 01:46:17

2155 Jacek Rostek M 1981 Olsztyn CHYBA NIE PADA 01:46:17

2157 Katarzyna Deptuła K 1983 OLSZTYN CHYBA NIE PADA 01:46:18

2170 Justyna Seledec K 1976 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:32

2174 Joanna Dzwiniel K 1984 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:33

2175 Aneta Kowalczyk K 1989 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:33

2241 Magdalena Paliwoda K 1987 Olsztyn Piękne i bestie 01:48:31

2242 Monika Głusek K 1989 Olsztyn Piękne i bestie 01:48:32

2243 Krystian Filochowski M 1989 Olsztyn Piękne i bestie 01:48:32

2257 Wojciech Rejmer M 1982 Olsztyn Piękne i bestie 01:49:05

2394 Maciej Jastrzębski M 1986 Działdowo Janusze IT 01:54:46

2407 Sylwia Mordwa K 1986 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

2408 Marta Mordwa K 1988 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

2409 Radosław Szuszczewicz M 1978 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

2410 Mateusz Kopka M 1986 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

2411 Agnieszka Wiśniewska K 1989 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

2412 Mateusz Kojtych M 1991 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

2413 Natalia Wierzbicka K 1986 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

2414 Radosław Jerzak M 1993 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

2415 Urszula Polaczek K 1993 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

2416 Rafał Makara M 1990 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:05

2417 Michał Pachałko M 1983 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:05

2418 Tomasz Kiapśnia M 1991 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:08

2419 Justyna Kuraśkiewicz K 1990 Olsztyn power girls&boys 01:55:08

2517 Cezary Szostak M 1986 Ostróda 02:02:34

2633 Łukasz Siedlecki M 1987 Ełk CROSS V.I.P EŁK

2650 Rafał Czarnecki M 1983 Ełk CROSS V.I.P EŁK

2655 Sławomir Jerzak M 1990 Olsztyn Nie mogę rozczytać

2712 Arnold Łowicki M 1983 Olsztyn Piękne i bestie

2750 Paweł Wądołowski M 1989 Giżycko CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO

2755 Marek Janiszewski M 1987 Olsztyn Nie mogę rozczytać

2757 Anna Muzyka K 1992 Olsztyn Piękne i bestie

Kobiety

1 Małgorzata Szaruga K 1988 Zabrze FITNESS CLUB 24 00:47:26

2 Magdalena Szulc K 1986 Warszawa BOOT CAMP POLSKA 00:48:18

3 Kasia Wolska K 1983 LODZ 00:50:19

4 Joanna Zmokła K 1986 Warszawa Benefit Systems Running Team 00:52:26

5 Ewa Kostyra K 1990 Warszawa Real Girls & Fit Mates 00:54:50

6 Natalia Parzonka K 1993 Wroclaw Mili Goście i Luje 00:56:15

.............................................

66 Ida Andrelczyk K 1990 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:11:35

102 Agnieszka Urbańska K 1989 Lubawa Lubawa Kocha Biegać 01:15:16

158 Karolina Rowińska K 1984 Lubawa 01:19:07

244 Małgorzata Kotowicz K 1989 Biskupiec DOKTORUNCI WUM 01:25:29

252 Dorota Kamińska K 1989 Ełk CROSS V.I.P EŁK 01:25:44

297 Agnieszka Cychowska K 1980 Mrągowo 01:29:48

371 Sylwia Kontowska K 1990 Iława Bozony Higgsa 01:34:10

439 Paula Siwik K 1989 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:38:23

447 Justyna Semeniuk K 1989 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:38:37

458 Anna Charubin K 1981 Pisz MY NIE MAMY NAZWY ! 01:39:02

556 Dorota Cemborowska K 1985 Giżycko 01:45:46

571 Katarzyna Deptuła K 1983 OLSZTYN CHYBA NIE PADA 01:46:18

577 Justyna Seledec K 1976 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:32

578 Marta Koniuszy Kobza K 1983 Warszawa Impreza BEZA 01:46:32

579 Joanna Dzwiniel K 1984 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:33

580 Aneta Kowalczyk K 1989 Olsztyn Piękne i bestie 01:46:33

604 Magdalena Paliwoda K 1987 Olsztyn Piękne i bestie 01:48:31

605 Monika Głusek K 1989 Olsztyn Piękne i bestie 01:48:32

683 Sylwia Mordwa K 1986 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

684 Marta Mordwa K 1988 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:03

685 Agnieszka Wiśniewska K 1989 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

686 Natalia Wierzbicka K 1986 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

687 Urszula Polaczek K 1993 Olsztyn Nie mogę rozczytać 01:55:04

688 Justyna Kuraśkiewicz K 1990 olsztyn power girls&boys 01:55:08

823 Anna Muzyka K 1992 Olsztyn Piękne i bestie

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn