Roll & Run Bydgoszcz 2018 – Ciborowscy w głównych rolach

Fot. Sebastian Ciborowski facebook

Roll & Run Bydgoszcz 2018 to impreza dla biegaczy i rolkarzy, ale również propozycja połączenia tych dwóch specjalności. Na rywalizacje w dwuboju ze skromnej ekipy Warmii i Mazur zdecydowali się tylko Państwo Ciborowscy z Pisza. Pan Sebastian w klasyfikacji łącznej mężczyzn zajął drugie miejsce, Pani Aneta była też druga wśród kobiet.

Pozostali zdecydowali się tylko na rolki, tu prowadzono klasyfikację w kategoriach wiekowych. Rywalizacje 50-latków wygrał Sławomir Charubin (Pisz), Aneta Ciborowska była druga w K40, a Anna Krasuska druga w K50.

Rolki (21 km)

1 CIĘŻKI PAWEŁ 193 BYDGOSZCZ M20 1 M 1 00:34:08.05

2 SOLGA MATEUSZ 180 AZS AWF KATOWICE TARNOWSKIE GÓRY M30 1 M 2 00:34:11.10

3 PAWELEC MIROSŁAW 187 GDAŃSK M30 2 M 3 00:34:37.00

4 MAZUREK SEBASTIAN 189 JABRA ROLLER TEAM GDYNIA M30 3 M 4 00:34:38.40

5 WALICH MACIEJ 188 PAMIĄTKOWO M30 4 M 5 00:35:00.50

6 MILLER ŁUKASZ 190 PLICH WYSCIG POZNAŃ M30 5 M 6 00:35:00.15

.............................

13 CHARUBIN SŁAWOMIR 175 PISZ M50 1 M 13 00:37:46.05

22 CIBOROWSKI SEBASTIAN 216 PISZ M40 5 M 22 00:37:53.45

72 CIBOROWSKA ANETA 215 PISZ K40 2 K 8 00:45:42.20

80 MACIEJEWSKI MARIAN 168 IŁAWA M60+ 7 M 72 00:48:47.10

106 KRASUSKA ANNA 198 ELBLĄG K50 2 K 17 00:59:03.95

Bieg (5 km)

1 LUTOWSKI WOJCIECH 318 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 1 M 1 00:16:16.45

2 MIKA OSKAR 333 BYDGOSZCZ M30 2 M 2 00:16:20.05

3 SKIBA ŁUKASZ 339 1 BLOG BYDGOSZCZ M30 3 M 3 00:16:24.70

4 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON 250 BYDGOSKIE OKONIE BYDGOSZCZ M20 1 M 4 00:16:33.80

5 MAŁECKI JAKUB 297 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M30 4 M 5 00:16:47.60

6 JAGODZIŃSKI MATEUSZ 249 BYDGOSKIE OKONIE BYDGOSZCZ M20 2 M 6 00:16:49.30

.............................

19 CIBOROWSKI SEBASTIAN 216 PISZ M40 4 M 18 00:19:06.35

61 CIBOROWSKA ANETA 215 PISZ K40 6 K 10 00:23:38.40

Dwubój

1 BUKOWSKI MACIEJ 203 ROLLA SPEED TEAM INOWROCŁAW M-OPEN 1 M 1 00:36:15.40 + 00:19:10.65 00:55:24.00

2 CIBOROWSKI SEBASTIAN 216 PISZ M-OPEN 2 M 2 00:37:55.15 00:19:07.80 00:56:59.80

3 KSENIAK TOMASZ 218 TWISTER TRÓJMIASTO GDAŃSK M-OPEN 3 M 3 00:37:48.00 + 00:20:20.55 00:58:05.95

4 FIREK WIESŁAW 201 NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI WARSZAWA M-OPEN 4 M 4 00:39:59.60 + 00:20:31.85 01:00:24.60

5 PARASZKA ŁUKASZ 209 MINIONS SPEED TEAM WARSZAWA M-OPEN 5 M 5 00:39:55.80 + 00:20:44.55 01:00:30.40

6 ZIÓŁKOWSKI JULIAN 214 STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY GDAŃSK M-OPEN 6 M 6 00:39:57.40 + 00:21:35.40 01:01:27.45

..............

12 CIBOROWSKA ANETA 215 PISZ K-OPEN 2 K 2 00:45:49.10 + 00:23:40.40 01:09:20.60

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn