I Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta Gminy Rybno 2018 - Ciborowscy i Charubin „zamieszali” w czołówce

Fot. Sebastian Ciborowski facebook

W niedziele (16 września) odbył się I Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta Gminy Rybno. Oprócz konkurencji głównej rywalizowano tez na 10 km bez podziału na kategorie. W półmaratonie wysoko uplasowali się piszanie. Sławomir Charubin był ósmy w open i pierwszy w kat. 50+, Sebastian Ciborowski zamknął pierwsza dziesiątkę i był szósty w M30/49. Aneta Ciborowska zajęła trzecie miejsce i wygrała kat, K30/39.

Na dystansie 10 km wystartował Itan Ciborowski (Pisz) i przyjechał na metę trzeci.

Wyniki

Półmaraton

Mężczyźni open

1 Flejszer Łukasz UKS Zwoleń Gostynin Mężczyźni(30-49lat)21km 00:33:23.14

2 Bukowski Maciej ROLLA SPEED TEAM Inowrocław Mężczyźni(30-49lat)21km 00:33:25.31

3 Duda Marcin ROLLA SPEED TEAM Toruń Mężczyźni(30-49lat)21km 00:33:38.67

4 Zgrzywa Marek Joblra Roller Team Gdańsk Juniorzy(15-18lat)21km 00:34:43.25

5 Hachaj Piotr Legia Warszawa Masters Warszawa Mężczyźni(19-29lat)21km 00:34:55.70

6 Krynicki Maciej Roll4life Plichwyścig pl Zielona Mężczyźni(19-29lat)21km 00:35:28.16

................

8 Charubin Sławomir FreeSlavo Pisz Mężczyźni(50+)21km 00:35:29.53

10 Ciborowski Sebastian Seba-sport Pisz Pisz Mężczyźni(30-49lat)21km 00:35:30.38

21 Bączek Zbigniew Iława Mężczyźni(50+)21km 00:47:44.10

22 Sienkiewicz Krzysztof Mrągowo Mężczyźni(50+)21km 00:48:02.12

Kategorie

Kat 30/49

6 Ciborowski Sebastian Seba-sport Pisz Pisz Mężczyźni(30-49lat)21km 00:35:30.38

Kat. 50+

1 Charubin Sławomir FreeSlavo Pisz Mężczyźni(50+)21km 00:35:29.53

10 Bączek Zbigniew Iława Mężczyźni(50+)21km 00:47:44.10

11 Sienkiewicz Krzysztof Mrągowo Mężczyźni(50+)21km 00:48:02.12

Kobiety open

1 Tyszkiewicz Klaudia UKS Zwoleń Gostynin Kobiety(19-29lat)21km 00:37:17.20

2 Junka Karolina Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Kobiety(19-29lat)21km 00:41:22.94

3 Ciborowska Aneta seba-sport Pisz pisz Kobiety(30-49lat)21km 00:41:24.71

4 Zgrzywa Agnieszka Jabra RT Friends Gdańsk Kobiety(30-49lat)21km 00:46:21.05

5 Filipczyk Joanna Runners Ostróda Kobiety(30-49lat)21km 00:48:13.89

Kategorie

1 Ciborowska Aneta seba-sport Pisz pisz Kobiety(30-49lat)21km 00:41:24.71

3 Filipczyk Joanna Runners Ostróda Kobiety(30-49lat)21km 00:48:13.89

Dystans 10 km

Mezczyźni Open

1 Chyliński-Ochej Sławek Gdańsk Gdańsk Mężczyźni(Open)10km 00:19:46.06

2 Heinrich Marcin Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Mężczyźni(Open)10km 00:20:26.10

3 Ciborowski Itan Seba Sport Pisz Mężczyźni(Open)10km 00:20:54.02

4 Zgrzywa Mariusz Gdańsk Mężczyźni(Open)10km 00:26:18.72

Kobiety open

1 Kafarska Adrianna UKS Zwoleń Zwoleń Kobiety(Open)10km 00:19:45.48

2 Heinrich Julia Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Kobiety(Open)10km 00:21:15.82

3 Karczewska Klaudia Poznań Kobiety(Open)10km 00:28:16.07

4 Knozowska Zuzanna Gronow Kobiety(Open)10km 00:29:50.67

Fot. dzialdowo.dlawas.info

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn