Kierunek Ultra Hańcza 2019 – Jakub Ołowski i Mariusz Bartkowski w głównych rolach

Fot. Katarzyna Karaszewska

W sobotę (13 kwietnia) odbyła się impreza UltraHańcza po Suwalskim Park Krajobrazowym. Był to trzeci bieg cyklu, w którym uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: 63 km i 28 km. W czołówce zameldowali się mieszkańcy Warmii i Mazur. Na krótszym dystansie zwyciężył Jakub Ołowski (Biskupiec), natomiast na dłuższym trzeci na mecie zameldował się Mariusz Bartkowski (Mszanowo).

Startowało sporo zawodników z Warmii i Mazur, których pomógł zidentyfikować Pan Mariusz (dziękujemy). Znów w wynikach przy nazwiskach brakowało miejscowości, a to dla nas jako portalu regionalnego utrudnienie.

Ultra Hańcza 63 km

Wyniki

1 Modestas Bacys (Litwa) 04:53:25

2 Sławomir Mąka (Ostrołęka) 05:17:34

3 Mariusz Bartkowski Mszanowo) 05:21:40

4 Mateusz Ławnik Katowice) 05:38:54

5 Tomas Semis (Litwa) 05:51:03

6 Przemysław Sajewski (Białystok) 05:57:22

.........................................

8 Jan Bobrowski (Ełk) 06:00:24

12 Grzegorz Baran (Olsztyn) 06:12:25

17 Marek Nestorowicz (Kętrzyn) 06:37:22

30(4) Ela Cieśla (Olsztynek) 06:53:06

31 Marcin Gałęza (Olsztyn) 06:53:18

42 Tomasz Pawluczuk (Ełk) 07:07:17

43 Mariusz Pełszyński (Giżycko) 07:07:17

69 Marta Góraj (Iława) 07:48:31

71 Maciej Góraj (Iława) 07:48:32

91 Dawidczyk Krystyna (Kętrzyn) 08:26:05

92 Sławomir Łyczko (Kętrzyn)   08:26:10

98 (19)Elżbieta Ciećko (Dobre Miasto) 08:38:55

97 Adrian Ferenc (Pisz) 08:33:39

Turtul Trail – 28 km

Wyniki

1 Jakub Ołowski (Biskupiec) 01:54:34

2 Łukasz Gregorczyk (Warszawa) 01:54:46

3 Kamil Ołowski (Dzierzgoń) 02:02:31

4 Łukasz Morgiewicz (Suwałki) 02:02:31

5 Łukasz Klaś (Tarchomin) 02:06:08

6 Grzegorz Mikulski (Choroszcz) 02:13:20

...................................

20 Adam Słotwiński (Ełk) 02:34:47

28 Jarek Cieśla (Olsztynek) 02:41:57

29 Czarek Gierszewski (Olecko) 02:45:04

32 Ania Parwicka (Kętrzyn) 02:46:53

36 Mariusz Naruszewicz (Olecko) 02:51:02

42 Łukasz Łaniewski (Olsztyn) 02:54:04

44 Stanisław Warykowski (Olecko) 02:56:25

59 Rafał Chlewiński (Kętrzyn) 03:16:09

60 Agnieszka Mączka (Kętrzyn) 03:16:09

70 Monika Nestorowicz (Kętrzyn) 03:24:56

74 Koczaj Anna Pisz 03:27:12

75 Katarzyna Chyżewska (Olsztyn) 03:27:21

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn