4 Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki 2019 – Przemysław Mienziński i Dorota Łodziana

Fot. Dorota Łodziana facebook

W minioną niedzielę (28 kwietnia) odbył się 4 Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki zaliczany do cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. W rywalizacji głównej na dystansie 5 km wystartowało 55 uczestników. Pierwsze linę mety mina Przemysław Mienziński (Barczewo), drugi był Marcin Sul (Olsztyn), a trzeci Tomasz Polewaczyk (Łyse). Wśród pan najszybsza okazała się Dorota Łodziana (Dywity).

Drugie miejsce zajęła Ewelina Drężek (Olsztyn), a trzecie Milena Blichak (Olsztyn), Zwycięzcy kategorii wiekowych: M16/19: Grzegorz Danilczuk (Olsztyn), U20/30: Ewelina Drężek i Tomasz Polewaczyk, U30/39: Dorota Łodziana i Przemysław Mienziński, U40/49: Magda Kułakowska (Olsztyn) i Andrzej Rudziński (Jonkowo), U50/59: Dorota Sadowska (Malbork) i Piotr Bojarowski (Dabrówno), M+60: Krzysztof Gacki (Pisz)

Rozegrano tez wyścigi dla dzieci i młodzieży , a których triumfowali: kat. do 6 lat Iga Anszczak i Jan Chwediuk, kat. 6/9 lat: Gabriela Kuskowska i Bartosz Sięda, kat. 10/13 lat: Sandra Chmielińska i Olaf Galewski.

Bieg główny open

1 Menziński Przemysław BSB Barczewo Biega 1987 30-39 M 1 17:36 1

2 Sul Marcin Olsztyn 1980 30-39 M 2 17:45 2

3 Polewaczyk Tomasz Łyse Młynago 1991 20-29 M 1 19:05 3

4 Danilczuk Grzegorz Olsztyn Klub Biegacza Jurund Szczytno 2002 16-19 M 1 Najszybszy Mieszkaniec Gminy Purda 1 19:35 4

5 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 30-39 M 3 20:11 5

6 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Synchron Break Crew 1984 30-39 M 4 20:33 6

7 Rudziński Andrzej Młynago - Jonkowo biega 1974 40-49 M 1 20:42 7

8 Lipka Artur Ostróda 1974 40-49 M 2 21:20 8

9 Tryk Piotr Olsztyn Lecimy Tutej 1986 30-39 M 5 21:24 9

10 Kozłowski Tomasz Barczewo BSB Barczewo 1979 40-49 M 3 21:32 10

11 Bojarowski Piotr Dąbrówno 1967 50-59 M 1 21:36 11

12 Chmieliński Grzegorz Nidzica 1977 40-49 M 4 Najszybszy Mieszkaniec Gminy Purda 2 21:46 12

13 Bertel Marcin Olsztyn 1982 30-39 M 6 22:47 13

14 Piórkowski Wojciech 1976 40-49 M 5 22:50 14

15 Kornacki Grzegorz 1985 30-39 M 7 22:59 15

16 Ośno Mirosław 1988 30-39 M 8 22:56 16

17 Łodziana Dorota Dywity Pszczòłkowski Team 1981 30-39 K 1 23:19 1

18 Drężek Ewelina Sylwia Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1991 20-29 K 1 23:21 2

19 Blicharz Milena Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 20-29 K 2 23:32 3

20 Kaczmarski Mateusz Olsztyn 2001 16-19 M 2 Najszybszy Mieszkaniec Gminy

Purda 3 23:44 17

21 Miller Marta Olsztyn Pszczólkowski Team 1980 30-39 K 2 23:52 4

22 Gacki Krzysztof Pisz 1957 60 i starsi M 1 24:14 18

23 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica biega 1962 50-59 M 2 24:23 19

24 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1966 50-59 M 3 24:46 20

25 Ziniewicz Jacek 1973 40-49 M 6 25.06 21

26 Osiecki Grzegorz 1951 60 i starsi M 2 25:20 22

27 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 40-49 K 1 25:41 5

28 Piotrowicz Piotr Olsztyn 1991 20-29 M 2 25:57 23

29 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczòłkowski Team 1982 30-39 K 3 26:05 6

30 Sierak Małgorzata Szczytno 1975 40-49 K 2 26:05 7

31 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały 1988 30-39 K 4 26:09 8

32 Bartnik Mieczysław 1962 50-59 M 4 26:30 24

33 Urbaniak Tomasz Szczytno 1987 30-39 M 9 26:37 25

34 Urbaniak Agnieszka Szczytno 1990 20-29 K 3 26:39 9

35 Galewska Justyna Olsztyn 1981 30-39 K 5 26:45 10

36 Frydrych Bernadeta Szczytno 1977 40-49 K 3 27:18 11

37 Tarasewicz Piotr 1976 40-49 M 7 27:18 26

38 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 30-39 K 6 27:23 12

39 Stypiński Darek Olsztyn 1976 40-49 M 8 27:28 27

40 Iwanow Paweł Koleczkowo 1984 30-39 M 10 27:45 28

41 Piotrowicz Magdalena Olsztyn 1990 20-29 K 4 29:12 13

42 Werner Olga Olsztyn 1980 30-39 K 7 29:24 14

43 Mańkowska - Salik Izabela Tempoo 1978 40-49 K 4 29:51 15

44 Patroński Robert 1970 Sztafeta 1 30:01 29

45 Nowakowski Czeslaw Warszawa 1947 60 i starsi M 3 30:04 30

46 Maliszewski Robert Lidzbark Warmiński 1985 30-39 M 11 30:10 31

47 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 1971 40-49 K 5 30:58 16

48 Szewczyk Sebastian 1986 30-39 M 12 31:46 32

49 Sadowska Monika Malbork 1993 20-29 K 5 31:57 17

50 Lipka Eliza Ostróda 1977 40-49 K 6 35:48 18

51 Panfil Magdalena Ostróda 1978 40-49 K 7 35:48 19

52 Jakóbczyk Krystyna Lidzbark Warmiński 1992 20-29 K 6 37:33 20

53 Maliszewska Marta Lidzbark Warmiński 1987 30-39 K 8 37:41 21

54 Nowosielski Eugeniusz Malbork 1960 50-59 M 5 40:37 33

55 Sadowska Dorota Malbork 1968 50-59 K 1 40:37 22

lod4

Kobiety

1 Łodziana Dorota Dywity Pszczòłkowski Team 1981 30-39 K 23:19

2 Drężek Ewelina Sylwia Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1991 20-29 K 23:21

3 Blicharz Milena Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 20-29 K 23:32

4 Miller Marta Olsztyn Pszczólkowski Team 1980 30-39 K 23:52

5 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 40-49 K 25:41

6 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczòłkowski Team 1982 30-39 K 26:05

7 Sierak Małgorzata Szczytno 1975 40-49 K 26:05

8 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały 1988 30-39 K 26:09

9 Urbaniak Agnieszka Szczytno 1990 20-29 K 26:39

10 Galewska Justyna Olsztyn 1981 30-39 K 26:45

lod3

Kategorie

K20/29

1 Drężek Ewelina Sylwia Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1991 20-29 K 23:21

2 Blicharz Milena Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 20-29 K 23:32

3 Urbaniak Agnieszka Szczytno 1990 20-29 K 26:39

K30/39

1 Łodziana Dorota Dywity Pszczòłkowski Team 1981 30-39 K 23:19

2 Miller Marta Olsztyn Pszczólkowski Team 1980 30-39 K 23:52

3 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczòłkowski Team 1982 30-39 K 26:05

K40/49

1 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 40-49 K 7 25:41

2 Sierak Małgorzata Szczytno 1975 40-49 K 26:05

3 Frydrych Bernadeta Szczytno 1977 40-49 K 27:18

K50/59

1 Sadowska Dorota Malbork 1968 50-59 K 40:37

M16/19

1 Danilczuk Grzegorz Olsztyn Klub Biegacza Jurund Szczytno 2002 16-19 M Najszybszy Mieszkaniec Gminy Purda 19:35

2 Kaczmarski Mateusz Olsztyn 2001 16-19 M Najszybszy Mieszkaniec Gminy Purda 23:44

M20/29

1 Polewaczyk Tomasz Łyse Młynago 1991 20-29 M 19:05

2 Piotrowicz Piotr Olsztyn 1991 20-29 M 25:57

M30/39

1 Menziński Przemysław BSB Barczewo Biega 1987 30-39 M 17:36

2 Sul Marcin Olsztyn 1980 30-39 M 17:45

3 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 30-39 M 20:11

M40/49

1 Rudziński Andrzej Młynago - Jonkowo biega 1974 40-49 M 20:42

2 Lipka Artur Ostróda 1974 40-49 M 21:20

3 Kozłowski Tomasz Barczewo BSB Barczewo 1979 40-49 M 21:32

M50/59

1 Bojarowski Piotr Dąbrówno 1967 50-59 M 21:36

2 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica biega 1962 50-59 M 24:23

3 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1966 50-59 M 24:46

M60+

1 Gacki Krzysztof Pisz 1957 60 i starsi M 24:14

2 Osiecki Grzegorz 1951 60 i starsi M 25:20

3 Nowakowski Czeslaw Warszawa 1947 60 i starsi M 30:04

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn