VI Bieg Barczewo Biega 2019 – Paweł Pszczółkowski szybszy od barczewskiej dwójki

Fot. Paweł Pszczółkowski facebook

W sobotę (29 czerwca) odbył się VI Bieg „Barczewo Biega". W rywalizacji głównej na dystansie 5 km wystartowało 120 zawodniczek i zawodników. Wygrał jeden z głównych faworytów Paweł Pszczółkowski (Olsztyn), który wyprzedził dwóch reprezentantów gospodarzy: Krzysztofa Sulewskiego i Przemysława Flagę. Wśród pań zwyciężyła Emilia Kuźmiak (Barczewo) przed Darią Mitręga (Olsztyn) i Martą Miller (Olsztyn).

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: U20: Wiktoria Kwiatkowska (Iława) i Krzysztof Sokół (Olsztyn). U30: Joanna Orzołek (Kolno) i Przemysław Menziński (Barczewo), U40: Beata Pronobis (Barczewo) i Robert Najdzion (Olsztyn), U50:Beata Sznajder (Pisz) i Wiesław Kwiatkowski (Iława), M60: Krzysztof Gacki (Pisz) M70+ Ryszard Ropiak (Myszyniec).

Imprezami towarzyszącymi były: bieg w szpilkach i bieg juniora

Klasyfikacja open

1. Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 gen. M (1.) 0:16:10

2. Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 gen. M (2.) 0:16:18

3. Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 gen. M (3.) 0:16:47

4. Sokół Krzysztof Olsztyn Sokół Team 1996 M20 1. M (4.) 0:16:55

5. Menziński Przemysław Barczewo BSB Barczewo Biega 1987 M30 1. M (5.) 0:17:34

6. Fieodorow Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega/ZK Barczewo 1984 M30 2. M (6.) 0:17:47

7. Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 1986 M30 3. M (7.) 03:37 0:18:05

8. Najdzion Robert Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M40 1. M (8.) 0:18:11

9. Paluch Sylwester Różnowo GUKS ASY Dywity 2001 M20 2. M (9.) 0:18:15

10. Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 M40 2. M (10.) 0:18:18

11. Adamiak Paweł Kolno 2001 M20 3. M (11.)0:18:20

12. Nawojczyk Przemyslaw Olsztyn AKM Olsztyn/ sklepbiegowy.com 1981 M30 4. M (12.) 0:18:33

13. Lis Sebastian Mrągowo 1987 M30 5. M (13.) 0:18:37

14. Kord Arkadiusz Barczewo BSB Barczewo Biega 1996 M20 4. M (14.) 0:18:40

15. Cydzik Mirosław Olsztyn 1976 M40 3. M (15.) 0:18:41

16. Białek Piotr Olsztyn 3Bro 1981 M30 6. M (16.) 0:18:55

17. Karolewski Krzysztof Olsztyn Kriss Coaching 1982 M30 7. M (17.) 0:19:14

18. Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20 5. M (18.) 0:19:24

19. Kwiatkowski Wiesław Iława 1967 M50 1. M (19.) 0:19:34

20. Cygański Tomasz Olsztyn 1985 M30 8. M (20.) 0:19:39

21. Żebrowski Jacek Kierźliny 1984 M30 9. M (21.) 0:19:50

22. Kuźmiak Emilia Barczewo biegam bo lubię 1987 K30 gen. K (1.) 0:19:58

23. Głowacki Robert Olsztyn Sokół Team 1974 M40 4. M (22.) 0:20:02

24. Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 10. M (23.) 04:02 0:20:10

25. Paszko Kamil Florczaki Finisz Morąg 1990 M20 6. M (24.) 0:20:20

26. Kowalewski Łukasz Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30 11. M (25.) 0:20:24

27. Szpendowski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1978 M40 5. M (26.) 0:20:28

28. Bojarowski Piotr Dąbrówno Team Kopeć 1967 M50 2. M (27.) 0:20:29

29. Kujawa Paweł Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30 12. M (28.) 0:20:33

30.Rykowski Paweł Barczewo 1977 M40 6. M (29.) 0:20:33

31 Kozłowski Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega / Aikido Barczewo 1979 M40 7. M (30.) 0:20:41

32.Kasperski Piotrek Olsztyn 1985 M30 13. M (31.) 0:20:43

33. Gomulski Marcin Morąg Finisz Morąg 1988 M30 14. M (32.) 0:20:50

34. Mitręga Daria Olsztyn 1990 K20 gen. K (2.) 0:20:50

35. Ferenc Adrian Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekracji w Piszu 1992 M20 7. M (33.) 0:20:52

36. Dobrzyński Henryk Gdańsk Maraton 1987 1962 M50 3. M (34.) 0:21:02

37. Węglan Damian Barczewo 1985 M30 15. M (35.) 0:21:10

38. Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40 8. M (36.) 0:21:15

39. Sumicki Krzysztof Barczewo 1981 M30 16. M (37.) 0:21:27

40. Nieściór Jan Stękiny Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn 1968 M50 4. M (38.) 0:21:35

41. Guski Paweł Dobre Miasto 1984 M30 17. M (39.) 0:21:38

42. Kwakszys Grzegorz Bartoszyce 1980 M30 18. M (40.) 0:21:39

43. Dąbrowski Marcin Nikielkowo Nasze Nikielkowo 1977 M40 9. M (41.) 0:21:41

44. Oszczęda Arkadiusz Nidzica Nidzica Biega 1979 M40 10. M (42.) 0:21:42

45. Kacprzak Maciej Regimin 1995 M20 8. M (43.) 0:21:43

46. Miller Marta Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 K30 gen. K (3.) 0:21:56

47. Zając Bartosz Barczewo BSB Barczewo Biega 1989 M30 19. M (44.) 0:22:14

48. Ptak Michał Biskupiec Biskupiec Biega 1979 M40 11. M (45.) 0:22:16

49. Pronobis Beata Barczewo BSB Barczewo Biega 1970 K40 1. K (4.) 0:22:22

50. Mielnik Rafał Barczewo Rolling Spider Team Barczewo 1987 M30 20. M (46.) 0:22:25

51. Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M60 1. M (47.) 0:22:39

52. Rybaczyk Cezary Nikielkowo 1973 M40 12. M (48.) 0:22:47

53. Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 2. K (5.) 0:22:49

54. Skupsz Jędrzej Kazimierz Bydgoszcz 1988 M30 21. M (49.) 0:23:02

55. Orzołek Joanna Kolno Biskupiec Biega 1983 K30 1. K (6.) 0:23:23

56. Markowicz Robert Barczewo 1975 M40 13. M (50.) 0:23:27

57. Kwiatkowska Wiktoria Iława IŁAWA BIEGA 1998 K20 1. K (7.) 0:23:28

58. Karolewska Anna Olsztyn Kriss Coaching 1985 K30 2. K (8.) 0:23:32

59. Grams Paulina Olsztyn 1988 K30 3. K (9.) 0:23:35

60.Daszuta Karolina Jaroty 1988 K30 4. K (10.) 0:23:43

61. Mickiewicz Adam Biskupice 1977 M40 14. M (51.) 0:23:49

62 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie Run Team/ BSB Barczewo Biega 1995 M20 9. M (52.) 0:23:58

63.Szymkowiak Marcin Morąg Finisz Morąg 1982 M30 22. M (53.) 0:24:04

64.Orłowska Paulina Morąg Finisz Morąg 1991 K20 2. K (11.) 0:24:04

65.Ducher Longin Morąg Finisz Morąg 1960 M50 5. M (54.) 0:24:05

66.Pietrzak Michał Olsztyn 1989 M30 23. M (55.) 0:24:23

67.Nowicki Mateusz Barczewo BSB Barczewo Biega 1987 M30 24. M (56.) 0:24:23

68.Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 K30 5. K (12.) 0:24:31

69 Rykowska Marzena Barczewko 1978 K40 3. K (13.) 0:24:32

70 Mikulak Rafał Barczewo M-RUNNERS 1990 M20 10. M (57.) 0:24:41

71.Loewnau Tomasz Barczewo 1992 M20 11. M (58.) 0:24:48

72. Markowicz Zenon Barczewo 1951 M60 2. M (59.) 0:24:54

73. Plawgo Tadeusz Barczewo 1964 M50 6. M (60.) 0:24:55

74. Szustak Piotr Barczewo 1997 M20 12. M (61.) 0:25:00

75. Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega 1974 K40 4. K (14.) 0:25:04

76. Połowianiuk Jan Olsztyn Dzikie Życie Run Team 1964 M50 7. M (62.) 0:25:08

77. Białousz Izabela Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 K40 5. K (15.) 0:25:32

78. Gadomska Joanna Olsztyn 1982 K30 6. K (16.) 0:25:40

79. Ropiak Tomasz Olsztyn 1971 M40 15. M (63.) 0:25:46

80. Ropiak Wioletta Olsztyn 1975 K40 6. K (17.) 0:26:11

81. Wojtach Danuta Barczewo BSB Barczewo Biega 1984 K30 7. K (18.) 0:26:13

82. Śliwka Zuzanna olsztyn 2001 K20 3. K (19.) 0:26:16

83. NIKOLAJUK ROBERT Olsztyn N1KO 1982 M30 25. M (64.) 0:26:32

84. Nysztal Radosław Mrągowo 1976 M40 16. M (65.) 0:26:32

85. Jurczyk Joanna Mrągowo Egger Runs 1984 K30 8. K (20.) 0:26:36

86. Smolarczyk Michał Barczewo 1986 M30 26. M (66.) 0:27:10

87. Dębska Anna Olsztyn 1983 K30 9. K (21.) 0:27:16

88. Szczapa Agnieszka Nidzica Nidzica Biega 1978 K40 7. K (22.) 0:27:25

89. Krzemieniewski Jarosław Wójtowo 1977 M40 17. M (67.) 0:27:31

90. Karczewska Alicja Barczewo Salka Fit 1982 K30 10. K (23.) 0:27:53

91. Ropiak Ryszard Myszyniec 1944 M70 1. M (68.) 0:27:56

92. Borkowski Jacek Warszawa 1984 M30 27. M (69.) 0:28:28

93. Kalbarczyk Dariusz Barczewo 1970 M40 18. M (70.) 0:28:37

94. Sznajder Beata Pisz Klub Morsów w Piszu 1969 K50 1. K (24.) 0:28:37

95. Nowicka Krzysztofa Barczewo BSB Barczewo Biega 1989 K30 11. K (25.) 0:28:38

96. Trendel Dominika Olsztyn 1986 K30 12. K (26.) 0:28:59

97. Poleacek Eugen Olsztyn 1985 M30 28. M (71.) 0:29:07

98.Owsianko Marta Gdańsk 1990 K20 4. K (27.) 0:29:19

99. Roicka Magdalena Olsztyn Egger 1985 K30 13. K (28.) 0:29:28

100. Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K50 2. K (29.) 0:29:36

101.Wesołowska Kasia Barczewo 1987 K30 14. K (30.) 0:29:44

102. Danielewicz Piotr Olsztyn 1975 M40 19. M (72.) 0:29:59

103. Jaworska Emilia Kronowo 1995 K20 5. K (31.) 0:30:07

104. Zajczyk Dorota Barczewo 1974 K40 8. K (32.) 0:30:08

105. Skrzyńska Katarzyna Barczewo 1973 K40 9. K (33.) 0:30:45

106. Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz 1963 M50 8. M (73.) 0:30:55

107. Nyt Waldemar Nikielkowo 1961 M50 9. M (74.) 0:31:09

108. Semerak Dorota Barczewo 1976 K40 10. K (34.) 0:31:44

109. Groszkowska Beata Nikielkowo 1971 K40 11. K (35.) 0:31:44

110.Kalisz Emilia Barczewo 1981 K30 15. K (36.) 0:31:59

111. Skrzyńska Elżbieta Barczewo 1975 K40 12. K (37.) 0:32:26

112. Zarejsko Sławek Barczewo 1972 M40 20. M (75.) 0:32:31

113. Staszak Beata Barczewo 1973 K40 13. K (38.) 0:32:31

114. Rak Michał Barczewo BSB Barczewo Biega 1976 M40 21. M (76.) 0:32:59

115. Nieściór Mieczysława Stękiny Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn 1970 K40 14. K (39.) 0:33:30

116. Kozłowska Anita Olsztyn 1986 K30 16. K (40.) 0:33:44

117. Ulążka Ewelina Barczewo 1979 K40 15. K (41.) 0:34:59

118. Wojdak Aleksnadra Barczewo 1989 K30 17. K (42.) 0:35:21

119.Mokrzycka Ewa Barczewo 1975 K40 16. K (43.) 0:35:21

120. Piskor Maciek Olsztyn są wolniejsi 1985 M30 29. M (77.) 0:35:30

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn