Hero Run Ogrodniczki 2019 – Prawdziwi herosi na trasie

Fot. Monika Kalicka

Na terenach dawnego wyrobiska żwiru w Ogrodniczkach k. Białegostoku odbyła się w niedzielę (28 lipca) impreza sportowo-rekreacyjna Hero Run 2019. Był to bieg terenowy z przeszkodami w trzech wariantach w zależności od stopnia trudności (Legend, Challenger i Beginner). Na mecie zameldowała się rekordowa liczba 674 zawodników, w tym, w serii Legend 65 osób, w Challenger 462 oraz w Beginner 147.

W Legend, bezkonkurencyjny, niemal do początku biegu, był reprezentant OCR Baltic Wariors (Litwa) – Liutkus Dainius, który bardzo ciężką ponad 9 km trasę pokonał w 59 min 26 sek. Wśród Pań królowała Aniela Żukowska z czasem 1:31:12. 14 miejsce w open zajał Adam Rakowski (Gołdap) triumfator kat. M16.

Seria Challenger, to zwycięstwa Michała Lewczuka (1:09:50) oraz Anny Malinowskiej (1:58:09). Czwarte miejsce w open i pierwsze w kat. M40 zajął Tomasz Rakowski (Gołdap). Zwycięstwo w kat. M50 odniósł Marek Truchan (Olecko). Drugą pozycje w K20 i trzecia w open zajęła Joanna Deresz (Gołdap). Trzeci w M30 był Michał Lipiński z Pisza.

Wyniki

Dystans (Legend) – 9 km

1 LIUTKUS Dainius KAUNAS LTU OCR BALTIC WARRIORS 86M30/1 (M)1 00:59:26

2 MÓRAWSKI Mieszko SUWAŁKI POL HUSARIA RACE TEAM / 88M30/2 (M)2 01:08:26

3 LASKOWSKI Grzegorz WIZNA POL RUN TEAM PIĄTNICA 90M20/1 (M)3 01:08:38

4 SUBBOTINAS Vitalijus KAUNAS LTU OCR BALTIC WARRIORS 82M30/3 (M)4 01:09:09

5 CHMIELEWSKI Krzysztof SOKÓŁKA POL OUTDOOR TRAINING 89M30/4 (M)5 01:11:47

6 KORNILUK Tomasz BIAŁYSTOK POL OUTDOOR TRAINING 87M30/5 (M)6 01:13:27

…...................

14 RAKOWSKI Adam GOŁDAP POL 01M16/1 (M)14 01:18:04

24 KUŁAK Piotr EŁK CATERING DIETETYCZNY BAR REKIN EŁK / 93M20/7 (M)24 01:29:59

30 SZEWC Mateusz EŁK CATERING DIETETYCZNY BAR REKIN EŁK / 93M20/10 (M)29 01:34:25

Fot. Monika Kalicka/Polskie Radio Białystok

Dystans (Challenger) – 9 km

1 LEWCZUK Michał BIAŁYSTOK POL / 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 87M30/1 (M)1 01:09:50

2 SUPIŃSKI Adam PROTASY POL KOTNIZ RUNNERS 91M20/1 (M)2 01:10:29

3 JANKOWSKI Andrzej ZABŁUDÓW POL KOTNIZ RUNNERS 93M20/2 (M)3 01:14:36

4 RAKOWSKI Tomasz GOŁDAP POL / ŁOWCZY PRZYGÓD 77M40/1 (M)4 01:15:57

5 ROSZKOWSKI Paweł BIAŁYSTOK POL / 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 91M20/3 (M)5 01:24:24

6 DWORAKOWSKI Andrzej BIAŁYSTOK POL R/S BUDOWNICTWO 76M40/2 (M)6 01:27:39

…....................

9 LIPIŃSKI Michał PISZ POL / WATAHA 89M30/3 (M)9 01:30:30

18 MILEWSKI Rafał ORZYSZ OUTDOOR TRAINING / 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW 89M30/7 (M)18 01:38:17

20 TWARDOWSKI Sebastian OLSZTYN POL / SĄSIEDZI Z BARCZA 79M40/4 (M)20 01:40:48

33 PIWOWAR Jacek BARTOSZYCE POL 78M40/9 (M)33 01:48:28

48 DERESZ Joanna GOŁDAP POL / 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP 93K20/2 (K)3 01:59:01

112 TRUCHAN Marek OLECKO POL 66M50/1 (M)100 02:20:48

175 DOBRZYŃSKI Radosław OLSZTYN POL / DROMOBUD TEAM 78M40/36 (M)152 02:31:13

180 PIELA Gabriel STARE JUCHY POL 99M20/54 (M)156 02:32:40

239 OLSZEWSKI Michał GOŁDAP POL 02M16/8 (M)199 02:43:19

260 DUDEK Krzysztof OLECKO POL OLE OLECKO! / 81M30/94 (M)214 02:45:51

261 JAWOROWSKA Magdalena OLECKO POL OLE OLECKO! / 87K30/21 (K)47 02:45:53

262 ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna OLECKO POL OLE OLECKO! / ---- 70K40/9 (K)48 02:45:53

290 CAL Artur SROKOWO POL 83M30/99 (M)228 02:50:03

422 GLEBA Elwira EŁK CATERING DIETETYCZNY BAR REKIN EŁK / 77K40/23 (K)120 03:24:35

424 ZABAŹNY Robert EŁK POL / CATERING DIETETYCZNY REKIN EŁK 77M40/50 (M)303 03:25:39

453 MOREK Katarzyna GOŁDAP POL OUTDOOR TRAINING 85K30/54 (K)135 03:49:50 02:40:00

454 RYNKOWSKI Rafał EŁK POL CATERING DIETETYCZNY BAR REKIN EŁK / 91M20/113 (M)319 04:02:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn