Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich Giżycko 2020 – Dużo młodych talentów

Fot. szczycieński kkk facebook

W Giżycku odbyła się w sobotę (29 lutego) odbyła się 7. edycja "Turnieju Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich". W hali Centralnego Ośrodka Sportowego, swoje walki stoczyło łącznie 154 karateków z ośmiu ośrodków: Giżycka, Ełku, Grajewa, Ostrołęki, Lidzbarku Warmińskiego, Bartoszyc, Szczytna i Suwałk. Z dobrej strony pokazali się karatecy sekcji warmińsko-mazurskich.

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyli gospodarze przed Szczycieńskim KKK i Bartoszyckim KKK. Frekwencja była o ponad połowę mniej niż w zeszłym roku. Szkoda, bo to doskonała okazja by sprawdzić swe umiejętności przed turniejami rangi mistrzowskiej. Wielu jednak wolało oszczędzać siły przed Mistrzostwami Makroregionu Wschodniego w Chełmie, niepokojące wieści o grypie też dały znać o sobie. Na matach pokazało się jednak wielu bardzo młodych zawodników i była do dla nich doskonała lekcja by nabrać doświadczenia.

Giżycko 34 medale (12-12-10)

I miejsce

Dominika Grablewska

Michalina Pawłowska

Weronika Kowalska

Julia Grzybalska

Olga Górna

Nikola Krawczuk

Filip Leśniewski

Wiktor Bełbot

Bartłomiej Przęzak

Jakub Grzybalski

Miłosz Wyszyński

Michał Mrozik

II miejsce

Kalina Frątczak

Patrycja Jaworowska

Julia Malinowska

Maria Stanke

Karolina Jasińska

Jakub Matiaszczuk

Krzysztof Dmytryszyn

Jakub Bagiński

Łukasz Rydzewski

Szymon Grzybalski

Dawid Bełbot

Tomasz Dmytryszyn

III miejsce

Ewa Kubajewska

Gabriela Pawłowska

Pola Urban

Amelia Wróblewska

Magdalena Swacha

Franciszek Fuk

Julian Wyszyński

Kajetan Mrozik

Paweł Czachowski

Arkadiusz Piotrkowski

Fot. gizycki kkk

Szczytno 28 medali (9-9-10)

I miejsce:

1. Łucja Dragun

2. Paula Wąsowicz

3. Szymon Jakubiak

4. Grzegorz Hajn

5. Alan Grzegorczyk

6. Maksymilian Zembrzuski

7. Patryk Sawlanski

8. Wiktor Cymerman

9. Bartłomiej Draba

II miejsce:

1. Izabela Fornalska

2. Julia Sztymelska

3. Maria Kakowska

4. Nadia Tyczyńska

5. Ignacy Nowacki

6. Kacper Szuszman

7. Antonii Szczepanek

8. Aleks Dragun

9. Olaf Pikura

III miejsce:

1. Aleksandra Zawistowska

2. Martyna Wiśniewska

3. Aleksandra Tokarska

4. Jakub Gudzbeler

5. Szymon Krawczyk

6. Mieszko Lubiński

7. Igor Ściągaj

8. Patryk Wysocki

9. Filip Kandybowicz

10. Rafał Banaszek

Fot szczycieński kkk

Ełk 9 medali (4-1-4)

I miejsce

Oliwka Lewkowicz

Kacper Łojewski

Darek Michałowski

Daniel Kumiszcza

II miejsce:

Dawid Lewkowicz

III miejsce:

Bartek Piwowarski

Jan Dąbkowski

Wiktor Kondracki

Maksymilian Jackiewicz

87787193 3164992993510852 5132212247698866176 o

Fot. ełcki kkk

Bartoszyce 13 medali (2-3-8)

I miejsce

Amelia Wojciechowicz

Leon Szczepański

II miejsce

Natalia Maksymik

Michalina Kowalewska

Jakub Szczepański

III miejsce

Wojciech Łuszczyk

Dawid Klimek

Jan Ławrynowicz

Jakub Borkowski

Gabriela Szerejko -

Aleksandra Baranowska

Lena Brodiuk +

Sylwester Curyła

Fot. bartoszycki kkk

Lidzbark Warmiński 6 medali (2-2-2)

I miejsce

Aleksy Żukowski - 60 kg rocznik 2006-2005)

Miłosz Wach - 52 kg rocznik 2006-2005)

II miejsce

Lena Gałązka - 50 kg (2005-2006)

Michał Kurek - 40 kg (rocznik 2010)

II miejsce

Mikołaj Kurta 40 kg 2007- 2008).

Maksymilian Żukowski 40 kg 2007- 2008).

Wyniki szczegółowe

Dziewczęta 2011,2012 -25kg (4)

1 Dominika Grablewska-Giżycko

2 Kalina Frątczak-Giżycko

3 Ewa Kubajewska-Giżycko

3 Gabriela Szerejko-Bartoszyce

Dziewczęta 2011,2012 +25kg (7)

1 Michalina Pawłowska-Giżycko

2 Natalia Chlebus-Grajewo

3 Zuzanna Jaczyńska-Grajewo

3 Zuzanna Skrodzka-Grajewo

Dziewczęta 2010 -30kg (5)

1 Łucja Dragun-Szczytno

2 Nikola Dąbrowska-Grajewo

3 Aleksandra Zawistowska-Szczytno

3 Emilia Podolewska-Suwałki

Dziewczęta 2010 -40kg (6)

1 Amelia Kowalewska-Suwałki

2 Aleksandra Dzięgielewska-Grajewo

3 Zuzanna Lech-Ostrołęka

3 Agata Ramotowska-Ostrołęka

Dziewczęta 2010 +40kg (4)

1 Weronika Kowalska-Giżycko

2 Patrycja Jaworowska-Giżycko

Dziewczęta 2009 -35kg (6 )

1 Paula Wąsewicz-Szczytno

2 Maria Stanke-Giżycko

3 Gabriela Pawłowska-Giżycko

4 Aleksandra Baranowska-Bartoszyce

Dziewczęta 2009 -40kg (4)

1 Julia Grzybalska-Giżycko

2 Julia Malinowska-Giżycko

3 Pola Urban-Giżycko

Dziewczęta 2009 -50kg (3)

1 Izabela Wierzbowska-Ostrołęka

2 Izabela Fornalska-Szczytno

Dziewczęta 2009 +50kg (2)

1 Aleksandra Bagińska-Suwałki

2 Julia Sztymelska-Szczytno

Dziewczęta 2007,2008 -40kg (3)

1 Olga Górna-Giżycko

2 Marysia Kakowska-Szczytno

3 Amelia Wróblewska-Giżycko

Dziewczęta 2007,2008 -46kg (7)

1 Oliwia Lewkowicz-Ełk

2 Natalia Maksymik-Bartoszyce

3 Lena Butkiewicz-Suwałki

4 Martyna Wiśniewska-Szczytno

Dziewczęta 2007,2008 +46kg (5)

1 Nikola Karpowicz-Suwałki

2 Nadia Tyczyńska-Szczytno

3 Amelia Sieniła-Grajewo

4 Lena Brodiuk-Bartoszyce

Dziewczęta 2005,2006 -45kg (3)

1 Nikola Krawczuk-Giżycko

2 Karolina Jasińska-Giżycko

3 Magdalena Swacha-Giżycko

Dziewczęta 2005,2006 -50kg (4)

1 Amelia Wojciechowicz-Bartoszyce

2 Lena Gałązka-Lidzbark

3 Aleksandra Tokarska-Szczytno

3 Olga Szmigiel-Grajewo

Dziewczęta 2005,2006 +50kg (3)

1 Ada Anzulewicz-Suwałki

2 Michalina Kowalewska-Bartoszyce

3 Nina Sieczkowska-Suwałki

Chłopcy 2012 -25kg (2)

1 Filip Leśniewski-Giżycko

2 Ignacy Nowacki-Szczytno

Chłopcy 2012 +25kg (6)

1 Leon Szczepański-Bartoszyce

2 Wiktor Wesołowski-Grajewo

3 Kacper Brzuzy-Ostrołęka

3 Jakub Gudzbeler-Szczytno

Chłopcy 2011 -25kg (2)

1 Wiktor Bełbot-Giżycko

2 Jakub Matiaszczuk-Giżycko

Chłopcy 2011 -30kg (4)

1 Bartłomiej Przęzak-Giżycko

2 Kacper Szuszman-Szczytno

3 Franciszek Fuk-Giżycko

3 Maksymilian Jackiewicz-Ełk

Chłopcy 2011 -35kg (7)

1 Szymon Brzuzy-Ostrołęka

2 Antoni Szczepanek-Szczytno

3 Szymon Krawczyk-Szczytno

3 Julian Wyszyński-Giżycko

Chłopcy 2011 +35kg (2)

1 Szymon Jakubiak-Szczytno

2 Krzysztof Dmytryszyn-Giżycko

Chłopcy 2010 -30kg (6)

1 Grzegorz Hajn-Szczytno

2 Jakub Bagiński-Giżycko

3 Wojciech Łuszczyk-Bartoszyce

3 Sylwester Curyła-Bartoszyce

Chłopcy 2010 -35kg (4)

1 Krystian Kalata-Suwałki

2 Dawid Klimaszewski-Grajewo

3 Maciej Świerczewski-Ostrołęka

Chłopcy 2010 -40kg (6)

1 Daniel Kumiszcza-Ełk

2 Michał Kurek-Lidzbark

3 Dawid Klimek-Bartoszyce

3 Kajetan Mrozik-Giżycko

Chłopcy 2010 +40kg (3)

1 Jan Kołakowski-Ostrołęka

2 Łukasz Rydzewski-Giżycko

3 Jan Ławrynowicz-Bartoszyce

Chłopcy 2009 -35kg (7)

1 Jakub Grzybalski-Giżycko

2 Szymon Grzybalski-Giżycko

3 Wiktor Kondracki-Ełk

3 Borys Andruczyk-Suwałki

Chłopcy 2009 -40kg (7)

1 Alan Grzegorczyk-Szczytno

2 Kacper Sośnicki-Ostrołęka

3 Mieszko Lubiński-Szczytno

4 Igor Ściągaj-Szczytno

Chłopcy 2009 -50kg (3)

1 Dariusz Michałowski-Ełk

2 Szymon Skrodzki-Grajewo

3 Olaf Pikura-Szczytno

Chłopcy 2009 +50kg (3)

1 Filip Radecki-Suwałki

2 Kacper Radzewicz-Suwałki

3 Jakub Borkowski-Bartoszyce

Chłopcy 2007,2008 -35kg (5)

1 Maksymilian Zembrzuski-Szczytno

2 Aleks Dragun-Szczytno

3 Mateusz Karpowicz-Suwałki

3 Maksymilian Żukowski-Lidzbark

Chłopcy 2007,2008 -40kg (7)

1 Patryk Sawlanski-Szczytno

2 Jakub Szczepański-Bartoszyce

3 Mikołaj Kurta-Lidzbark

3 Franciszek Kimszal-Suwałki

Chłopcy 2007,2008 -45kg (4)

1 Kacper Łojewski-Ełk Rafał Szmigiel-Grajewo

2 Jan Dąbkowski-Ełk Bartosz Piwowarski-Ełk

Chłopcy 2007,2008 +45kg (9)

1 Wiktor Cymerman-Szczytno

2 Kacper Kluczyński-Suwałki

3 Patryk Wysocki-Szczytno

3 Paweł Czachowski-Giżycko

Chłopcy 2005,2006 -45kg (2)

1 Miłosz Wyszyński-Giżycko

2 Dawid Bełbot-Giżycko

Chłopcy 2005,2006 -52kg (4)

1 Miłosz Wach-Lidzbark

2 Dawid Lewkowicz-Ełk

3 Arkadiusz Piotrkowski-Giżycko

3 Filip Kandybowicz-Szczytno

Chłopcy 2005,2006 -55kg (3)

1 Bartłomiej Draba-Szczytno

2 Kacper Niedzielski-Ostrołęka

Chłopcy 2005,2006 -60kg (4)

1 Aleksy Żukowski-Lidzbark

2 Tomasz Dmytryszyn-Giżycko

3 Błażej Andryszczyk-Suwałki

3 Jakub Rytelewski-Ostrołęka

Chłopcy 2005,2006 -70kg (3)

1 Michał Mrozik-Giżycko

2 Leon Staniewicz-Suwałki

Chłopcy 2005,2006 +70kg (3)

1 Wojciech Puczyłowski-Suwałki

2 Miłosz Kłoczko-Suwałki

3 Adam Pszkowski-Suwałki

Chłopcy 2002,2003,2004 Open (4)

1 Adrian Bugieda-Suwałki

2 Piotr Barwicki-Suwałki

3 Tomasz Kluczyński-Suwałki

3 Rafał Banaszek-Szczytno

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn