Milko Mazury MTB (8) Mrągowo 2018 – Pokonaj Górę Czterech Wiatrów

Fot. Milko Mazury MTB facebook

W trakcie trwania Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim w sobotę (21 lipca) odbył się w Mrągowie ósmy etap cyklu Milko Mazury MTB pod hasłem „Pokonaj Górę Czterech Wiatrów”. Atmosfera MP towarzyszyła uczestnikom amatorskiego cyklu, zresztą obecność w Mrągowie największych gwiazd tej dyscypliny też dała się odczuć. Stąd sobotnia rywalizacja nabierała dodatkowego smaczku.

Świetnie pojechali goście zza wschodniej granicy Najbardziej prestiżowy wyścig Pro wygrał Sarunas Pacevius, drugi był Eduard Tomashevskiy, a trzeci Radosław Kamiński z Ciechanowa. Jedyna pania na tym dystansie była Litwinka Silvija Paceviciene. W kategoriach zwyciężyli: Pro M2 Sarunas Pacevius, Pro M3 Eduard Tomashevskiy, Pro M4 Radosław Kamiński (Ciechanów), pro M5 Sławomir Sokolnicki (Ciechanów)

W rywalizacji Ekspert najlepszy okazała się Edgaras Svegzda, następny na metę przyjechał Norbert Łysiak (Niemcz), a za nim Jarosław Wołosiuk (Olsztyn) Wśród pań triumfowała Izabela Dudek (Sosnowiec) przed Anną Pietkiewicz (Suwałki) i Anną Ostrowską (Chorzele). Zwycięzcy kategorii:EK3 Anna Pietkiewicz, EK4 Izabela Dudek, EM1 Maciej Gęsicki (Szczytno), EM2: Jarosław Wołosiuk, EM3 Łukasz Łukaszewski (Witowo), EM4 Norbert Łysiak, EM5 Grzegorz Ostrowski (Chorzele), EMJ Edgaras Svegzda.

W Hobby wygrał Kostas Kardelis przed Tomaszem Chabowskim (Olsztyn) i Bratłomiejem Nalazkiem (Mrągowo). W wyścigu pań pierwsza była Klaudia Ostrowska (Suwałki), za nią finiszowały: Iwona Zaniewska (Olsztyn) i Weronika Stapel (Bartoszyce). Zwycięzcy kategorii: HK1 Weronika Stapel, HK3 Klaudia Ostrowska HK4 Iwona Zaniewska, HMJ Kostas Kardelis, HM1 Marek Jusow, HM2 Bartłomiej Nalazek, HM3 Kamil Dziedzic (Wrocław), HM4 Piotr Wiśniewski (Ełk), HM5 Wiesław Zalewski (Mrągowo), HM6 Zenon Gołębiowski (Pisz)

Wyniki

Pro Open

1 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 01:15:28

2 Eduard Tomashevskiy WEST MTBO TEAM 01:20:48

3 Łukasz Derheld ASE Trek Gdynia 01:21:14

4 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:25:47

5 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 01:28:57

6 Matas Dumčius S - Sportas 01:29:19

7 Łukasz Bielecki Absolute Bikes TEAM 01:33:16

8 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 01:36:41

9 Mariusz Nadany SKK Sokół 01:38:21

10 Daniel Dziemieszonek   01:38:37

11 Witold Mikielski Bliska Team 01:39:09

12 Krzysztof Majkowski MAJKOWSKI-instalacje.pl 01:39:37

13 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 01:40:18

14 Marcin Kudlak MCP Bike team 01:41:08

15 PaweŁ Rudziński   01:45:04

16 Radosław Kamiński T4B BIKE TEAM   01:45:22

17 Tomasz Czapczyński UKS SPORT BRALIN 01:46:10

18 Mikołaj Poloch Kołownik Włoszakowice 01:49:54

19 Piotr Sędecki BAUMAN BROTHERS 01:50:44

20 Marcin Komsta BAUMAN BROTHERS 02:00:15

21 Emil MaŁyska   02:00:45

22 Sławomir Sokolnicki T4B BIKE TEAM   02:06:10

Pro kobiety open

1 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 01:40:18

Kategorie

Pro M2

1 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 01:15:28

2 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:25:47

3 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 01:28:57

Pro M3

1 Eduard Tomashevskiy WEST MTBO TEAM 01:20:48

2 Łukasz Derheld ASE Trek Gdynia 01:21:14

3 Łukasz Bielecki Absolute Bikes TEAM 01:33:16

Pro M4

1 Radosław Kamiński T4B BIKE TEAM   01:45:22

2 Marcin Komsta BAUMAN BROTHERS 02:00:15

Pro M5

1 Sławomir Sokolnicki T4B BIKE TEAM   02:06:10

Expert

Open

1 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 01:08:11

2 Norbert Łysiak N-bike Academy 01:09:50

3 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:10:08

4 Daniel Pepla Renault Team 01:10:41

5 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:11:21

6 Łukasz Łukaszewski   01:12:05

7 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:13:20

8 Rafał Gierejko GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW 01:13:40

9 Artur Szmyt N-bike Academy 01:17:31

10 Jakub Dudek   01:17:55

11 Paweł Grzyb KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:18:00

12 Lukasz Twarkowski   01:18:05

13 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:18:55

14 Paweł Nowakowski MyBike 01:19:36

15 Artur Smoliński N-bike Academy 01:19:43

16 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ   01:19:50

17 Daniel Radzki   01:21:57

18 Zdzisław Pogorzelski LOTTO Bike Team Olsztyn 01:22:35

19 Arkadiusz Wyszkowski T4B BIKE TEAM   01:22:54

20 Damian Klimowicz GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW 01:23:24

21 Maciej Gęsicki   01:23:38

22 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 01:24:32

23 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 01:25:14

24 Marcin Rogiński T4B BIKE TEAM   01:25:30

25 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 01:25:55

26 Wojciech Syrwid   01:26:18

27 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:27:33

28 Bartosz Samborski Bliska Team 01:27:41

29 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 01:27:45

30 Mariusz Rynkiewicz KK24h 01:28:05

31 Paweł Pomaski T4B BIKE TEAM   01:28:21

32 Bartosz Karczmarski Renault Team 01:28:28

33 Filip Raczkowski OnBikes Sport Team 01:29:40

34 Paweł Adamczyk Accelerating Poland Bike Team   01:29:50

35 Krzysztof Dębski Michelin Team 01:31:50

36 Martin Fedor T4B BIKE TEAM   01:38:29

37 Krzysztof Krygielski Cryospace Olsztyn 01:39:37

38 Marcin Bielski GRUPETTO Mrągowo 01:39:58

39 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:40:17

40 Maciej Karwowski KK24h 01:40:33

41 Bartłomiej Klus   01:40:34

42 Dariusz Sudoł Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:40:50

43 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:40:54

44 Mateusz Lachowski   01:40:59

45 Marcin Krawczyk KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 01:41:09

46 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 01:42:43

47 Zdzisław Piechowski PT MAZURY Team Ełk 01:42:52

48 Izabela Dudek   01:43:05

49 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia 01:43:26

50 Anna Pietkiewicz KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:43:38

51 Konstanty Sawicki Michelin Team 01:45:32

52 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 01:45:54

53 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   01:46:01

54 Szymon Błasik Jastrzębie Łaskie   01:46:07

55 Wojciech Barczak   01:46:27

56 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   01:48:31

57 Tomasz Budzisz   01:49:29

Kategorie

EK3

1 Anna Pietkiewicz KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:43:38

EK4

1 Izabela Dudek   01:43:05

2 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   01:46:01

EM1

1 Maciej Gęsicki   01:23:38

2 Mateusz Lachowski   01:40:59

3 Szymon Błasik Jastrzębie Łaskie   01:46:07

EM2

1 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:10:08

2 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:11:21

3 Paweł Grzyb KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:18:00

EM3

1 Łukasz Łukaszewski   01:12:05

2 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:13:20

3 Artur Szmyt N-bike Academy 01:17:31

EM4

1 Norbert Łysiak N-bike Academy 01:09:50

2 Daniel Pepla Renault Team 01:10:41

3 Jakub Dudek   01:17:55

EM5

1 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:40:17

EMJ

1 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 01:08:11

2 Rafał Gierejko GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW 01:13:40

3 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ   01:19:50

Hobby

Open

1 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 00:32:55

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:35:47

3 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 00:36:20

4 Piotr Wiśniewski   00:37:38

5 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:39:11

6 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:39:21

7 Wojciech Kuszpa KK24h 00:39:43

8 Przemysław Kopko KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:40:39

9 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 00:41:18

10 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 00:41:22

11 Adrian Majchrzak STREFASPORTU.PL MWINVEST 00:41:32

12 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 00:41:46

13 Radek Zysk GRUPETTO Mrągowo 00:42:00

14 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team Olsztyn 00:42:59

15 Wojciech Sowa TK Masters Giżycko 00:43:33

16 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 00:43:54

17 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 00:44:03

18 Karol Ołdakowski   00:44:12

19 Kamil Dziedzic MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 00:44:13

20 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:45:02

21 Michał Guzenda MCP Bike team 00:45:14

22 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 00:45:40

23 Klaudia Ostrowska KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:45:43

24 Wojciech Nowalski   00:46:16

25 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 00:46:17

26 Zdzisław Szklarski KK24h 00:46:40

27 Wojciech Wołosz KK24h 00:46:50

28 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:46:54

29 Leszek Mariański   00:47:00

30 Piotr Szyman Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 00:47:01

31 Piotr Przybylski   00:47:05

32 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 00:47:13

33 Przemek Bronikowski MCP Bike team 00:47:35

34 Paweł Grabowski   00:47:40

35 Paweł Zieliński   00:47:41

36 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 00:47:44

37 Bartosz Smoługa   00:47:45

38 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 00:47:51

39 Jan Goleń   00:47:58

40 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 00:48:00

41 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 00:48:46

42 Marcin Trykacz TK Masters Giżycko 00:49:01

43 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:49:13

44 Maksymilian Makowski   00:49:26

45 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:49:35

46 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 00:49:57

47 Sławomir Charubin Mazury MTB Team 00:50:01

48 Marek Karczewski KK24h 00:50:09

49 Marcin Ruszczyk   00:50:20

50 Jacek Lichoń   00:50:35

51 Wojciech Górski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:51:00

52 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 00:51:06

53 Marek Jusow   00:51:45

54 Tomasz Modzolewski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:51:47

55 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 00:52:55

56 Robert Ropiak   00:53:14

57 Magdalena Kruk STREFASPORTU.PL MWINVEST 00:53:18

58 Grzegorz Rapczyński MTB EŁK- PROSTKI 00:53:30

59 Joanna Mackiewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:53:51

60 Igor Kubacki   00:54:45

61 Marcin Lamowski MCP Bike team 00:55:22

62 Magdalena Stużyńska Mama Kęci 00:56:47

63 Andrzej Samborski Bliska Team 01:00:08

64 Tomasz Szeremeta   01:01:13

65 Zbigniew Bober T4B BIKE TEAM   01:01:13

66 Piotr Pilczuk MTB EŁK- PROSTKI 01:04:50

67 Mieczysław Klimaszewski   01:06:52

68 Wojciech Kurosad-kurasiewicz   01:08:12

69 Jan Orłowski   01:09:56

Kategorie

HK1

1 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 00:52:55

2 Joanna Mackiewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:53:51

HK3

1 Klaudia Ostrowska KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:45:43

2 Magdalena Stużyńska Mama Kęci 00:56:47

HK4

1 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 00:51:06

HMJ

1 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 00:32:55

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:35:47

3 Przemysław Kopko KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 00:40:39

HM1

1 Marek Jusow   00:51:45

HM2

1 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 00:36:20

2 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:39:11

3 Wojciech Kuszpa KK24h 00:39:43

HM3

1 Kamil Dziedzic MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 00:44:13

2 Wojciech Nowalski   00:46:16

3 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 00:46:17

HM4

1 Piotr Wiśniewski   00:37:38

2 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:39:21

3 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 00:41:18

HM5

1 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 00:41:22

2 Wojciech Sowa TK Masters Giżycko 00:43:33

3 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 00:47:44

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:45:02

2 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:49:35

3 Zbigniew Bober T4B BIKE TEAM   01:01:13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn