Milko Mazury MTB Pisz 2018 – Na skraju Puszczy Piskiej, czyli wszystko co najlepsze

Fot. gazeta piska

Przedostatni etap tegorocznego cyklu Milko Mazury MTB odbył się w niedzielę (16 września) w Piszu i przebiegał pod hasłem „Na skraju Puszczy Piskiej”. Tytuł odnosił się do szczególnego miejsca, które można uznać za kwintesencję walorów trasy w tej specjalności kolarstwa. Kręte ścieżki, falisty, pagórkowaty wręcz teren i przede wszystkim niezapomniana panorama. A finisz na Plaży Miejskiej.

Wyścig na najdłuższym dystansie przebiegał pod dyktando czterech kolarzy, którzy na mecie zmieścili się w przedziale 40 sekund. Wygrał Krzysztof Łukasik z Warszawy reprezentujący Renault Team, które na finiszu okazał się szybszy od Litwina Sarunasa Paceviusa. Trzeci wpadł mrągowianin Patryk Piasecki (Cryispace Olsztyn), a za nim Paweł Kowalkowski z Fijewa (Centrum Rowerowe Olsztyn) Jedyną zawodniczka na tym dystansie była Silvija Paceviciene Zwycięzcy kategorii ProM2:Krzysztof Łukasik , ProM3: Patryk Piasecki, ProM4: Arkadiusz Jusiński (Jasienica), ProM5 Sławomir Wawrzyniak (Cryospace Olsztyn).

W rywalizacji Espert wśród panów triumfował Michał Wróblewski (Gizycko), przed Jarosławem Wołosiukiem (Cryospace Olsztyn) i Łukaszem Łukaszewski ( (Witowo/Szczytno). W stawce kobiet najlepiej pojechał Marzena Moniuszko (Suwałki), drugie miejsce zajęła Marta Raszkiewicz (Centrum Rowerowe Olsztyn), a trzecie Małgorzata Jakubowska (Akademia Kolarstwa Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: EK3: Marzena Moniuszko, EM1 Maksymilian Dawid (Cryospace Olsztyn), EM2 Jarosław Wolosiuk, EM3: Michał Wróblewski, EM4: Daniel pepla (Wieruszów), EM5: Grzegorz Ostrowski (Chorzele), EM6 Zenon Dobrzyn (Gizycko), EMJ: Edgaras Svegzda.

W Hobby najszybciej dystans przejechał Kostas Kordelis przed Pawłem Lenkiewiczem (Gizycko) i Jakubem Rudzińskim (Suwałki). W rywalizacja pań pierwsza finiszowała Anna Kołatka z Iławy (Cryospace Olsztyn), druga Katarzyna Paszczyk (Ełk), a trzecia Iwona Zaniewska (Cryospace Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: HK1 Anna Kołatka HK2 Magda Chmielewska (Kętrzyn), HK3 Katarzyna Zielińska (Akademia Kolarstwa Olsztyn), HK4 Katarzyna Paszczyk (Ełk), HM1: Paweł Steffen (Ostróda), HM2: Paweł Lenkiewicz (Gizycko), HM3: Bartosz Samborski (Białystok), HM4: Dariusz Aleksandrowicz (Ostrołęka), HM5: Wojciech Sowa (Gizycko), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz)

Zwycięzcy wyścigów dzieci: Strider: I: Zuzanna Mateusiak, II: Julian Mateusiak, III: Franciszek Czerepak, IV: Patryk Kuczyński, Nickeloedon: I: Hubert Sokołowski (Centrum Rowerowe Olsztyn), II: Piotr Osiecki (Kętrzyn Bike Team), III: Domas Butkus.

Pro Open

1 Krzysztof ŁUKASIK Renault Team 03:52:11

2 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 03:52:13

3 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 03:52:45

4 Paweł KOWALKOWSKI Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:52:50

5 Arkadiusz JUSIŃSKI Renault Team 03:56:34

6 Paweł ARCISZEWSKI Renault Team 04:06:32

7 Grzegorz Maleszka Renault Team 04:07:57

8 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 04:13:31

9 Tomasz PIETRZYCKI PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK 04:18:21

10 Marcin Zawadzki Sprint-rowery.pl 04:22:31

11 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 04:33:33

12 Paweł Zalewski PT MAZURY Team Ełk 04:36:43

13 Kamil ŁOPATEK Cryospace Olsztyn 04:37:00

14 Marcin Siemieniuk Sprint-rowery.pl 04:45:54

15 Mikhail Tumialevich MTB EŁK- PROSTKI 04:51:48

16 Maciej Grochowski Sprint-rowery.pl 04:56:21

17 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 05:00:15

18 Sławomir Masłowski Sprint-rowery.pl 05:00:31

19 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 05:12:31

Kobiety Open

1 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 04:33:33

Kategorie

ProM2

1 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 03:52:13

2 Paweł KOWALKOWSKI Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:52:50

3 Marcin Zawadzki Sprint-rowery.pl 04:22:31

ProM3

1 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 03:52:45

2 Paweł ARCISZEWSKI Renault Team 04:06:32

3 Kamil ŁOPATEK Cryospace Olsztyn 04:37:00

ProM4

1 Arkadiusz JUSIŃSKI Renault Team 03:56:34

2 Grzegorz Maleszka Renault Team 04:07:57

3 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 04:13:31

ProM5

1 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 05:12:31

Fot. milko mtb mazury

Expert open

1 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:43:55

2 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 02:44:00

3 Łukasz Łukaszewski   02:44:01

4 Daniel Pepla Renault Team 02:49:59

5 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 02:53:15

6 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:53:18

7 Paweł Grzyb KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:55:07

8 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:55:53

9 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 02:56:13

10 Tomasz Tuszyński Milsport BLU Team 02:56:14

11 Piotr Kowalski KK24h 02:56:37

12 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:58:56

13 Mateusz Hanke Renault Team 03:01:10

14 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 03:02:06

15 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:02:09

16 Bartłomiej Klus   03:03:14

17 Mariusz Rynkiewicz KK24h 03:06:15

18 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   03:06:17

19 Adam Starzyński STARZYŃSKI.COACH 03:07:37

20 Maciej Karwowski KK24h 03:07:58

21 Paweł Jędrzejewski Renault Team 03:12:55

22 Kacper Taraszkiewicz MSR MRĄGOWO 03:14:11

23 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:14:39

24 Karol Polewaczyk MSR MRĄGOWO 03:15:19

25 Krzysztof Dębski Michelin Team 03:15:47

26 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia 03:15:51

27 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 03:15:53

28 Adam Buczyński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:16:48

29 Rafał Banul Cryospace Olsztyn 03:16:49

30 Dariusz Tumaniec Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:17:11

31 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 03:18:23

32 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 03:20:31

33 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 03:21:24

34 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 03:21:25

35 Krzysztof Krygielski Cryospace Olsztyn 03:22:56

36 Andrzej Piasecki Cryospace Olsztyn 03:24:30

37 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 03:27:19

38 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:29:34

39 Dariusz Sudoł Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:33:16

40 Daniel Dudkiewicz LOTTO Bike Team Olsztyn 03:36:00

41 Arkadiusz Hanas Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:36:23

42 Arkadiusz Szymaniak   03:37:01

43 Marcin Kozioł Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:38:16

44 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 03:38:17

45 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:38:18

46 Piotrek Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 03:52:25

47 Wojciech Damięcki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 03:52:26

48 Bartosz Bogucki Michelin Team 03:54:25

49 Robert Czarnowski LOTTO Bike Team Olsztyn 03:55:25

50 Michał Jurkowski   03:55:33

51 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 04:00:54

52 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 04:03:27

53 Bartosz Iwaniuk Michelin Team 04:04:35

54 Paweł Hogiel   04:14:47

55 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:15:28

56 Anna Pietkiewicz KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 04:48:55

57 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   04:55:36

Kategorie

EK3

1 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 03:20:31

2 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:38:18

3 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:15:28

EM1

1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn 03:18:23

EM2

1 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 02:44:00

2 Paweł Grzyb KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:55:07

3 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:55:53

EM3

1 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:43:55

2 Łukasz Łukaszewski   02:44:01

3 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:53:18

EM4

1 Daniel Pepla Renault Team 02:49:59

2 Tomasz Tuszyński Milsport BLU Team 02:56:14

3 Piotr Kowalski KK24h 02:56:37

EM5

1 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   03:06:17

2 Paweł Jędrzejewski Renault Team 03:12:55

3 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:14:39

EM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:58:56

2 Andrzej Piasecki Cryospace Olsztyn 03:24:30

EMJ

1 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 02:53:15

2 Kacper Taraszkiewicz MSR MRĄGOWO 03:14:11

3 Karol Polewaczyk MSR MRĄGOWO 03:15:19

Fot. Gazeta Piska

Hobby open

1 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 01:25:31

2 Paweł LENKIEWICZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:26:20

3 Jakub Budziński KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:27:26

4 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 01:28:50

5 Bartosz Samborski Bliska Team 01:29:30

6 Marcin Trykacz TK Masters Giżycko 01:29:36

7 Wojciech Nowalski   01:29:37

8 Rafał Molenda Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:29:41

9 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 01:29:46

10 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:29:48

11 Przemek Bronikowski MCP Bike team 01:29:56

12 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 01:30:34

13 Przemysław Kopko KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:30:55

14 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:31:13

15 Wojciech Kuszpa KK24h 01:31:22

16 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:32:49

17 Wojciech Sowa TK Masters Giżycko 01:32:50

18 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 01:32:53

19 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:34:09

20 Sylwester Szymański KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:34:16

21 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:34:19

22 Mateusz Chmielewski MTB EŁK- PROSTKI 01:34:27

23 Mateusz Młyński Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:35:03

24 Karol Ołdakowski   01:35:07

25 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK 01:36:19

26 Grzegorz Zaranko OLIKOM TEAM 01:36:20

27 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:36:23

28 Bartosz Smoługa   01:36:24

29 Wojciech Górski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:37:28

30 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:38:04

31 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 01:38:26

32 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:38:31

33 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 01:39:33

34 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:39:39

35 Wojciech Wołosz KK24h 01:39:40

36 Mariusz Tomaszkiewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:40:18

37 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:40:23

38 Dariusz Zduńczyk PZU SPORT TEAM 01:40:39

39 Zbigniew Kołatka   01:40:40

40 Łukasz Skrodzki OLIKOM TEAM 01:40:42

41 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 01:41:57

42 Rafał Neumann INTERCARS TEAM 01:42:03

43 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team Olsztyn 01:42:54

44 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:43:24

45 RadosŁaw MiŚciur Rowerowy Lidzbark 01:44:15

46 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 01:44:21

47 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:44:31

48 Marek Karczewski KK24h 01:44:33

49 Andrzej Wróblewski GRZMOT Podlasia 01:44:37

50 Karol Rosiński GRZMOT Podlasia 01:44:54

51 Jarosław Makowiecki KK24h 01:45:07

52 Rafał Greś GRZMOT Podlasia 01:45:12

53 Robert Ropiak   01:47:20

54 Michał Rosiński   01:47:25

55 Dominik Gołębiowski SF4TEAM 01:47:28

56 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:47:32

57 Marcin Gołdas GRZMOT Podlasia 01:47:35

58 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 01:47:36

59 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:47:40

60 Tomasz Modzolewski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:47:42

61 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:47:45

62 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 01:47:51

63 Nikodem Lewakowski MSR MRĄGOWO 01:48:06

64 Andrzej Samborski Bliska Team 01:49:16

65 Zenon Malinowski KK24h 01:49:18

66 Artur Aptacy KK24h 01:49:21

67 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:50:09

68 Robert Szymański   01:52:22

69 Małgorzata Głogowska MSR MRĄGOWO 01:52:29

70 Michał Niegowski KK24h 01:53:15

71 Krzysztof Gąsiewski MTB EŁK- PROSTKI 01:53:24

72 Grzegorz Rapczyński MTB EŁK- PROSTKI 01:53:34

73 Patryk Molski GRZMOT Podlasia 01:53:35

74 Tomasz Damięcki   01:54:18

75 Józef Greś GRZMOT Podlasia 01:54:29

76 Jerzy Klech   01:55:10

77 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:55:56

78 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:56:38

79 Sergiusz Staniszewski   01:56:38

80 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:57:01

81 Bartosz SAMUL MSR MRĄGOWO 01:57:01

82 Szymon Kurdynowski SPORT MASTER ROWERY 01:57:01

83 Karol Jastrzębski   01:58:15

84 Anna Świderska MTB TEAM EŁK 01:58:20

85 Bartosz Janiewicz INTERCARS TEAM 01:58:21

86 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:58:33

87 Mirosław Majcher   01:58:53

88 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM 01:59:10

89 Marek Remiszewski OLIKOM TEAM 02:01:48

90 Jan Deptuła   02:02:26

91 Przemysław Nowalski   02:02:27

92 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:02:37

93 Czesław Gudan TK Masters Giżycko 02:05:38

94 Szymon Kuprian   02:06:29

95 Konrad Nakielski OSP Krutyń   02:08:59

96 Adam Chojnowski   02:09:00

97 Piotr Pilczuk MTB EŁK- PROSTKI 02:10:05

98 Paweł Martyniuk   02:11:34

99 Marcin Szczesny wtw-poland.com 02:16:05

100 Karol Napiórkowski   02:17:21

101 Maria Kamińska KK24h 02:23:32

102 Andrzej Dąbrowski   02:26:16

103 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 02:28:26

104 Krystian Szymaniak   02:30:27

105 Przemysław Matras Meteoryt MTB Szczytno 02:37:51

106 Feliks Kaczanowski OSP Krutyń   02:37:56

107 Małgorzata Walendzewicz KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:41:55

108 Andrzej Bąkała KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:41:56

109 Paweł Falejczyk T4B BIKE TEAM   02:41:58

110 Magda Chmielewska   02:41:59

111 Zofia Kiszczak   02:45:18

112 Tomasz Jankowski   02:45:19

113 Wojciech Buła Meteoryt MTB Szczytno 03:23:07

114 Dominik Samojluk Meteoryt MTB Szczytno 03:28:17

115 Rafał Kania Meteoryt MTB Szczytno 03:28:41

116 Piotr Szymański   04:09:54

Kategorie

HKJ

1 Małgorzata Głogowska MSR MRĄGOWO 01:52:29

HK1

1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn 01:47:32

HK2

1 Magda Chmielewska 02:41:59

HK3

1 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:56:38

2 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 02:28:26

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:47:45

2 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 01:47:51

3 Anna Świderska MTB TEAM EŁK 01:58:20

HMJ

1 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 01:25:31

2 Jakub Budziński KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:27:26

3 Przemysław Kopko KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:30:55

HM1

1 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:58:33

HM2

1 Paweł LENKIEWICZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:26:20

2 Wojciech Kuszpa KK24h 01:31:22

3 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:34:19

HM3

1 Bartosz Samborski Bliska Team 01:29:30

2 Wojciech Nowalski   01:29:37

3 Rafał Molenda Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:29:41

HM4

1 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 01:28:50

2 Marcin Trykacz TK Masters Giżycko 01:29:36

3 Przemek Bronikowski MCP Bike team 01:29:56

HM5

1 Wojciech Sowa TK Masters Giżycko 01:32:50

2 Sylwester Szymański KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:34:16

3 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 01:38:26

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:34:09

2 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 01:47:36

3 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:47:40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn