Cisowianka Mazovia MTB Marathon Olsztyn 2019 – Piękne wyścigi, kolarze Warmii i Mazur w głównych rolach

Fot. OSiR Olsztyn fcaebook

Na pięknych trasach w lasach między Olsztynem a Gietrzwałdem odbyła się w niedziele (28 lipca) kolejna impreza bardzo popularnego cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Ponad tysiąc uczestników rywalizowało w czterech wyścigach w sprawdzonej już formule, która zapewnia satysfakcję wszystkim: od wyczynowców, po amatorów, dla których przejechanie stosownego odcinkach jest sukcesem

Usytuowanie bazy imprezy w ośrodku żeglarskim na Słonecznej Polanie ułatwiło zadanie organizatorom, również kibice mogli czuć się swobodnie. Byli w środku wydarzeń, a jednocześnie mogli skorzystać z innych atrakcji rekreacyjnych. Gospodarze mogą czuć podwójna radość, bowiem pod względem sportowym wypadli znakomicie. Zwłaszcza w najbardziej prestiżowym wyścigu Pro dominowali zdecydowanie. Wygrał Jarosław Wołosiuk przed Andrzejem Poczopko i Arturem Korcem (wszyscy Olsztyn). Czołowa trójka zwyciężyła w swoich kategoriach: Wołosiuk w GM2, Poczopko w GM3, a Korc w GM4. Damian Perkowski (Ełk/Prostki) był drugi w GM1.

W 1/2 Pro wśród pań najszybsza na trasie okazała się Anna Kołatka (Iława), jednocześnie triumfatorka kat. MK1. Na czwartym miejscu w open i pierwszym w MK2 znalazła się Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Piąta na mecie i druga w MK2 była Magda Chmielewska (Olsztyn). Ponadto w MK3 trzecie miejsce zajęła Beata Kruba (Dobre Miasto). W MK4 Iwonę Zaniewska (Olsztyn) sklasyfikowano na drugiej, a Katarzynę Paszczyk (Ełk) na trzeciej pozycji.

Panowie na tym samym dystansie zdobyli jeszcze więcej laurów. W open aż pięciu kolarzy znalazło się w czołowej dziesiątce open. Triumfował Marcin Marchlewski (Lubawa), trzeci był Michał Wyżlic (Lubawa), czwarty Krzysztof Kindrasz (Giżycko), siódmy Wojciech Krom (Olsztyn) i dziesiąty Patryk Badura (Olsztyn). W kategoriach reprezentanci Warmii i Mazur często stawali do dekoracji. W MM0 Bartosz Zięba (Nidzica) zajął drugie miejsce, w MM1 Marcin Marchlewski był pierwszy, a Wojciech Kowalczyk (Susz) trzeci, podobnie w MM2 Wojciech Krom. Klasyfikację MM3 wygrał Michał Wyżlic przed Krzysztofem Kindraszem, w MM4 zwyciężył Tomasz Piotrowski, a drugi był Dariusz Tumaniec (obaj Olsztyn). W MM5 na drugiej pozycji sklasyfikowano Dariusza Wiśniewskiego (Olsztyn), podobnie w MM6 Sławomira Dłoniaka (Bogdany). W MM7 najlepszy okazał się Andrzej Piasecki (Mrągowo) przed Kazimierzem Mydło (Olsztyn).

W wyścigu Fit wśród pań dziesiątkę zamknęła Małgorzata Turalska (Olsztyn), druga w kat FK5. W FK0 trzecie miejsce zajęła Zuzanna Wilk (Pasłęk), w FK2 drugie – Marlena Gortatowska (Olsztyn). W rywalizacji panów czwarty na mecie był Kacper Taraszkiewicz (Mrągowo), który jednocześnie wygrał kat. FM0. Zwycięstwo w FMM odniósł Kamil Gutowski przed Filipem Muszakiem (obaj Prostki). W FM1 drugie miejsce zajął Mateusz Horba (Olsztyn), w FM 4 pierwsze – Roman Styczeń (Elbląg), w FM6 drugie Andrzej Postój (Olsztyn) i w FM 7 pierwsze Stanisław Brykała (Olsztyn).

W Hobby piąte miejsce wśród dziewcząt zajęła Nina Szulińska (Prostki), druga w kat HK3. Również druga w grupie HK1 była Agnieszka Czajkowska (Stawiguda). Nagrody otrzymali równiez najlepsi olsztynianie.

Wyniki

Pro

Open

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 02:43:28

2 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:44:00

3 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:52:06

4 Dianov Andrey Loyalty Point Racing Team 02:52:18

5 Jakubowski Dominik Brodnica KOMOBIKE SCOTT 02:53:24

6 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:53:29

….....................................

10 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk 03:06:29

12 Męziński Bartosz Olsztyn Finisher.pl 03:11:06

16 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 03:13:40

42 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 03:40:38

67495444 2304465559674111 290355199552258048 n

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:58:13

2 Lutecka Małgorzata Łódź IFON KolarzKlub 02:00:15

3 Ostrowska Anna Chorzele T4B team 02:04:02

4 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:10:52

5 Chmielewska Magda Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:12:10

6 Motylewska Marta Płock Płocki Klub Kolarski 02:12:46

…......................

11 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:19:22

12 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 02:20:33

14 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:23:03

19 Ochrymczuk Anna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:36:05

21 Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team 02:41:29

23 Pawłów-Pyrka Katarzyna Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:52:26

24 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:57:05

28 Poczopko Aurelia Olsztyn Cryospace Olsztyn 03:31:36

Mężczyźni open

1 Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:41:35

2 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 01:42:53

3 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:43:01

4 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 01:44:17

5 Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 01:45:07

6 Okruciński Kacper Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:45:09

…...........................

7 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:45:27

10 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 01:46:01

14 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:35

17 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:47:50

19 Leciejewski Kamil Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 01:50:05

20 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:50:06

22 Zięba Bartosz Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 01:50:15

25 Szczygielski Pawel Szczytno THE BARBERS GDANSK 01:50:42

26 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 01:51:23

29 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 01:53:01

33 Wiśniewski Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:53:40

37 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:54:34

42 Żuczkowski Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:54:42

43 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:54:44

56 Nowakowski Adam Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:56:25

60 Trykacz Marcin Wilkasy Szprycha Giżycko 01:56:56

62 Radzki Daniel Olsztyn Michelin Team 01:57:22

64 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:57:26

68 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:58:00

69 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:58:26

70 Ołdakowski Karol Olsztyn 01:58:33

72 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:59:19

76 Syrwid Wojciech Olsztyn 01:59:54

79 Kołatka Zbigniew IŁAWA 02:00:30

80 Żywółko Jarosław Olsztyn Cisowianka 02:00:33

82 Damięcki Tomasz Olsztyn 02:00:39

89 Piasecki Andrzej Mrągowo Piasecki Concept 02:01:35

97 Zagożdżon Witold NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:03:26

99 Szanter Marcin Olsztyn 02:03:30

100 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:03:31

106 Zmuda-Trzebiatowski Andrzej OLSZTYN 02:04:11

113 Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:05:47

115 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 02:05:53

117 Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 02:06:31

122 Czajka Dariusz Nidzica 02:07:06

124 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:07:31

133 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:09:07

138 Barbarski Dariusz Marzęcice 02:10:41

140 Judycki Maciej Różnowo 02:11:23

143 Brzostowski Tomasz Olsztyn 02:11:42

144 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 02:11:43

150 Kozłowski Robert Olsztyn 02:12:52

152 Domański Krzysztof Ostróda 02:13:00

160 Kamiński Robert Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:15:06

169 Kuprian Szymon Olsztyn 02:16:42

171 Żurawski Tolek OLSZTYN 02:16:52

177 Romanow Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:51

186 Kotowicz Rafał Growo iławeckie 02:20:59

187 Gutowski Tomasz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:21:12

190 Weinert Bartosz Olsztyn 02:21:58

192 Klech Jerzy Olsztyn 02:23:46

199 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:26:08

200 Martyniuk Paweł Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:26:09

207 Deptuła Jan Olsztyn 02:29:30

208 Sierocki Marcin Olsztyn 02:29:40

213 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:31:47

215 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:34:06

216 Świderski Daniel Biskupiec 02:34:35

218 Świątek Jaromir Olsztyn 02:36:05

222 Markiewicz Łukasz Olsztyn 02:38:42

233 Bartosiewicz Adrian Olsztyn 03:25:59

235 Wysokiński Marek Olsztyn 04:04:27

67422223 2304291729691494 1359117842196201472 n

Fit

Kobiety Open

1 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 00:54:37

2 Olszewska Marta FK0 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 00:54:53

3 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 00:55:11

4 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 00:55:22

5 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 00:55:35

6 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 Józefów GO Sport Scrapper Team 00:55:37

…..............................................

10 Turalska Małgorzata FK5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:56:26

11 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:56:37

17 Wilk Zuzanna FK0 Pasłek More Womens Team 00:57:54

27 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:00:00

41 Jaśkiewicz Justyna FK4 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 01:06:02

42 Kałkun Natasza FK4 Rzeszów PT Mazury Team Ełk 01:06:11

43 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:07:18

47 Wittlieb Iwona FK3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:09:36

51 Kucewicz Małgorzata Maria FK2 Orneta 01:11:40

60 Mularczyk Anna FK2 Stawiguda 01:26:19

62 Rogóz-Namiotko Karolina FK3 Olsztyn 01:31:11

Mężczyźni Open

1 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 00:42:52

2 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa Dobry Kurs 00:42:53

3 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 00:42:54

4 Cywiński Mateusz FM0 Lublin Mayday team Lublin 00:42:55

5 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 00:43:14

6 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 00:43:15

…................................

13 Styczeń Roman FM4 Elblag Hydropress MTB Team Elbląg 00:44:20

14 Żebrowski Robert FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 00:44:51

16 Justynowicz Arkadiusz FM2 Samolubie 00:45:01

26 Wittlieb Robert FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:46:32

30 Olewnik Piotr FM3 Elbląg SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 00:46:36

32 Kolman Tomasz FM2 Olsztyn 00:47:06

33 Zwaliński Tomasz FM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 00:47:08

39 Łukaszewski Łukasz FM2 Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko 00:48:14

41 Sołtysiuk Bartosz FM2 OLSZTYN 00:48:20

42 Neumann Rafał FM3 Miłakowo www.terenowo.pl 00:48:22

45 Wieczorek Daniel FM2 Olsztyn 00:48:33

50 Horba Mateusz FM1 Olsztyn 00:48:53

54 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:49:03

56 Klemański Marcin FM2 Gronity 00:49:09

60 Sternicki Tomasz FM4 Mrągowo XC Poręby Team 00:49:15

63 Orzechowski Alan FM1 Olsztyn 00:49:29

65 Korol Maciej FM3 Olsztyn 00:49:32

68 Grochowski Piotr FM3 Olsztyn 00:49:52

74 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:50:02

76 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:50:13

77 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:50:14

78 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 00:50:17

82 Gutowski Kamil FMM Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:50:52

83 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:51:02

84 Postój Andrzej FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:51:11

88 Klepacki Cezary FM3 Miłakowo 00:51:44

93 Muszak Filip FMM Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:52:43

96 Fabianowicz Andrzej FM7 Olsztyn 00:53:05

97 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 00:53:05

99 Wanat Piotr FM1 Olsztyn 00:53:36

103 Miściur Radosław FM3 Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 00:54:00

104 Grzybowski Krzysztof FM3 Olsztyn 00:54:02

105 Zieliński Grzegorz FM3 Olsztyn 00:54:05

106 Śledzik Daniel FM3 Szczytno 00:54:08

107 Grzybowski Karol FM1 Olsztyn 00:54:10

108 Sadlak Łukasz FM2 Olsztyn 00:54:10

110 Łopatowski Damian FM0 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:36

119 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 00:55:41

122 Grzybowski Michał FMJ Olsztyn 00:56:01

127 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 00:56:37

129 Lament Patryk FM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 00:56:51

133 Raszkiewicz Jacek FM4 Ostróda 00:57:17

135 Zadrożny Grzegorz FM2 Gietrzwałd 00:57:21

139 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 00:57:44

141 Tyszkiewicz Mariusz FM3 Olsztyn 00:57:53

143 Matracki Paweł FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 00:58:01

161 Warcaba Mateusz FMM Dobre miasto Dobromoejski Klub Biegacza ,, odcisk` 01:00:45

162 Lubecki Andrzej FM2 Olsztyn 01:00:47

163 Michalonek Piotr FM5 Olsztyn 01:00:49

169 Parzych Grzegorz FM4 Olsztyn 01:03:38

172 Żółtański Jakub FM3 OLSZTYN 01:05:42

173 Lament Paweł FM5 Biskupiec 01:05:45

174 Orłowski Jan FM7 Dywity WKR FAN Team 01:05:48

175 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 01:06:00

181 Sawicki Artur FM3 Olsztyn - Bartąg 01:07:56

183 Tyrka Janusz FM4 Olsztyn 01:09:31

186 Grzybowski Maciej FM2 Olsztyn 01:12:18

187 Antochowski Jan FM7 Ostróda 01:15:07

188 Borawski Radosław FM2 Różnowo 01:15:18

192 Struczewski Tomasz FM4 OLSZTYN 01:25:42

193 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 01:34:21

67564235 2304291886358145 8167459373719748608 n

Hobby

Kobiety Open

1 Krysik Zofia HK4 Stefanówka Warszawski Klub Kolarski 00:16:41

2 Gruszewska Zuzanna HK4 Mława 00:17:30

3 Tabor Patrycja HK3 Dębe Warszawski Klub Kolarski 00:17:30

4 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:17:31

5 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 00:19:07

6 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:20:00

….............................

19 Czajkowska Agnieszka HK1 Stawiguda 00:29:40

20 Kwaterkiewicz Julia HK2 OLSZTYN 00:29:42

21 Sirocka Patrycja HK2 Olsztyn 00:31:37

22 Horecka Amelia HK2 Olsztyn 00:32:34

26 Bachor Amelia HK2 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 00:40:09

Mężczyźni Open

1 Wehner Luke HM3 HALTERN ATV Haltern 00:15:56

2 Jedynak Michał HM4 Rogów LKK Luks Sławno 00:15:57

3 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:15:58

4 Dudkowski Tymoteusz HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 00:16:13

5 Gasek Bernard HM4 otwock Warszawski Klub Kolarski 00:16:27

6 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:17:06

…...................................

12 Dawid Mikołaj HM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:18:26

13 Hanas Filip HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:18:35

15 Marchlewski Szymon HM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 00:19:13

23 Wójcik Michał HM3 Olsztyn 00:21:24

24 Kukielski Paweł HM4 Olsztyn 00:21:32

33 Kruba Maciej HM2 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:24:33

37 Buczyński Kacper HM3 Różnowo 00:25:41

39 Łopiński Igor HM3 Olsztyn 00:26:19

40 Sokołowski Hubert HM2 Olsztyn 00:26:51

41 Matracki Konrad HM3 Olsztyn 00:26:54

44 Wołodźko Leonard HM1 Olsztyn 00:33:50

48 Wołosiuk Mikołaj HM1 Olsztyn 00:35:38

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn