Maraton Szlakami Warmii WARNIJA Dywity 2019 – Kolarstwo to nie tylko ściganie

Fot. Warnija Szlakami Warmii facebook

Ponad czterystu rowerzystów z całej Polski wzięło udział w trzeciej edycji maratonu rowerowego Warnija – Szlakami Warmii, który odbył się w sobotę (3 sierpnia) w Dywitach. Uczestnicy w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat mieli do pokonania trzy trasy: najkrótszą, rodzinna o długości 23 km po malowniczej Gmina Dywity oraz dwie trasy szosowe o długości 100 i 215 km po całej Warmii. I choć wynik nie był tu najważniejszy był mierzony czas.

Uczestnicy maratonu przejeżdżali przez wiele miejscowości regionu. Byli bardzo sympatycznie przyjmowani przez mieszkańców. Na mecie czekały na nich medale, ciepły posiłek, gadżety w postaci dzwonków rowerowych. Organizatorem maratonu było Stowarzyszenie Warnija, nieformalna grupa Morsy Dywity oraz Gmina Dywity

Dystans 200 km najszybciej pokonał Jan Cirut z Olsztyna, sekundę za nim przyjechał Łukasz Dudko (Ługwałd), a trzeci czas (3 sekundy gorszy) Adam Kałużny (Olsztyn). Wśród pań pierwsza na mecie była Magdalena Jóźwik (Warszawa). Na dystansie 100 km najlepszy czas uzyskał Maciej Tusiński (Warszawa) przed Maciejem Rypińskim (Olsztyn), a trzeci był Adrian Dymek (Ostróda). Najszybsza wśród pań to Izabela Podpirko (Olsztyn).

Kolejność

Dystans 200 km

1 Cirut Jan Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Szosowe 1983 06:42:26

2 Dudko Łukasz Ługwałd Bloomnet.eu 1982 06:42:27

3 Kałużny Adam Olsztyn Finisher.pl 1985 06:42:29

4 Wieczorek Adam Olsztyn Razem Trenujemy Sport 1976 06:42:30

5 Bieniewski Paweł Chotomów 1971 06:45:59

6 Kołodziejek Radosław Olsztyn 1983 06:46:13

7 Maleszka Grzegorz Dywity Renault Team 1977 06:52:32

8 Miłosz Krzysztof Gdańsk MK GIANT Racing Team 1989 07:02:03

9 Nowocin Mariusz Olsztyn 1976 07:22:20

10 Jakubowski Bartłomiej Czerwonka Centrum Rowerowe Olsztyn 1990 07:22:21

11 Podpirko Andrzej Olsztyn AGIZ Team 1972 07:33:17

12 Ostrowski Waldemar Lidzbark Warmiński 1983 02 07:50:33

13 Błachowicz Mirosław Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1978 07:56:10

14 Koźmiński Paweł Olsztyn Michelin Team 1973 08:02:35

15 Dawidek Robert Warszawa 1983 08:11:34

16 Szamrowski Piotr Olsztyn 1976 08:12:45

17 Męziński Bartek Olsztyn Finisher.pl 1985 08:12:46

18 Senyszyn Paweł Olsztyn Warmińskie Ustawki Szosowe 1989 08:16:02

19 Zalewski Robert Olsztyn Warmińskie Ustawki Ogarowe 1972 08:18:46

20 Wielga Andrzej Olsztyn Michelin Team 1972 08:22:34

21 Piekarski Paweł Olsztyn Michelin Team 1974 08:22:35

22 Paradowski Grzegorz Elbląg 1965 08:23:35

23 Tankielun Grzegorz Olsztyn 1981 08:24:49

24 Paweł Niski Olsztyn Elektryk Team 1981 08:24:50

25 Birkos Szczepan Bartag 1970 08:26:27

26 Czaplinski Mirosław Dywity WARNIJA 2019 1974 08:27:33

27 Zakolski Tomasz Gdynia 1980 08:31:31

28 Józwik Magdalena Ząbki Grupetto Warszawa 1992 08:31:34

29 Kowalska Sylwia Warszawa GRUPETTO Warszawa 1977 08:31:35

30 Łukasz Sławomin Rzeszów 1981 08:31:37

31 Bartkiewicz Ewa Warszawa Grupetto Warszawa 1973 08:31:38

32 Doburzyński Romek Olsztyn Michelin Team 1970 08:34:59

33 Jakubowski Piotr Olsztyn 1985 08:35:33

34 Rogalski Piotr Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 1983 08:43:19

35 Kasiński Oskar Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 1979 08:45:31

36 Żurawski Stanisław Brąswałd 1978 08:45:31

37 Bak Mariusz Lidzbark Warminski 1981 08:55:23

38 Jachnowicz Joanna Olsztyn 1983 08:58:25

39 Ramczykowski Marek Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1981 08:59:50

40 Sowińska Dagmara Gdańsk LPP Team 1994 08:59:50

41 Blank Karol Gdańsk LPP Team 1989 08:59:51

42 Kowalski Andrzej Iława kowalik 1972 09:00:17

43 Łukasiewicz Tomasz Olsztynek -- > -- 1975 09:01:03

44 Żukowski Michał Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1982 09:01:59

45 Kłobukowska Anna Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1981 09:02:00

46 Żukowska Joanna Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1982 09:02:04

47 Barcik Marta Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1986 09:02:05

48 Kowalczyk Alek Gdynia BABSKIE KRĘCENIE 1979 09:02:07

49 Rogiewicz Sylwia Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1979 09:02:08

50 Semmerling Adam Rumia BABSKIE KRĘCENIE 1976 09:02:10

51Nagórska Ania Gdańsk BABSKIE KRĘCENIE 1981 09:02:12

52 Michalak Jarosław Gdańsk LPP Team 1975 09:02:19

53 Zwolak Leszek Gdańsk MajBike Team 1976 09:02:35

54 Konopka Kazimierz Olsztyn ol 1946 09:08:10

55 Szlaga Robert Żyrardów 1974 09:13:04

56 Lamparski Grzegorz Olsztyn Dzikusy - Olsztyn 1975 09:15:03

57 Groszkowski Piotr Nikielkowo UNIMASZ Olsztyn 1972 09:19:16

58 Kosin Jarosław Barczewo 1969 09:33:17

59 Heine Łukasz Warszawa 1979 09:33:18

60 Stefańczuk Agnieszka Warszawa 1977 09:46:03

61 Gołaś Marcin Mińsk Mazowiecki 1977 09:46:05

62 Bółkowski Dariusz Olsztyn Stat Team Olsztyn 1963 09:57:23

63 Szymborski Krzysztof Kętrzyn 1986 09:58:10

64 Bedra Ewa Olsztyn Dziewczyny na Szosach/Akademia Kolarstwa Olsztyn 1960 09:58:56

65 Karasińska Agnieszka Olsztyn 1979 09:58:57

66 Jończyk Małgorzata Olsztyn fizjo-go 1990 10:16:03

67 Romanowski Jarosław Bartąg Michelin Team 1974 10:32:06

Dystans 100 km

1 Tusinski Maciej Warszawa 1988 03:07:13

2 Rypiński Maciej Olsztyn 4 Warmińsko- Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 1979 03:07:16

3 Dymek Adrian Ostróda Najmowicz Triathlon / Sprecograf.pl 1989 03:11:03

4 Korwiel Rafał Ostróda ZEGARKISPORTOWE.PL 1984 03:20:44

5 Rogulski Rafał Gizycko TRI Kętrzyn 1974 03:20:46

6 Prejs Piotr Ostróda ZEGARKISPORTOWE.PL 1975 03:20:47

7 Wróblewski Janusz Bartoszyce 1957 03:24:42

8 Judycki Maciej Różnowo KRAMER SA 1985 03:25:27

9 Dulski Tomasz Olsztyn JaSam 1990 03:28:11

10 Biernatowski Robert Barczewko 1965 03:28:13

11 Szanter Marcin Olsztyn 1971 03:28:54

12 Żywiec Mariusz Olsztyn 1971 03:28:54

13 Stankiewicz Krzysztof Ostróda sprecograf.pl 1982 03:28:58

14 Krzyżaniak Piotr Ostróda Operacja Sport 1980 03:29:09

15 Sawicki Szymon Olsztyn Sawik 1991 03:31:37

16 Nieściór Jan Stękiny Kąpiący się Zimą Olsztyn 1968 03:32:56

17 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1997 03:33:48

18 Podpirko Izabela Olsztyn 1974 03:33:35

19 Stomski Jacek Wadąg Awangarda Wadąska 1966 03:34:33

20 Zapadka Marcin Dywity 1979 03:37:02

21 Zieliński Mariusz Giedajty 1978 03:37:37

22 Horba Mateusz Olsztyn 1994 03:37:38

23 Szczęsny Marcin Marki 1971 03:43:47

24 Adamczyk Dariusz Ciechanow 1971 03:44:02

25 Pieczkowski Oliver Dywity 2004 03:44:37

26 Kuliński Przemysław Kieźliny KS Neonet 1981 03:46:21

27 Nikolajuk Robert Olsztyn 1982 03:46:22

28 Łukaszewski Krzysztof Olsztyn 1987 03:47:53

29 Kowalik Krystian Warszawa, Pow. Warszawa 1980 03:48:37

30 Symonajc Marcin Kieźliny OSP KIEŹLINY 1981 03:48:39

31 Gołaszewski Paweł Gdańsk 1978 03:52:03

32 Tadla Paweł Ostróda ZEGARKISPORTOWE.PL 1982 03:52:24

33 Pieczkowski Hubert Spręcowo Warnija 1974 03:53:08

34 Potkaj Marcin Ostróda :-) 1977 03:53:42

35 Misikonis Piotr Kieźliny OSP KIEŹLINY 1980 03:54:57

36 Nieściór Mieczysława Stękiny Kąpiący się Zimą Olsztyn 1970 03:55:25

37 Odzioba Sebastian Olsztyn The Recyclings 1984 03:55:38

38 Orzoł Wiesław Olszztyn 1956 03:56:04

39 Antolak Karol Olsztyn 1992 03:56:54

40 Szydziński Tomasz Olsztyn 1980 03:56:59

41 Pieczkowski Waldemar Dywity 1975 03:58:43

42 Napiwodzki Michał Dywity 1979 03:58:52

43 Kozioł Marcin Różnowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1974 04:00:16

44 Boszko Andrzej Dywity 1974 04:00:52

45 Górski Paweł Nikielkowo 1976 04:04:59

46 Deptuła Jan Olsztyn 1971 04:07:38

47 Zembrzuski Jacek Olsztyn KRAMER SA 1981 04:07:41

48 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 04:09:09

49 Domański Jacek Gdynia 1969 04:10:01

50 Kozdryk Piotr Stawiguda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1983 04:10:04

51 Krajewski Michał Warszawa 1983 04:10:58

52 Boruszewski Jarosław Wiśniewo jarex 1970 04:12:06

53 Szydlik Kamil Olsztyn R.AMBO druga crew 1985 04:13:42

54 Borkowa Marta Iława team myGym 1990 04:14:41

55 Rozmianiec Przemysław Olsztyn team myGym 1982 04:14:41

56 Kapuściński Rafał Lidzbark Warmiński 1970 04:20:42

57 Ilek Sławomir Gronity 1971 04:20:53

58 Baliński Remigiusz Olsztyn team myGym 1984 04:21:20

59 Prokopiuk Piotr Białystok TEAM SZWAGIER 1967 04:25:40

60 Zdrojkowski Grzegorz Morąg TEAM SZWAGIER 1964 04:25:56

61 Trubiło Paweł Olsztyn 1996 04:30:44

62 Tyburski Wojciech Kieźliny 1977 04:31:32

63 Kowalski Paweł Brodnica 1971 04:31:51

64 Sadocha Waldemar Olsztynek 1973 04:36:44

65 Abramczyk Jarosław Stawiguda --- 1978 04:41:15

66 Podsiadlikowski Sylwester Stawiguda 1978 04:42:10

67 Wróblewski Tadeusz Wysokie Mazowieckie Łabędz Wysokie Mazowieckie 1954 04:42:36

68 Miczka Gabriel Gliwice 1962 04:42:55

69 Mazurek Aleksandra Olsztyn 2001 04:53:49

70 Klach Andrzej Kieźliny Mont Blanc Team 1978 04:53:50

71 Szulc Paweł Olsztyn 1982 04:53:52

72 Krakowiak Zuzanna Ługwałd 1997 04:57:28

73 Duszak Jacek Olsztyn TSL Czapliński 1988 05:02:48

74 Dobosz Marzena Jeziorany 1984 05:08:59

75 Kowalski Sylwester Dywity 1964 05:08:59

76 Pawlikowski Marcin Olsztyn 1977 05:11:31

77 Struczewski Tomasz Olsztyn KRAMER SA 1969 05:11:52

78 Filipiak Dariusz Dywity 1966 05:13:45

79 Przybyszewski Michał Kieźliny 1999 05:13:57

80 Kasprzyk Jacek Olsztyn 1971 05:14:00

81 Pytlowski Tomasz Olsztyn 1967 05:17:44

82 Łaszczewski Rafał Olsztyn FOD Team 1970 05:18:15

83 Łaszczewski Robert Dobre Miasto FOD Team 1973 05:21:54

84 Jackowski Leszek Działdowo JACKOWSCY TEAM 1965 05:24:41

85 Jackowski Maksymilian Działdowo JACKOWSCY TEAM 1991 05:24:35

86 Lejawka Ryszard Barczewo 1956 05:24:42

87 Gadomski Radosław Mława 1979 05:26:59

88 Makowski Grzegorz Olsztyn Team Mycym 1986 05:34:05

89 Flisykowska Marta Gdańsk Fajna Rama 1985 05:38:07

90 Bartkiewicz Monika Olsztyn team myGym 1986 05:38:27

91 Jackowski Florian Działdowo JACKOWSCY TEAM 1992 05:48:25

92 Jackowski Sławek Myki JACKOWSCY TEAM 1970 05:48:32

93 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 05:54:09

94 Hapunik Marzena Olsztyn 1975 06:00:08

95 Chrzanowski Mariusz Olsztyn 1982 06:21:15

96 Kotef Radosław Olsztyn 1983 06:21:18

97 Domian Sebastian Szczytno Niebieskie Smoki 1988 06:29:45

98 Jurkiewicz Daniel Ząbki Jedna Dziesiąta Tony 1979 07:01:51

99 Piotrowski Andrzej Pruszcz Gdański Jedna Dziesiąta Tony 1979 07:01:51

100 Łukaszczyk Tomasz Łódź MOYA 1973 08:18:29

101 Cieślak Jarosław Gdańsk MOYA 1977 08:18:31

102 Puchalski Marcin Warszawa MOYA 1980 08:18:31

103 Cieślak Mateusz Gdańsk MOYA 2009 08:18:32

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn