Puchar Polski już bez Meblarzy – Lider II ligi tym razem lepszy

Fot. e-grudziadz.pl

Zdobywcy Wojewódzkiego Pucharu Polski piłkarze ręczni KS Meble Wójcik odpadli w rundzie eliminacyjnej turnieju krajowego. W sobotę (4 grudnia) przegrali na wyjeździe z liderem II ligi MKS Grudziądz 26:31 (14:15). Mecz był wyrównany, o sukcesie gospodarzy zadecydowała końcówka. Mimo wszystko wynik jest niespodzianką.

MKS Grudziądz – KS Meble Wójcik Elbląg 31:26 (15:14)

KS Meble Wójcik Elbląg: Jakub Dąbrowski, Dominik Jaworski, Sebastian Ram, Bartłomiej Ławrynowicz-2, Piotr Budzich-2, Wojciech Kowszuk-1, Rafał Stępień-8, Adam Nowakowski, Kacper Sparzak-1, Bartosz Krawiec-2, Dominik Pałasz-4, Michał Sucharski, Maksymilian Chyła-4, Damian Nowak-2

Od pierwszych minut trwała zacięta walka. Dopiero po kwadransie zarysowała się przewaga Grudziądza (10:6). W ostatnich minutach pierwszej części elblążanom udało się zredukować straty do jednego trafienia. Po zmianie stron goście przejęli inicjatywę. W 35 min. objęli prowadzenie 18:16. Jeszcze w 45 min było 22:21 dla KS Meble. Końcówka zdecydowanie należała do gospodarzy. Miedzy 52 a 58 min zdobyli pięć bramek z rzędu, odskakując na 30:24. Oczywiście takie straty były już nie do odrobienia.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn