W lidze chłopców starszych (2007) – Tylko MKS MOSiR Kętrzyn bez strat

Fot. mosirketrzyn.pl

W lidze wojewódzkiej chłopców starszych mamy już półmetek. Na czele tabeli z kompletem punktów są szczypiorniści MKS MOSiR Kętrzyn, którzy w miniona sobotę (8 lutego) odnieśli w Olecku dwa zwycięstwa nad Rozogami 29:12 i Mikołajkami 15:12. Dwa spotkania wygrali także Czarni, którzy zapewne zajma po I rundzie drugie miejsce, gdyż maja do rozegrania dwa zaległe mecze.

W Olsztynie największa zdobyczą mogą się pochwalić zawodnicy Jedynki Morąg. W najbardziej zaciętym spotkaniu zremisowali z MDK Bartoszyce, wygrywając konkurs rzutów karnych.

Olecko

MLKS Czarni Olecko – UKS SP Rozogi 29:19 (15:9)

MLKS Czarni Olecko: Marcel Paszkowski-2, Szymon Muszyński, Alan Łapiński-11, Mateusz Łazarski-1, Igor Dąbrowski-1, Antoni Orzechowski-1, Maksymilian Chodukiewicz-2, Michał Tyczkowski-2, Olaf Rynkiewicz, Kacper Barszczewski-6, Jakub Mruszczyk, Dominik Stabiński-3, Dominik Tylman

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-4, Łukasz Bałdyga-4, Jakub Gotlib-7, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-5, Bartosz Trzciński, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki-1, Kacper Borkowski-2

MLKS Czarni Olecko – UKS Mikołajki 24:12 (13:5)

MLKS Czarni Olecko: Marcel Paszkowski, Szymon Muszyński-3, Alan Łapiński-3, Mateusz Łazarski, Igor Dąbrowski,-1 Antoni Orzechowski-1, Maksymilian Chodukiewicz-3, Michał Tyczkowski-1, Olaf Rynkiewicz-1, Kacper Barszczewski-11, Jakub Mruszczyk, Dominik Stabiński, Dominik Tylman

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-8, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza, Jakub Majewski-1, Adrian Piotrowicz-3, Michał Szolno, Michał Pawelczyk

MKS MOSiR Kętrzyn – UKS SP Rozogi 29:12

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Mikołajki 15:12

Olsztyn

KS Szczypiorniak Olsztyn – IKS Jeziorak Iława 6:13 (4:11)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jakub Bartczak-1, Sebastian Kowelec, Mikołaj Krassowski-1, Tomasz Zawal, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-2, Wiktor Karpiszen, Miłosz Staniszewski, Dawid Kamalski, Paweł Kolek, Wojciech Skalski-2, Mikołaj Teoński

IKS Jeziorak Iława: Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski-1, Karol Welzant, Mikołaj Rynkowski-1, Hubert Sobolewski-1, Karol Melkowski-5, Beniamin Lewko-1, Patryk Stasiński, Jakub Traskiewicz, Wiktor Raczkowski-2, Hubert Kuba, Mateusz Żołędź-2

MDK Bartoszyce – UKS Jedynka Morąg 11:11 (5:7) karne 1:2

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Adam Bembas-1, Marcel Matejunas-1, Jakub Jagiełło, Michał Drews, Igor Mazurek-5, Oskar Sowiński, Igor Możejko-3, Jakub Habiński-1, Mikołaj Szurma

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Miłosz Gulczyński-6, Iwo Michalak, Maciej Kida-3, Jakub Kopówka-1, Jakub Golińczak-1, Damian Smutek, Tymon Żebrowski, Mikołaj Kwiatek.

MDK Bartoszyce – IKS Jeziorak Iława 17:11 (11:4)

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Adam Bembas-3, Marcel Matejunas, Jakub Jagiełło-1, Michał Drews, Igor Mazurek-1, Oskar Sowiński, Igor Możejko-5, Antoni Kratkowski, Konrad Puszkiewicz Jakub Habiński, Mikołaj Szurma-3, Kacper Gowkielewicz-1

IKS Jeziorak Iława: Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski, Karol Welzant, Mikołaj Rynkowski, Hubert Sobolewski-1, Karol Melkowski-4, Beniamin Lewko-2, Patryk Stasiński, Jakub Traskiewicz, Wiktor Raczkowski-1, Hubert Kuba, Mateusz Żołędź-3

KS Szczypiorniak Olsztyn – UKS Jedynka Morąg 4:17 (2:7)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jakub Bartczak-1, Tobiasz Chmielewski, Mikołaj Krassowski, Igor Szałkowski, Łukasz Nakielski, Tomasz Zawal, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-2, Nataniel Sypko, Wiktor Karpiszen, Filip Zieliński, Miłosz Staniszewski-1 , Robert Ruść, Wojciech Skalski,

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Miłosz Gulczyński-2, Iwo Michalak, Maciej Kida-2, Jakub Kopówka, Jakub Golińczak-8, Damian Smutek-5, Tymon Żebrowski, Mikołaj Kwiatek.

Turniej w Morągu (15 lutego)

UKS Jedynka Morąg – MKS MOSiR Kętrzyn 12:17 (7:6)

IKS Jeziorak Iława – MLKS Czarni Olecko 10:21 (5:10)

IKS Jeziorak Iława – MKS MOSiR Kętrzyn 12:19 (5:8)

UKS Jedynka Morąg - MLKS Czarni Olecko 13:19 (9:9)

Tabela

1 MKS MOSiR Kętrzyn 8 24 165:93

2 MLKS Czarni Olecko 8 21 173:115

3 MKS Truso Elbląg 8 18 154:73

4 UKS Mikołajki 8 12 130:122

5 UKS Jedynka Morąg 8 11 104:99

6 MDK Bartoszyce 8 10 107:129

7 UKS SP Rozogi 8 6 119:171

8 IKS Jeziorak Iława 8 6 83:122

9 KS Szczypiorniak 8 0  63:192

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn