Liga Wojewódzka Chłopców starszych (2007) – Liderzy pauzowali, Jedynka i MDK gonią Truso

Fot. sp 1 morąg

Pierwsza seria spotkań rewanżowej rundy ligi wojewódzkiej ligi chłopców starszych (2007) odbyła się na raty. Turnieje w Olsztynie i Morągu przyniosły komplet punktów zespołom MDK Bartoszyce i Jedynki Morąg, które walczą o podium. Zbliżyły się do zajmującego trzecie miejsce Truso. Pierwszy punkt w rozgrywkach zdobył Szczypiorniak, który przegrał rzuty karne z Mikołajkami. Liderzy: MKS MOSiR Kętrzyn i Czarni Olecko mimo że pauzowali zachowali swe pozycje.

Olsztyn

KS Szczypiorniak Olsztyn – UKS SP Rozogi 16:19 (11;10)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec, Igor Szałkowski,-2 Łukasz Nakielski Tomasz Zawal-3, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-3, Wiktor Karpiszen-8, Filip Zieliński, Miłosz Staniszewski, Robert Ruść, Wojciech Skalski-2, Mikołaj Teoński

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-1, Łukasz Bałdyga-2, Jakub Gotlib-5, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-6, Bartosz Trzciński-2, Przemysław Białobrzewski, Kacper Borkowski-3

MKS Bartoszyce – UKS Mikołajki 16:10 (5:4)

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński-2, Adam Bembas-7, Marcel Matejunas-2, Jakub Jagiełło, Michał Drews, Igor Mazurek-2, Oskar Sowiński-2, Igor Możejko-1, Antoni Kratkowski, Konrad Puszkiewicz, Jakub Habiński, Kacper Gowkielewicz

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-3, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza-2, Jakub Majewski-2, Adrian Piotrowicz-3, Michał Szolno, Michał Pawelczyk, Kacper Łachacz, Aleksander Prałat

MDK Bartoszyce – UKS SP Rozogi 16:14 (8:7)

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński-3, Adam Bembas-5, Marcel Matejunas, Jakub Jagiełło, Michał Drews, Igor Mazurek-3, Oskar Sowiński-1, Igor Możejko-3, Antoni Kratkowski, Konrad Puszkiewicz, Jakub Habiński, Kacper Gowkielewicz-1

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-2, Łukasz Bałdyga-1, Jakub Gotlib-8, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-2, Bartosz Trzciński-1, Przemysław Białobrzewski, Kacper Borkowski

KS Szczypiorniak Olsztyn – UKS Mikołajki 11:11 ( 6:7) karne 2:3

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jakub Bartczak, Szymon Borkowski, Tobiasz Chmielewski, Igor Szałkowski-1, Łukasz Nakielski Tomasz Zawal, Oliwier Dębek-6, Wiktor Karpiszen-2, Piotr Szczechowski, Miłosz Staniszewski-2

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-2, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza, Jakub Majewski-2, Adrian Piotrowicz-6, Michał Szolno, Michał Pawelczyk, Kacper Łachacz-1, Aleksander Prałat

84718527 2932822140102792 867780438301605888 o

Morąg

UKS Jedynka Morąg – IKS Jeziorak Iława 20:13 (8:3)

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Damian Smutek-1, Mateusz Ostrowski-1, Iwo Michalak, Jakub Golińczak-9 , Ksawier Jabłoński, Maciej Kida-1, Jakub Kopówka-3, Paweł Kaczyński, Tymon Żebrowski, Miłosz Gulczyński-5

IKS Jeziorak Iława: Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski-1, Karol Welzant, Mikołaj Rynkowski- Hubert Sobolewski-5, Karol Melkowski, Beniamin Lewko-3, Patryk Stasiński, Jakub Traskiewicz-2, Wiktor Raczkowski-1, Hubert Kuba, Mateusz Żołędź-1

MKS Truso Elbląg – IKS Jeziorak Iława 11:6 (5:3)

MKS Truso Elbląg: Nikodem Dyas, Damian Głowacki-2, Wojciech Wielesik, Dawid Kruszyński-2, Michał Łucyn, Jakub Wocial, Oskar Błaszkiewicz, Grzegorz Wądołkowski, Paweł Nowakowski-2, Adam Cenkner, Kacper Wojciechowski, Igor Rydelek-1, Jakub Wasiak, Marcel Zębala, Paweł Krefft-2, Krystian Bieliński-2

IKS Jeziorak Iława: Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski, Karol Welzant, Mikołaj Rynkowski- Hubert Sobolewski, Karol Melkowski-3, Beniamin Lewko-2, Patryk Stasiński, Jakub Traskiewicz, Wiktor Raczkowski, Hubert Kuba, Mateusz Żołędź

UKS Jedynka Morąg – MKS Truso Elbląg 15:13 (7:8)

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Damian Smutek, Mateusz Ostrowski, Iwo Michalak, Jakub Golińczak-5 , Ksawier Jabłoński, Maciej Kida, Jakub Kopówka-4, Paweł Kaczyński, Tymon Żebrowski, Miłosz Gulczyński-6

MKS Truso Elbląg: Nikodem Dyas, Damian Głowacki-3, Wojciech Wielesik, Dawid Kruszyński-1, Michał Łucyn, Jakub Wocial, Oskar Błaszkiewicz, Grzegorz Wądołkowski, Paweł Nowakowski-5, Adam Cenkner, Kacper Wojciechowski, Igor Rydelek-1, Jakub Wasiak, Marcel Zębala, Paweł Krefft-1, Krystian Bieliński-2

85170083 2932821686769504 3854627174136938496 o

Tabela

1. MKS MOSiR Kętrzyn 8 24 164:93

2. MLKS Czarni Olecko 8 21 173:105

3. MKS Truso Elbląg 10 21 178:94

4. UKS JEDYNKA MORĄG 10 17 139:125

5. MDK Bartoszyce 10 16 139:144

6. UKS Mikołajki 10 14 151:149

7. UKS SP Rozogi 10 9 152:203

8. Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława 10 6 102:153

9. KS Szczypiorniak I Olsztyn 10 1 90:222

Klasyfikacja strzelców

1.DOBROWOLSKI Aleksander UKS Mikołajki 10 57

2.DERYŁO Maciej MKS MOSiR Kętrzyn 8 51

3.GOTLIB Jakub UKS SP Rozogi 10 49

4.GOLIŃCZAK Jakub UKS JEDYNKA MORĄG10 48

5.WOCIAL Jakub MKS Truso Elbląg10 45

6.SYPIAŃSKI Seweryn UKS SP Rozogi 10 44

7.PIOTROWICZ Adrian UKS Mikołajki 10 43

8.BARSZCZEWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 6 42

9.GULCZYŃSKI Miłosz UKS JEDYNKA MORĄG 10 37

10.BŁASZKIEWICZ Oskar MKS Truso Elbląg 10 36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn