W lidze wojewódzkiej młodzików – MKS MOSiR Kętrzyn „śrubuje” rekord, Play Ostróda coraz groźniejszy

Fot. KS Play Ostróda

W miniony weekend (7/9 marca) rozegrano przedostatnia kolejkę spotkań ligi wojewódzkiej młodzików. Nie zanotowano większych niespodzianek. Zdecydowanym liderem tegorocznego sezonu jest MKS MOSiR Kętrzyn, który w 14 spotkaniach zdobył komplet punktów i zapewnił już sobie tytuł. O drugie miejsce trwa jeszcze walka między Czarnymi Olecko i MDK Bartoszyce. W ostatniej kolejce (21/22 marca) dojdzie bezpośredniej konfrontacji, która będzie walka o srebro.

W tym samym turnieju zagra Play Ostróda, zespół , który na finiszu spisuje się doskonale i faworyci muszą się mieć na baczności by nie stracić punktów z ostródzianami. Trwa również rywalizacja o tytuł króla strzelców. Tu prowadza Piotr Lewczyk (Kętrzyn) przed Andrzejem Piechem (Ostróda)

Elbląg

KS Meble Wójcik Elbląg – MLKS Czarni Olecko 14:31 (5:16)

KS Meble Wójcik Elbląg: Szymon Chodziński-1, Miłosz Marciniak, Jakub Waśkiewicz-1, Sebastian Chodziński-5, Filip Winowiecki, Radosław Wereszczyński, Jakub Chojnacki-1, Kacper Pryłowski-3, Stanisław Wiśniewski-2, Grzegorz Konopka-1

MLKS Czarni Olecko: Alan Łapiński-2, Wiktor Paszkowski-11, Szymon Muszyński, Kacper Łapiński-3, Mikołaj Dowejko, Maciej Karniej,Kacper Tylman Michał Siemaszko-8, Kornel Romotowski,-3 Filip Cemka-2, Kacper Barszczewski-1, Kacper Szydłowski-1, Natan Koda,

MKS Truso Elbląg – MLKS Czarni Olecko 19:34 (10:18)

MKS Truso Elbląg: Wojciech Retka, Michał Kaczan, Kacper Wocial-3, Karol Oładkowski-1, Mateusz Koprowski-4, Igor Turkowski, Oliwier Żyła, Krzysztof Rychter, Łukasz Boenig, Michał Ręczkowski-1, Marcin Szklarski, Oliwier Sojka-2,Kamil Groth-7, Bartłomiej Bratuś-1,

MLKS Czarni Olecko: Alan Łapiński-1, Wiktor Paszkowski-11, Szymon Muszyński-1, Kacper Łapiński-7, Mikołaj Dowejko, Maciej Karniej-2,Kacper Tylman-3 Michał Siemaszko-2, Kornel Romotowski,-2 Filip Cemka-2, Kacper Barszczewski-3, Kacper Szydłowski, Natan Koda,

KS Meble Wójcik Elbląg – MKS Truso Elbląg 16:23 (6:13)

KS Meble Wójcik Elbląg: Szymon Chodziński, Jakub Waśkiewicz, Sebastian Chodziński-5, Filip Winowiecki, Radosław Wereszczyński, Jakub Chojnacki, Kacper Pryłowski,-7 Stanisław Wiśniewski-2, Grzegorz Konopka-2

MKS Truso Elbląg: Wojciech Retka, Michał Kaczan, Kacper Wocial-6, Karol Oładkowski-2, Mateusz Koprowski-4, Igor Turkowski, Oliwier Żyła, Krzysztof Rychter, Łukasz Boenig, Michał Ręczkowski-1, Marcin Szklarski, Oliwier Sojka-3,Kamil Groth-4, Bartłomiej Bratuś-3,

}

Fotn biuletyn ketrzyn

Kętrzyn

MKS MOSiR Kętrzyn – MDK Bartoszyce 37:8 (18:5)

MKS MOSiR Kętrzyn: Robert Reut, Oskar Tymoszuk, Maciej Deryło-1, Oskar Witczak-6, Adrian Kaszuba, Piotr Lewczyk-10, Paweł Lewczyk-6, Oliwier Zalewski-5, Maciej Zemła-1, Piotr Czepułkowski, Maciej Samotycha-4, Łukasz Tuniewicz-4

MDK Bartoszyce: Michał Szanciło, Dominik Bogucki, Gabriel Lewoń, Marcel Boiwka-1, Marcel Jurewicz, Michał Kołodziejczyk-1, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko, Jakub Łuczkowski-1, Olaf Janowicz-3, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-2

KS Szczypiorniak II Olsztyn – MDK Bartoszyce 16:26 (8:14)

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Jan Kamiński-2, Maciej Pryk, Piotr Bukowski, Filip Jaremus-1, Brajan Szmidt-3, Maciej Kowalczyk, Wojciech Damięcki-1, Tomasz Łabieniec-2, Jakub Zasępa, Dawid Płochacki, Konrad Andrzejewski, Hubert Kaczmarek-3, Aleksander Kozak, Tymoteusz Abramowski-1, Stanisław Stanisławski-2, Mikołaj Kochański-1

MDK Bartoszyce: Michał Szanciło, Dominik Bogucki, Gabriel Lewoń-1, Marcel Boiwka-2, Marcel Jurewicz-4, Michał Kołodziejczyk-1, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-1, Jakub Łuczkowski, Olaf Janowicz-6, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-11

MKS MOSiR Kętrzyn – KS Szczypiorniak II Olsztyn 41:17 (20:8)

MKS MOSiR Kętrzyn: Robert Reut, Oskar Tymoszuk, Maciej Deryło-4, Oskar Witczak-3, Adrian Kaszuba-3, Piotr Lewczyk-10, Paweł Lewczyk-4, Oliwier Zalewski-7, Maciej Zemła-1, Piotr Czepułkowski, Maciej Samotycha, Łukasz Tuniewicz-9

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Jan Kamiński, Piotr Bukowski-1, Filip Jaremus, Brajan Szmidt-3, Maciej Kowalczyk, Wojciech Damięcki, Tomasz Łabieniec-1, Jakub Zasępa, Dawid Płochacki,-2 Konrad Andrzejewski-1, Hubert Kaczmarek-7, Aleksander Kozak, Tymoteusz Abramowski, Stanisław Stanisławski-1, Mikołaj Kochański-1

Ostróda

KS Play Ostróda – ITS Jeziorak Iława 24:14 (11:7)

KS Play Ostróda: Mariusz Rochowicz,Dawid Orzechowski, Andrzej Piech-8, Oskar Lewandowski-6, Maciej Kietrys-6, Dawid Mazurek-1, Jakub Rapacki-1, Jan Małkowski, Adam Ziulewski, Marcel Zwierzykowski, Witold Matysiuk-2

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski-1, Patryk Wegliński, Arkadiusz Ruciński, Denis Sontowski, Igor Treder, Julian Kozłowski, Karol Melkowski, Beniamin Lewko, Kamil Wasążnik-4, Błażej Szulowski, Filip Jakielski, Radosław Burliński-2, Mateusz Galiński-3, Miłosz Jakubowski, Konrad Kruszyński-4

Szczypiorniak I Olsztyn – ITS Jeziorak Iława 31:16 (16:7)

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Rychlica, Kacper Topa-3, Damian Lewandowski, Kacper Mazur-1, Michał Kuba, Igor Buśko, Piotr Dziegański, Maciej Wysocki-5, Jan Walkowiak-1, Filip Kalinowski-4, Kacper Popiołek, Olaf Żakiewicz-5, Michał Lubiejewski-3, Patryk Janicki-9,

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski, Patryk Wegliński, Arkadiusz Ruciński, Denis Sontowski, Igor Treder, Julian Kozłowski, Karol Melkowski, Beniamin Lewko, Kamil Wasążnik-2, Błażej Szulowski, Filip Jakielski, Radosław Burliński-9, Mateusz Galiński-4, Miłosz Jakubowski, Konrad Kruszyński-1

KS Play Ostróda – KS Szczypiorniak Olsztyn 29:26 (14:11)

KS Play Ostróda: Mariusz Rochowicz,Dawid Orzechowski, Andrzej Piech-14, Oskar Lewandowski-2, Maciej Kietrys-5, Dawid Mazurek-1, Jakub Rapacki, Jan Małkowski, Adam Ziulewski-2, Marcel Zwierzykowski, Witold Matysiuk-5

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Rychlica, Kacper Topa, Damian Lewandowski, Kacper Mazur, Michał Kuba-2, Igor Buśko, Piotr Dziegański-6, Maciej Wysocki-3, Jan Walkowiak, Filip Kalinowski-2, Kacper Popiołek, Olaf Żakiewicz, Michał Lubiejewski-6, Patryk Janicki-6

Tabela

1. MKS MOSiR Kętrzyn 14 42 489:204

2. MLKS Czarni Olecko 14 36 396:275

3. MDK Bartoszyce 14 33 343:264

4. KS PLAY Ostróda 14 24 328:302

5. KS Szczypiorniak I Olsztyn 14 31 336:302

6. KS Meble Wójcik Elbląg 14 13 218:301

7. KS Szczypiorniak II Olsztyn 14 11 263:370

8. MKS Truso Elbląg 14 9 274:383

9. ITS Jeziorak Iława 14 0 175:421

Strzelcy

1.LEWCZYK Piotr MKS MOSiR Kętrzyn 14 142

2.PIECH Andrzej KS PLAY Ostróda 12 128

3 PASZKOWSKI Wiktor MLKS Czarni Olecko 14 96

4 BORYS Szymon MDK Bartoszyce 14 94

5.SIEMIASZKO Michał MLKS Czarni Olecko 12 85

6.ZALEWSKI Oliwier MKS MOSiR Kętrzyn 14 83

7.KACZMAREK Hubert KS Szczypiorniak II Olsztyn 14 82

8.PRYŁOWSKI Kacper KS Meble Wójcik Elbląg 14 75

9.WOCIAL Kacper MKS Truso Elbląg 10 74

10 LEWANDOWSKI Oskar KS PLAY Ostróda 14 64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn