Liga wojewódzka chłopców starszych (2007) - Łatwe potyczki przodowników

Fot. mdk bartoszyce facebook

W sobotę (7 marca) w Olecku odbył się cztery spotkania ligi wojewódzkiej chłopców starszych. Zestaw par był wskazywał zdecydowanych faworytów, którzy nie zawiedli i umocnili się na dwóch czołowych pozycjach w tabeli. Czarni Olecko i MKS MOSiR Kętrzyn wysoko wypunktowali rywali z Bartoszyc i Olsztyna. Pozostałe mecze tej kolejki zaplanowano na najbliższy weekend w Rozogach, ale ze względu na zamkniecie szkół, turniej stoi pod znakiem zapytania.

Olecko

MLKS Czarni Olecko – MDK Bartoszyce 18:14 (11:6)

MLKS Czarni Olecko: Marcel Zalewski, Michał Tyczkowski, Marcel Paszkowski, Szymon Muszyński-1, Alan Łapiński-4, Mateusz Łazarski, Dominik Stabiński, Igor Dąbrowski, Antoni Orzechowski, Maksymilian Chodukiewicz-4, Bartosz Stachelek-1, Olaf Rynkiewicz, Kacper Barszczewski-8, Jakub Mruszczyk, Dominik Tylman

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński-1, Adam Bembas-1, Jacek Zawadzki, Marcel Matejunas, Michał Drews, Igor Mazurek-2, Oskar Sowiński-2, Igor Możejko-6,Konrad Puszkiewicz-1 Jakub Habiński, Nikodem Kaliczyński, Mikołaj Szurma, Kacper Gowkielewicz-1

MKS MOSiR Kętrzyn – KS Szczypiorniak Olsztyn 30:8 (15:3)

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb, Maciej Deryło-16, Antoni Werner, Oskar Witczak, Hubert Roksela-1, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz-2, Piotr Osiecki-4, Dawid Januszkiewicz, Krzysztof Wołodko-3, Karol Sieradzki-2, Hubert Kajat, Igor Ptak-2

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Igor Szałkowski, Łukasz Nakielski, Tomasz Zawal-2, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-4, Nataniel Sypko, Wiktor Karpiszen, Filip Zieliński, Miłosz Staniszewski-1 , Paweł Kolek, Wojciech Skalski-1

MKS MOSiR Kętrzyn – MDK Bartoszyce 17:7 (9:3)

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb-4, Maciej Deryło-8, Antoni Werner, Oskar Witczak, Hubert Roksela, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz-2, Piotr Osiecki-1, Dawid Januszkiewicz, Krzysztof Wołodko, Karol Sieradzki, Hubert Kajat, Igor Ptak-2

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński, Adam Bembas-1, Jacek Zawadzki, Marcel Matejunas, Michał Drews, Igor Mazurek-1, Oskar Sowiński-1, Igor Możejko-1,Konrad Puszkiewicz Jakub Habiński, Nikodem Kaliczyński, Mikołaj Szurma, Kacper Gowkielewicz-3

MLKS Czarni Olecko – KS Szczypiorniak Olsztyn 21:10 (14:4)

MLKS Czarni Olecko: Michał Tyczkowski, Marcel Paszkowski-2, Szymon Muszyński-4, Alan Łapiński-5, Mateusz Łazarski, Dominik Stabiński, Igor Dąbrowski-1, Antoni Orzechowski, Maksymilian Chodukiewicz-5, Bartosz Stachelek-1, Olaf Rynkiewicz, Kacper Barszczewski-3, Jakub Mruszczyk, Dominik Tylman

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec-1, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Igor Szałkowski, Łukasz Nakielski, Tomasz Zawal-2, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-3, Nataniel Sypko, Wiktor Karpiszen-3, Filip Zieliński, Miłosz Staniszewski, Paweł Kolek-1, Wojciech Skalski

Tabela

1.MKS MOSiR Kętrzyn 10 30 211:108

2.MLKS Czarni Olecko 10 27 212:129

3.MKS Truso Elbląg 10 21 178:94

4.UKS JEDYNKA MORĄG 10 17 139:125

5.MDK Bartoszyce 12 17 160:179

6.UKS Mikołajki 07 10 14 151:149

7.UKS SP Rozogi 10 9 152:203

8.Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława 10 6 102:153

9.KS Szczypiorniak I Olsztyn 12 1 108:273

Strzelcy

1. DOBROWOLSKI Aleksander UKS Mikołajki 07 10 57

2. DERYŁO Maciej MKS MOSiR Kętrzyn 8 51

3. GOTLIB Jakub UKS SP Rozogi 10 49

4. GOLIŃCZAK Jakub UKS JEDYNKA MORĄG 10 48

5. WOCIAL Jakub MKS Truso Elbląg 10 45

6. SYPIAŃSKI Seweryn UKS SP Rozogi 10 44

7. PIOTROWICZ Adrian UKS Mikołajki 07 10 43

8. BARSZCZEWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 6 42

9. GULCZYŃSKI Miłosz UKS JEDYNKA MORĄG 10 37

10. BŁASZKIEWICZ Oskar MKS Truso Elbląg 10 36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn