O Puchar Burnistrza Gizycka 2013 – Potencjał Warmii i Mazur coraz większy

W Giżycku juz po raz dziewiąty odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza organizowane z okazji Święta Niepodległości. Startowało ponad 400 uczestników z 28 klubów: prawie wszystkie sekcje z Warmii i Mazur, a także z sporo z Podlasia, Mazowsza, Lubelskiego,także tak odległych miejscowości jak Lubań czy Koszalin. Atrakcja dodatkową był udział mlodych Litwinów.

 Konkurencji było mnóstwo, bowiem zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych od 10 lat do 16 (powyżej). Na liście zwycięzców widnieją nazwiska pływaków z Warmii i Mazur i to ze wszystkich sekcji. Jak widac potencjał jest coraz wiekszy. Tylko się cieszyć. W niedziele dalszy ciąg zawodów.

 Zwycięstwa dla Warmii i Mazur odnieśli

Medyk Gizycko

Monika Kułakowska

Martyna Buko

Wiktoria Łukasik

Krzysztof Woronko

Rafał Ciborowski

Cezary Zieliński

Sztafeta 7 razy 50 m dow.

Kormoran Olsztyn

Maria Żemajtis

Julia Święcka

Bartosz Koziejko

Emil Płachta

Piotr Dobrzyński

Krzysztodf Oller

Alan Chodań

Jakub Ruciński

Michał Kostowski

Jan Traczewski

Beniamin Śmiarowski

MOS Ełk

Anna Kotowicz

Piotr Szymański

Mateusz Kasztelan

Ros Pisz

Iga Biedrzycka

Dominika Filipkowska

Mieszko Palmi-Kukiełko

Jedynka Elbląg

Karolina Tylkie

Natalia Cherek

Płetwal Gołdap

Dawid Sobolewski

Płetwal Szczytno

Konrad Piwowarski

Marcin Kłak

Natalia Zaręba

Pirat Elbląg

Jakub Żukowski

 Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 35.85 314

5. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 48.53 126

6. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.81 124

8. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 53.54 94

11 lat

4. CEKAŁA Marta 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.29 128

12 lat

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 35.51 323

6. SZCZEPANEK Ewelina 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.38 177

7. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.19 129

13 lat

2. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.73 377

3. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.47 324

4. NIEMYJSKA Monika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.81 315

6. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.64 294

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 30.44 513

16 lat i starsi

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.17 397

3. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 33.37 389

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

3. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Gizycko 46.33 170

5. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 49.36 141

6. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.83 137

7. SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Gizycko 50.16 134

8. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 50.17 134

11. MIRUŃSKA Julia 04 MKS Medyk Gizycko 53.42 111

12. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 54.17 106

11 lat

5. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 40.01 265

8. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 44.33 194

14. CEKAŁA Marta 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.45 124

12 lat

5. SZCZEPANEK Ewelina 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.60 204

9. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.33 150

13 lat

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 33.86 437

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.61 345

10. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.34 278

11. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 41.07 245

14. BOROWSKA Paulina 00 UKP Jedynka Elbląg 46.97 163

15 lat

2. ABRAMOWICZ Zuzanna 98 MKS Medyk Gizycko 44.30 195

16 lat i starsi

4. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.85 368

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

3. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:34.14 159

4. SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.00 154

6. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 1:35.32 153

8. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Gizycko 1:40.29 131

9. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 1:42.98 121 46.38 56.60

10. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 1:43.13 121

12. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 1:50.99 97

13. MACIEJEWSKA Marta 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.39 79

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 1:11.09 369

2. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 1:16.65 294

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 1:20.00 259

7. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 1:28.72 190

12 lat

6. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS "Ros" Pisz 1:18.63 273

7. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:21.40 246

10. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:29.48 185

13 lat

1. ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.74 512 31.08 32.66

2. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 1:04.44 496 30.89 33.55

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 1:12.45 349 33.93 38.52

14 lat

4. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 1:07.39 433

6. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.92 423

8. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.55 362

9. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 1:13.68 331

11. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.62 319

13. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 1:23.83 225

15 lat

8. ABRAMOWICZ Zuzanna 98 MKS Medyk Gizycko 1:35.73 151 43.00 52.73

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS "Ros" Pisz 1:02.05 555 29.79 32.26

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:06.53 450 32.19 34.34

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 1:27.04 373

9. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 1:55.67 159

12. BABIŃSKA Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:01.47 137

13. ŻEKAŁO Martyna 03 BARRACUDA Białystok 2:01.74 136

15. DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:09.34 113

17. KOPIŚ Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:23.71 83

18. MACIEJEWSKA Marta 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:27.35 77

11 lat

7. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:46.83 202

8. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Gizycko 1:46.88 201

9. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:50.23 184

12 lat

4. GARDOCKA Julia 01 MKS "Ros" Pisz 1:32.36 312

5. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:33.42 302

8. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:37.40 266

9. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.83 263

10. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:42.33 230

11. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.05 218

12. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:47.76 196

13 lat

3. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.20 398

MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:33.94 297

7. MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:39.00 254

8. BOROWSKA Paulina 00 UKP Jedynka Elbląg 1:48.47 193

14 lat

5. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.36 302

6. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 1:34.92 288

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS "Ros" Pisz 2:56.16

12 lat

5. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS "Ros" Pisz 3:17.30

13 lat

2. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 2:48.60

3. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.47

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 3:00.49

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 2:29.07

3. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 2:44.16

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:22.78

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS "Ros" Pisz 2:28.55

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 2:45.21

5. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 3:04.97

6. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 3:05.42

12 lat

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 2:57.59 42.73 45.38 45.66 43.82

13 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.50

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:33.49

5. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 2:43.51

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.76

7. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.98

14 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 2:31.03 35.46 37.83 39.16 38.58

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

3. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 3:29.23

11 lat

3. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS "Ros" Pisz 2:41.07

6. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 2:52.90

12 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:26.10

6. GARDOCKA Julia 01 MKS "Ros" Pisz 2:50.94

7. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 2:53.86

8. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:06.08

13 lat

1. ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.30

2. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 2:22.55

3. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.68

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 2:16.06

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 2:18.93

4. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.80

7. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.25

9. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 2:43.84

Sztafeta 7 razy 50 metrów dow.

1. MKS Medyk Gizycko 1 (KUŁAKOWSKA Monika WORONKO Wiktoria BUKO Martyna KREJCZY Agata RUDNICKA Wiktoria GASPARJAN Lilia ŁUKASIK Wiktoria) 3:43.06

7. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 (PIECHOWICZ Karolina MAŚNICKA Alicja SIERAK Kinga CZAJKA Liwia GĄSKA Agata ZARĘBA Natalia NIEMYJSKA Monika ) 4:17.15

8. UKP Jedynka Elbląg 1 TYLKIE Dominika TYLKIE Karolina ( GODLEWSKA Wiktoria BOROWSKA Paulina KALINOWSKA Maja DOMŻALSKA Wiktoria CHEREK Natalia ) 4:20.28

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

5. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 39.17 209

6. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 41.03 181

7. SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.48 176

8. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Gizycko 42.02 169

9. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 43.60 151

10. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 43.81 149

11. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.12 146

13. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 45.19 136

16. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 45.82 130

17. MALDONYTE Livija 04 Alytus SRC 47.60 116

18. MIRUŃSKA Julia 04 MKS Medyk Gizycko 47.74 115

19. MACIEJEWSKA Marta 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.26 98

20. SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Gizycko 51.32 92

22. BABIŃSKA Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.92 89

23. DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.54 69

24. KOPIŚ Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.41 51

11 lat

4. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 35.16 289

6. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.82 232

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 38.15 226

8. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 38.51 220

14. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Gizycko 40.53 188

16. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.47 153

17. CEKAŁA Marta 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.99 147

12 lat

8. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.79 274

9. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 36.03 268

10. SZCZEPANEK Ewelina 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.20 244

12. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.59 236

13 lat

3. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 30.27 453

5. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.20 376

8. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 32.75 357

9. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.05 318

12. NIEMYJSKA Monika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.67 301

14. MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.92 230

15. BOROWSKA Paulina 00 UKP Jedynka Elbląg 41.10 181

14 lat

4. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 31.51 401

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 31.79 391

7. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.65 361

8. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 32.85 354

15 lat

9. ABRAMOWICZ Zuzanna 98 MKS Medyk Gizycko 39.55 203

16 lat i starsi

1. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.73 433

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 30.77 431

50 metrów stylem klasycznym

1.KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 39.47 388                                                               

6.ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 51.11 178                                                               

10.ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 53.59 155                                                                     

12. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.92 144                                            

17. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 56.42 133                                                                   

18. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Gizycko 56.46 132                                                                         

19.BABIŃSKA Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.03 128                                            

20.SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Gizycko 59.52 113                                                                   

22.DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.03 95                                            

23. MIRUŃSKA Julia 04 MKS Medyk Gizycko1:06.24 82                                                                         

24. MACIEJEWSKA Marta 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.5481                                           

25.KOPIŚ Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.62 80                                                         

do 11 lat

8.DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 49.26 199                                                                                     

9.SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.73 194                                                                              

11.ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.71 172                                                      

13.   CEKAŁA Marta 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.40 119                                                                       

do 12 lat

5.CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.89 282                                                                             

6 CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 43.99 280                                                                                                

7.ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 44.46 271                                                                                    

8.GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.47 238                                                                             

9.SZCZEPANEK Ewelina 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.08 228                                                               

10.KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 47.41 224                                                                                     

11.TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 51.02 179                                                                                                    

do 13 lat

2.CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.01 372                                                                                

5.MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 42.28 316                                                                                           

6.MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.78 248                                                                     

7.BOROWSKA Paulina 00 UKP Jedynka Elbląg 50.48 185

do 14 lat

7.BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 42.02 321                                                                      

8.WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 42.96 301                                                                                 

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsze

1.KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 1:21.47 355                                                            

4. TYLKIE Dominika 04             UKP Jedynka Elbląg          1:40.74 188                     

7. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 1:46.37 159                                                               

9. SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:50.38 143

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 1:19.50 383                                                                            

7.RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 1:30.07 263                                                                   

9.POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko1:34.47228                                                        

12. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Gizycko 1:41.74 182                   

 

12 lat

5. GARDOCKA Julia 01 MKS "Ros" Pisz 1:24.36 320                                                                     

7. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.97 161                                                      

13 lat

1.ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.96 475

2.BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:17.90 407                                                                             

3.WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 1:20.77 365                                                                   

4.SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.73 339                                                 

6.KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.61 296                                              

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 1:10.74 543                                                                     

3.KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 1:17.07 420                                                                           

5.BATOR Julia 99MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.76 352                                                                       

7.WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 1:30.37 260

15 lat

1.KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 1:06.82 645

16 lat i starsze

1.BIEDRZYCKA Iga 97 MKS "Ros" Pisz 1:09.13 582                                                            

4. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.11 419                                                      

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsze

5. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 1:51.19 122           

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 1:17.15 366                                                                            

3.MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS "Ros" Pisz 1:19.44 336                                                                 

5.DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 1:25.80 266                                                                  

9 ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 1:35.13 195                                                                 

13 lat

2. ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.77 455                                                             

3.DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:11.95 452                                                                

7. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:17.22 365                                                                            

9.SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.00 329                                                 

12.KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.97 256                                            

16 lat i starsi

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:11.38 463                                                              

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1.TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:22.50 297                                                                             

4.CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS "Ros" Pisz 1:40.31 165                                                         

13 lat

1.ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.20 392                                                                  

2.ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.02 325

14 lat

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 1:11.34 459                                                        

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1.CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:11.62 346                                                                              

2.GARDOCKA Julia 01 MKS "Ros" Pisz  3:16.47 321                                                                        

13 lat

4.MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:19.99 304                                                              

14 lat

3. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.64 320

15 lat

2.KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:47.41 519

16 lat i starsze

1.BIEDRZYCKA Iga 97 MKS "Ros" Pisz  2:45.34 539                                                                        

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS "Ros" Pisz 5:43.43 320                                                      

12 lat

1.TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 5:11.80 427                                                                             

7.CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS "Ros" Pisz 5:54.82 290                                                         

13 lat

1.ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:47.39 546                                                              

2. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 5:05.95 452                                                                       

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 5:06.44 450                                                               

4. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.10 447                                                            

6. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:24.30 380

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 4:48.27 541                                                                     

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 4:51.77 521                                                                  

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:57.08 494                                            

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

4. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 49.55 85

6. TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.69 66

7. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.50 60

11 lat

4. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 38.47 181

7. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.37 126

10. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 51.20 77

12 lat

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.66 248

8. SPYCHALSKI Ernest 01 Uks Mos Ełk 42.70 133

9. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 50.41 80

13 lat

4. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 36.56 212

9. WNOROWSKI Adrian 00 Uks Mos Ełk 41.09 149

14 lat

2. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.78 392

4. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 29.93 386

5. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 30.40 368

7. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 31.61 328

8. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.25 308

9. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 33.70 270

15 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 26.71 543

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 28.63 441

5. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.21 375

6. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 30.26 373

12. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.89 206

16 lat i starsi

2. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 28.91 428

4. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 29.20 416

5. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.28 412

8. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 30.50 365

11. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.08 239

12. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.17 172

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. SZYMAŃSKI Piotr 03 Uks Mos Ełk 43.63 139

5. PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 46.27 116

7. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 46.43 115

11. TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.51 89

12. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 51.02 87

13. BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 51.32 85

14. DMUCHOWSKI Antoni 03 MUKS PIORUN Gołdap 52.27 80

15. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.31 80

16. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 52.34 80

17. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.38 80

20. SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 57.20 61

21. DUNOWSKI Michał 05 MKS Medyk Gizycko 57.51 60

22. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.57 60

11 lat

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 39.80 183

5. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 41.41 162

7. WOJTKIELEWICZ Mateusz 02 Uks Mos Ełk 49.08 97

8. PRAWDZIK Bartłomiej 02 Uks Mos Ełk 50.17 91

12 lat

5. WIECHEC Mateusz 01 Uks Mos Ełk 40.67 171

7. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 44.22 133

13 lat

2. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 33.12 318

4. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 34.90 271

7. SAWICKI Dawid 00 Uks Mos Ełk 35.93 249

9. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 40.47 174

11. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 42.94 145

14 lat

2. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 31.95 354

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 34.68 277

15 lat

2. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.17 289

16 lat i starsi

1. PALMI-KUKIEŁKO Mieszko 93 MKS "Ros" Pisz 28.51 498

4. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.00 387

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

4. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:27.67 134

7. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 1:33.43 111

8. PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1:35.81 103

9. SZYMAŃSKI Piotr 03 Uks Mos Ełk 1:36.09 102

10. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:39.01 93

11. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 1:39.06 93

12. BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 1:40.06 90

13. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 1:44.45 79

14. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:49.44 69

11 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:10.54 258

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 1:11.34 249

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:12.87 234

7. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:18.06 190

10. WOJTKIELEWICZ Mateusz 02 Uks Mos Ełk 1:28.08 132

14. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 1:32.44 114

15. SZCZERBOWICZ Jan 02 Klub Pływacki Płetwal Mława 1:37.02 99

16. PRAWDZIK Bartłomiej 02 Uks Mos Ełk 1:46.69 74

12 lat

3. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:09.06 275

10. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:17.11 197 3

12. WIECHEC Mateusz 01 Uks Mos Ełk 1:22.39 162

14. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 1:39.01 93

13 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.00 399

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:01.68 386

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.34 357

4. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.65 335

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:04.83 333

6. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.14 313

12. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.91 215

14 lat

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 58.28 458

7. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.37 392

8. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.81 384

10. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:02.41 373

11. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:05.41 324

12. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:06.22 312

14. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.91 277

15. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 1:10.91 254

15 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 55.58 528

3. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.08 488

4. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.89 467

5. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 58.54 452

6. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 59.87 422

7. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 1:02.40 373

9. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:03.70 351

16 lat i starsi

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 55.02 544

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 56.22 510

4. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 59.05 440

6. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 1:01.27 394

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

5. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:54.63 114

6. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:54.69 113

7. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:02.14 94

9. KOWALSKI Damian 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:29.69 51

11 lat

5. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.83 183

6. OLBRYŚ Maciej 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:43.98 152

12 lat

5. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:32.04 220

8. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:36.93 188

9. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:38.01 182

10. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:38.19 181

12. TYSZLAK Michał 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:42.09 161

13 lat

1. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.09 361

3. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.95 336

6. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 1:26.32 267

8. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.33 211

9. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:37.63 184

10. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:39.30 175

14 lat

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:14.13 422

3 OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 1:15.43 400

8. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:19.29 344

9. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.04 335

10. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:22.61 305

11. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.19 298

16 lat i starsi

4. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.43 257

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

3. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 2:53.13

9. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 3:08.60

12 lat

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytn2o:48.04

13 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.68

3. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 2:57.68

14 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.06

15 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.69

16 lat i starsi

1. PALMI-KUKIEŁKO Mieszko 93 MKS "Ros" Pisz 2:12.47

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 2:18.11

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 2:20.86

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 2:46.90

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:05.92

13 lat

1. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.49

2. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 2:38.14

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.33

4. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:39.57

5. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 2:48.49

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 2:10.33

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:37.98

15 lat

1. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.62

2. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:33.26

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:36.43

7. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 2:38.51

9. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 2:39.12

12 lat

2. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 2:33.02

3. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 2:33.03

5. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 2:46.16

13 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.70

2. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.23

3. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.63

5. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 2:24.08

6. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:24.31

7. SAWICKI Dawid 00 Uks Mos Ełk 2:26.51

10. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 2:41.09

11. WNOROWSKI Adrian 00 Uks Mos Ełk 2:45.78

12. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:48.05

14 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.37

5. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.06

8. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.47

9. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.23

10. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:30.96

11. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 2:43.52

15 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.24

2. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:59.60

3. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.07

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:05.76

5. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.66

6. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.48

7. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 2:13.31

16 lat i starsi

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 1:59.26

2. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.14

3. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.99

5. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:50.10

Sztafeta 7 razy 50 metrów dow.

2. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 (TECLAW Igor RUSZCZYK Michał MACIEJEWSKI Dominik PIWOWARSKI Konrad KŁAK Marcin MIKOŁAJEWSKI Patryk BILDaniel) 3:43.83

3. UKP Jedynka Elbląg 1 (MAKSYMOWICZ Krzysztof MAKSYMOWICZ Tomasz LEWANDOWSKI Jakub NIEROŃSKI Sebastian GODLEWSKI Dominik GUTOWSKI Mateusz OSTAŁOWSKI Paweł ) 3:44.06

5. MKS Medyk Gizycko 1 (MACZYSZYN Hubert CIBOROWSKI Rafał KOPICZKO Maksymilian BARAN Jakub WORONKO Krzysztof ZIELIŃSKI Cezary CEDROWSKI Jakub) 3:46.81

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

11. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 39.54 135

12. SZYMAŃSKI Piotr 03 Uks Mos Ełk 40.08 129

13. PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 40.14 129

15. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 41.40 117

16. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 43.35 102

17. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.75 99

18. TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.15 97

19. BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 44.44 95

21. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.90 92

24. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.09 80

25. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 48.38 73

27. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.02 71

28. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.65 64

29. DUNOWSKI Michał 05 MKS Medyk Gizycko 51.58 60

30. DMUCHOWSKI Antoni 03 MUKS PIORUN Gołdap 53.72 53

31. SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 54.62 51

11 lat

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 32.13 252

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 32.69 239

7. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 33.88 215

12. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 35.87 181

13. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.89 180

16. WOJTKIELEWICZ Mateusz 02 Uks Mos Ełk 38.31 148

19. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 40.74 123

20. PRAWDZIK Bartłomiej 02 Uks Mos Ełk 48.85 71

12 lat

2. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 30.60 291

10. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 34.49 203

12. TYSZLAK Michał 01 MUKS PIORUN Gołdap 37.54 158

13. WIECHEC Mateusz 01 Uks Mos Ełk 37.62 157

16. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 42.20 111

13 lat

1. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 28.59 357

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 29.58 323

7 STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.61 291

12. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.05 254

13. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 34.55 202

14. WNOROWSKI Adrian 00 Uks Mos Ełk 35.09 193

15. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 35.61 185

16. KOWIESKI Łukasz 00 UKP Jedynka Elbląg 36.40 173

14 lat

4. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.77 390

5. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 28.13 375

6. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 28.27 370

7 LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.76 351

9. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 28.98 343

11. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 29.35 330

14. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 30.92 282

15 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.57 500

3. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 26.54 447

4. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 26.85 432

5. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 27.44 404

8. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 28.35 367

9. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 29.16 337

12 MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.44 327

16 lat i starsi

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 25.33 514

2. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 25.74 490

5 WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 26.79 435

8. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 26.99 425

9. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.15 418

11. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 27.64 396

14. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.08 307

15. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.25 208

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

3 TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 47.69 148                                                                                         

6.WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.45 99                                                                        

7.CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.01 91                                                                  

9.HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.61 88                                                                                

10.DMUCHOWSKI Antoni 03 MUKS PIORUN Gołdap 57.32 85                                                                             

11.KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.97 82                                                                      

13.WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 1:00.56 72                                                                                      

14.TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.85 71                                                                           

15.DUNOWSKI Michał 05 MKS Medyk Gizycko 1:04.56 59                                                                                    

16.KOWALSKI Damian 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.22 53

11 lat

6.   OLBRYŚ Maciej 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.40 151

12 lat

3.   GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 41.29 228                                                                                 

6.WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 44.13 187                                                                                 

7.CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 44.69 180                                                                                  

8.WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 45.62 169                                                                                            

9.TYSZLAK Michał 01 MUKS PIORUN Gołdap 45.92 166

13 lat

2.KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.14 314                                                                          

4.DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 40.02 251                                                                                       

6.MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.45 226                                                                 

8.BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.87 178                                                                                      

10.LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 46.92 155                                                                                             

11.MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 47.91 146

14 lat

3.NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 34.49 392                                                                                     

7.DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 36.16 340                                                                                              

8.GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.28 310                                                                     

9.KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.34 285                                                                                 

10.KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 38.39 284                                                                                     

15 lat

5.    MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.54 224                                                     

16 lat i więcej

5. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.54 224

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

6.MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:39.75 131                                                         

11 lat

5. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 1:29.72 181                                                                    

6 PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:29.89 180                                                     

12.OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 1:56.17 83

12 lat

3.KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.65 258                                                            

13 lat

1. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.10 363                                                         

4. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.23 295                                                        

8. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:21.81 238                                                                        

9.SAWICKI Dawid 00 Uks Mos Ełk 1:22.10 236

14 lat

1.CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 1:02.79 528                                                                     

3.KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.54 424                                                       

6.GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.88 324                                                                        

7.STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:15.01 309                                                           

9.PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 1:23.42 225                                                            

15 lat

1.CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.57 533                                                                  

2.KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:03.15 519                                                                        

3.SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk  1:06.66 441                                                                        

4.BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 1:12.75 339 

16 lat i starsi

1. PALMI-KUKIEŁKO Mieszko 93 MKS "Ros" Pisz 1:01.52 561                                                             

2.ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 1:03.11 520                                                                        

3.WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:05.90 456                                                                 

4. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 1:09.78 384                                                                             

5.CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:29.18 184            

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

2.SZYMAŃSKI Piotr 03 Uks Mos Ełk 1:38.25 123                                                                     

7.PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1:50.58 86                                                                         

8.POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk  1:53.18 80                                                                          

9.BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 1:53.57 80                                                                    

12.SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 2:08.92 54       

11 lat

3.WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 1:19.49 233                                                                 

5.SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:23.83 198                                                              

8.JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:26.72 179                                                      

11.WOJTKIELEWICZ Mateusz 02 Uks Mos Ełk 1:50.54 86                                                                      

12.PRAWDZIK Bartłomiej 02 Uks Mos Ełk 1:56.19 74 

12 lat

4.WIECHEC Mateusz 01 Uks Mos Ełk 1:27.26 176                                                                     

5.GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 1:33.55 143                                                             

13 lat

2. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg  1:11.55 320                                                                     

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:12.28 310                                                                        

7.OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 1:15.52 272                                                                    

8.TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:25.77 185                                                           

14 lat

4.CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.88 343                                                       

5. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg  1:14.01 289

15 lat

1.RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.92 428                                                               

3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:10.70 331                                                                     

4.GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 1:11.70 318                                                          

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

4.CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 1:27.40 170

12 lat

1.KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.05 249                                                 

13 lat

1.ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:20.28 220                                                                     

2.ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.94 214

14 lat

4. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.79 350                                                 

15 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.02 526                                          

2. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:05.07 413                                                                               

3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.39 372                                               

16 lat i starsi

1.PALMI-KUKIEŁKO Mieszko 93 MKS "Ros" Pisz 59.78 533                                                                 

2.PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.80 506                                                                 

4.MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.99 379                                         

5.TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 1:07.46 371                                                            

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

2. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:30.45 188                                        

5. OLBRYŚ Maciej 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:38.54 168                                                        

12 lat

4.GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 3:14.27 239                                                                   

6.CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 3:23.59 208                                                                            

8.WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 3:29.30 191

13 lat

1.OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.04 390                                                               

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.28 375                                                         

3. STADNYK Michał00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.14 363                                                            

5. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 3:04.96 277                                                                        

6. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:21.07 216                                             

7. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:27.29 197                                              

14 lat

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:41.32 418                                                                  

3. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 2:44.49 394                                                                          

6. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.81 328                                                  

7.KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.90 312                                                               

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

5.LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 5:25.68 278                                                                

9.KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 5:30.14 267                                                            

10.WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 5:33.91 258                                                     

12 lat

3. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 5:27.10 275

13 lat

1.KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.89 468        

 

 

2.OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:40.04 438               

 

 

3.WĄSOWSKI Jędzrzej  00  MTP KORMORAN Olsztyn 4:41.71 430                        

 

 

4. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 4:58.10 363                        

 

 

5.MAKSYMOWICZ Tomasz 00UKP Jedynka Elbląg 5:04.16 342            

 

 

6.OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 5:06.76   333                 

 

 

7.SAWICKI Dawid 00 Uks Mos Ełk 5:06.88 333                                 

 

 

8.MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 5:15.78 305                 

 

 

 

10.   WNOROWSKI Adrian 00 Uks Mos Ełk 5:50.06 224         

14 lat                                                                                                                               

1.CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 4:23.10 528                                                                     

2.KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.51 470                                                       

5. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:42.94 425                                                                       

6. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 4:51.53 388                                                                          

8.KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg  5:02.61 347

15 lat

1.KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 4:09.18 622                                                                               

2.CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:09.90 617                                                                  

3.SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:14.20 586                                             

4.RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:19.82 549                                                               

5.KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.31 515                                                                    

6.KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.73 469         

16 lat i starsi

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 4:08.96 624                                                             

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn