×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but goldply9 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Puchar Warmii i Mazur w pływaniu długodystansowym 2015 – W Gołdapi piękna lódź trafiła do Mateusza Kasztelana

Kolejny przystanek w pływaniu długodystansowym o Puchar Warmii i Mazur to Gołdap. Na miejscowym jeziorze zjawiło się 33 śmiałków (sporo pań) i mnóstwo publiczności, bo pogoda była wspaniała. Dystans 3 kilometrów najszybciej pokonał Mateusz Kasztelan rodem z Ełku, obecnie zawodnik Kormorana Olsztyn. W rywalizacji pań najlepiej wypadła Dominika Filipkowska z Pisza.

Wszyscy wykazali znakomitą kondycje i walczyli o punkty swoich kategoriach, by poprawić się w klasyfikacjach generalnych. Atmosfera była wspaniała, a impreza niezwykle widowiskowa.

Klasyfikacja open – w nawiasie kategorie i miejsce)

1 Kasztelan Mateusz 1998 (I 1) Kormoran Olsztyn 35,39

2 Bukowski Bartłomiej 1995 (I 2) Olsztyn/MTP KORMORAN 36,33

3 Monczak Grzegorz 1973 (III 1) Daszewice 40,59

4 Woronko Krzysztof 2002 (I 3) Giżycko/MKS Medyk Giżycko 42,24

5 Gabiec Mariusz 1958 (IV 1) Olsztyn/AQUSFERA MASTERS 42,49

6 Kozłowski Adam 1980 (III 2) Gołdap/Szkoła Pływania Adam Kozłowski 42,54

7 Jednaszewski Mikołaj 2001 (I 4) MTP Kormoran 42,55

8 Rutkowski Michał 2000 (I 5) Olecko 42,56

9 Kopiczko Maksymilian 2002 (I 6) Giżycko/MKS MEDYK GIŻYCKO 44,29

10 Żółtowski Daniel 1975 (III 3) Grójec/Warsaw Masters Team 44,36

11 Filipkowska Dominika 1999 (I 1) Gizycko/Medyk 46,10

12 Konopacki Piotr 1978 (III 4) Aquasfera Master Olsztyn 46,16

13 Karolina Kasprzak 1986 (II 1) Aquasfera Master Olsztyn 46,50

14 Dawid Łach 1988 (II 1) Aquasfera Master Olsztyn 47,39

15 Kutny Bartosz 1986 (II 2) 47,47

16 Markowicz Piotr 1967 (III 5) Aquasfera Master Olsztyn 47,58

17 Kopiczko Sandra 1997 (I 2) Giżycko 49,29

18 Lendzian Jacek 1973 (III 6) Team One Maen Olsztyn 49,34

19 Polito Małgorzata 1983 (II 2) Aquasfera Master Olsztyn 50,44

20 Michał Żygowski 1983 (II 3) Gdynia/AZS Politechnika Gdańsk 52,53

21 Przybysz Aleksandra 1982 (II 3) Aquasfera Master Olsztyn 53,23

22 Alzak Grzegorz 1973 (III 7) Radom 54,27

23 Koczorowska Klaudia 1980 (III 1) Gdańsk 54,28

24 Tramp Mateusz I 7 Gołdap 54,13

25 Leśniak Andrzej 1977 (III 8) Banie Mazurskie 57,13

26 Ogrodnik Bogusław 1965( IV 2) Wrocław 57,27

27 Dziemian Karol 1973 (III 9) Aquasfera Master Olsztyn 58,19

28 Mirosław Szutkiewicz 1969 (III 10) Białystok 59,06

29 Thiem Jacek 1963 (IV 3) Poznań/KS Warta Poznań 1,02:20

30 Zieliński Zbigniew 1955 (IV 4) Łomża 1,10;40

31 Robert Wszoła 1975 (III 11) Warszawa/Radzymin 1,15:19

Zwycięska trójka w kategorii OPEN otrzymała:

I miejsce – kajak turystyczny ufundowany przez Tomasz Brzezińskiego z Gołdapi

II miejsce – Bon o wartości 200zł do sklepu Rossmann

III miejsce – Bon o wartości 200zł do sklepu Rossmann

{AdmirorGallery}goldply9{/AdmirorGallery}

Fot. OSiR Gołdap

Klasyfikacja Puchary Warmii i Mazur

Kobiety

Kategoria I

1 Sandra Kopiczko 435

2 Wiktoria Woronko 385

3 Dominika Filipkowska 370

Kategoria II

1 Małgorzata Polito 415

2 Agnieszka Kowalczyk 385

3 Karolina Kasprzak 90 355

Kategoria III

1 Anna Goździejewska 280

2 Klaudia Koczorowska 275

3 Marta Maryl 180

Kategoria IV

1 Beata Karaś 100

2 Elżbieta Buczyńska 90

3 Zuzanna Drążkiewicz 80

Mężczyźni

Kategoria I

1 Maciej Ogrodnik 345

2 Mateusz Kasztelan 280

3 Michał Rutkowski 155

Kategoria II

1 Bartosz Kutny 390

2 Bartosz Bogdanowicz 250

3 Michał Żygowski 245

Kategoria III

1 Piotr Konopacki 425

2 Grzegorz Monczak 400

3 Adam Kozłowski 400

Kategoria IV

1 Bogusław Ogrodnik 470

2 Mariusz Gabiec 390

3 Jacek Thiem 315

Kategoria Open

Kobiety

1 Sandra Kopiczko 410

2 Dominika Filipkowska 370

3 Małgorzata Polito 345

4 Wiktoria Woronko 315

5 Karolina Kasprzak 285

6 Agnieszka Kowalczyk 244

Mężczyźni

1 Grzegorz Monczak 330

2 Piotr Konopacki 320

3 Adam Kozłowski 320

4 Daniel Żółtowski 295

5 Paweł Gregorowicz 290

6 Mateusz Kasztelan 280

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn