×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wielochowo10 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Amatorski Maraton”WIELOCHOWO 2015r" - Bartłomiej Kubkowski był najszybszy, kto ma jeszcze szanse zdobycia Pucharu Warmii i Mazur

Na jeziorze Wielochowskim koło Lidzbarka Warmińskiego odbył się w niedzielę (9 sierpnia) Amatorski Maraton Pływacki na dystansie 1600 metrów. Imprezę zaliczano do cyklu Pucharu Warmii i Mazur. W Wielochowie najszybciej dystans pokonali: Bartłomiej Kubkowski (Olsztyn) i Dominika Filipkowska (Pisz). Młodsi uczestnicy pływali na krótszych dystansach. Podajemy aktualną klasyfikację generalną uwzględniając tylko zawodników, którzy zachowali szanse.

Wyniki

Kategoria Open

1 Bartłomiej Kubkowski 18:02

2 Grzegorz Mączak 19:44

3 Paweł Gregorowicz 20:36

4 Adam Kozłowski 20:44

5 Mariusz Gabiec 21:06

6 Daniel Żółtowski 21:30

7 Dominika Filipkowska 22:16

8 Piotr Konopacki 22:22

9 Anna Piekut 23:24

10 Sandra Kopiczko 23:28

11 Piotr Markowicz 23:43

12 Michał Żygowski 25:48

13 Jacek Lendzian 25:53

14 Krystian Sikorski 26:21

15 Bogdan Milewski 25:48

16 Jacek Thiem 28:08

17 Bogusław Ogrodnik 28:21

18 Karol Dziemian 28:32

19 Mirosław Szutkiewicz 29:07

20 Lidia Juchniewicz 29:39

21 Elżbieta Buczyńska 31:03

22 Piotr Stankowski 31:39

23 Tomasz Peda 33:48

24 Jacek Czech 34:05

25 Anita Rojewska 34:07

26 Anna Dubińska- Jankowska 34:09

27 Przemysław Roczek 34:13

28 Marcin Wójcik 36:24

29 Dariusz Łazicki 38:53

30 Marek Olszewski 43:04

Kobiety:

1 Dominika Filipkowska 22:16

2 Anna Piekut 23:24

3 Sandra Kopiczko 23:28

Mężczyźni:

1 Bartłomiej Kubkowski 18:02

2 Grzegorz Mączak 19:44

3 Paweł Gregorowicz 20:36

{AdmirorGallery}wielochowo10{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja Pucharu Warmii i Mazur

( na liście są zawodnicy, którzy wypełnili lub maja szanse wypełnić punkty regulaminu – do sklasyfikowania potrzeba minimum pięć startów) –tłustym drukiem w pierwszej kolumnie suma punktów ze wszystkich imprez, w drugiej suma pięciu najlepszych wyników, bo te zaliczaja się do Grand Prix.

Przed nami jeszcze imprezy w Dobrym Mieście (15 sierpnia) i finał w Olsztynie (23 sierpnia)

Jeden z uczestników Grand Prix Karol Dziemian pokusił sie o prognozy na finiszu Grand Prix

K I: Dominika Filipkowska wyszła na czoło spychając Sandrę Kopiczko na 2 miejsce ale tu walka będzie do końca (różnica 10 punktów)

K II: Na czele Małgorzata Polito ale Anna Piektut ma jeszcze 2 starty więc może być ciekawie.

K III obie Panie (Anna Goździejewska i Klaudia Koczorowska) po 3 starty a różnica 10 punktów wiec do końca walczą.

M I: Kubkowski ma jeszcze 2 starty i szansę na I miejsce ale Ogrodnik i Kasztelan na pewno nie odpuszczą

M II:raczej równo. Kutny i Żygowski mają po 4 starty a różnica punktów wynosi 45 wiec czekamy na finał ich rywalizacji.

M III: tu chyba już wiemy kto wygra. Monczak jest zdecydowanym liderem i jako jedyny ma 500 punktów – 100 procent skuteczości

KIV: Gabiec jest liderem i chyba to miejsce jest już zarezerwowane (4 starty po 100 punktów i jeden za 90) ale walka o 2 i 3 miejsce trwa.

Klasyfikacje Grand Prix Warmii i Mazur

Kobiety

Kategoria I

1 Dominika Filipkowska (80) (100) (90) (100) (100) 470 470

2 Sandra Kopiczko (100) (100) (75) (70) (90) (95) 530 460

3 Wiktoria Woronko (90) (90) (70) (65) (70) 385

Kategoria II

1 Małgorzata Polito (100) (80) (55) (80) (100) 415 415

2 Agnieszka Kowalczyk (90) (75) (45) (75) (100) 385 385

3 Anna Piekut (100) (80) (100) (100) 380 380

4 Karolina Kasprzak (90) (75) (100) (90) 355 355

Kategoria III

1 Anna Goździejewska (90) (100) (90) 280 280

2 Klaudia Koczorowska (75) (100) (100) 275 275

Mężczyźni

Kategoria I

1 Maciej Ogrodnik (75) (90) (90) (90) 345 345

2 Bartłomiej Kubkowski (90) (90) (100) 280 280

3 Mateusz Kasztelan (100) (80) (100) 280 280

Kategoria II

1 Bartosz Kutny (100) (100) (90) (100) 390 390

2 Michał Żygowski (65) (90) (90) (100) 345 345

3 Bartosz Bogdanowicz (75) (75) (100) 250 250

Kategoria III

1 Grzegorz Monczak (100) (100) (100) (100) (100) 500 500

2 Paweł Gregorowicz (100) (80) (75) (100) (90) 445 445

3 Adam Kozłowski (100) (65) (65) (80) (90) (85) 485 420

4 Piotr Konopacki (80) (90) (50) (50) (75) (80) (75) 500 400

5 Daniel Żółtowski (90) (55) (90) (60) (80) (80) 455 400

6 Mirosław Szutkiewicz (55) (60) (0) (65) (18) (65) (55) (50) 368 300

7 Grzegorz Mówiński (70) (70) (10) (75) (35) 260 260

8 Piotr Markowicz (80) (45) (70) (65) 260 260

9 Igor Makal (75) (75) (14) (25) (70) 259 259

10 Arkadiusz Berwecki (70) (80) (90) 240 240

11 Karol Dziemian (65) (0) (20) (55) (50) 190190

12 Jacek Lendzian (65) (12) (30) (55) 162 162

Kategoria IV

1 Mariusz Gabiec (100) (100) (90) (100) (100) 490 490

2 Bogusław Ogrodnik (80) (50) (80) (65) (100) (95) (85) 555 440

3 Jacek Thiem (70) (90) (75) (80) (90) 405 405

4 Zbigniew Zieliński (75) (55) (75) 205 205

Open

Kobiety

1Dominika Filipkowska 470 470

2 Sandra Kopiczko 495 430

3 Małgorzata Polito 345 345

4 Anna Piekut 330 330

5 Wiktoria Woronko 315 315

6 Karolina Kasprzak 285 285

7 Agnieszka Kowalczyk 244 244

8 Klaudia Koczorowska 170 170

9 Anna Goździejewska 150 150

Mężczyźni

1 Grzegorz Monczak  420 420

2 Paweł Gregorowicz  370 370

3 Adam Kozłowski 400 350

4 Daniel Żółtowski 365 325

5 Piotr Konopacki 385 315

6 Mariusz Gabiec 315 315

7 Bartłomiej Kubkowski 280 280

8 Mateusz Kasztelan 280 280

9 Arkadiusz Berwecki 205 205

10 Piotr Markowicz 180 180

11 Bartosz Kutny 170 170

12 Grzegorz Mówiński 154 154

13 Mirosław Szutkiewicz 156 144

14 Igor Makal 135 135

15 Bogusław Ogrodnik 118 118

16 Maciej Ogrodnik 117 117

17 Michał Żygowski 108 108

18 Jacek Lendzian 90 90

19 Bartosz Bogdanowicz 85 85

20 Jacek Thiem 84 84

21 Karol Dziemian 52 52

22 Zbigniew Zieliński 30 30

23 Tomasz Kozłowski 14 14

Wyścigi młodzieżowe w Wielochowie

Kategoria I (roczniki 2006-2004)

Dziewczęta:

1 Nadia Rokita

2 Kinga Romasz

Chłopcy:

1 Rafał Żółtowski

2 Kacper Misiewicz

3 Adam Stankowski

4 Oskar Kozłowski

5 Mateusz Jankowski

Kategoria II ( roczniki 2003- 2001)

Dziewczęta:

1 Marianna Żółtowska

2 Barbara Rokita

3 Aleksandra Wołk

4 Klaudia Borkowska

Chłopcy:

1 Szymon Szutkiewicz

2 Mateusz Gliniewicz

Kategoria III ( roczniki 2000- 1998)

Dziewczęta:

1 Monika Ogrodnik

Chłopcy

1 Antoni Rokita

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn