Arena Grand Prix Polski Warszawa 2019 – Najmłodszy narybek z Warmii i Mazur skutecznie walczy z rówieśnikami z kraju

Fot. ilustracja

W Warszawie odbywały się w weekend (6/7 kwietnia) Zawody Arena Grand Prix Polski w pływaniu. Startowało prawie pół tysiąca uczestników z 84 klubów także z Olsztyna, Ełku, Szczytna, Iławy i Elbląga. Reprezentanci Warmii i Mazur to głównie bardzo młodzi zawodnicy, którzy w konfrontacji w rówieśnikami z kraju wypadli bardzo dobrze. Zajmowaliśmy miejsca na podium w wyścigach i klasyfikacjach podsumowujących imprezę.

W pierwszym bloku odnieśliśmy dwa zwycięstwa w grupie wiekowej U14 i jedno w U16. Swoje wyścigi wygrali: w U14 Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno) na 200 metrów st. klasycznym (5 w open) przed Magdalena Kraszewską (Kormoran Olsztyn), Na 400 metrów st. zmiennym triumfował w U16 Szymon Kapała (Kormoran Olsztyn). Na 800 metrów stylem dowolnym zwyciężył w U14 Bartłomiej Domalewski (Kormoran), a na podium w U16 znaleźli się jego koledzy klubowi Szymon Kapała i Michał Niedziałek.

W drugim bloku konkurencji Ewa Jaszczuk (Kormoran Olsztyn) wygrał rywalizacje w kat. 17/18 lat i była druga w open na 800 metrów st. dowolny. Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno) wywalczyła trzecią lokatę w U14 na 100 metrów st. klasyczny,. Drugi w U16 na 200 metrów st. grzbietowym był Szymon Kapała (Kormoran Olsztyn)

W niedzielę startowała tylko garstka zawodników z Warmii i Mazur i nikomu nie udało się stanąć na podium. W podsumowaniu, zdecydowanie najwięcej do powiedzenia mieliśmy w młodszych grupach wiekowych. W klasyfikacji ogólnej U14 siódme miejsce zajęła Karolina Piechowicz (Płetwal), a w U16 dziewiąte Szymon Kapała (Kormoran). W stylu dowolnym. U14 Natalia Gawędzka (MOS Ełk) była piąta, Bartłomiej Domalewski (Kormoran) trzeci, a Krzysztof Przybysz (MOS) dziewiąty. W U15 Lila Krupińska (Kormoran) siódma, w U16 Natalia Zmierczak (Kormoran) dziewiąta, w U17 Ewa Jaszczuk (Kormoran) trzecia. W stylu grzbietowym w U14 Krzysztof Przybysz (MOS) zajął czwarte miejsce, w U15 Mikołaj Grabowski (Kormoran) piąte, a Mikołaj Szyłański (Kormoran) siódme. W stylu klasycznym w U14 Karolina Piechowicz była trzecia, a Martyna Kraszewska (Kormoran) piąta. Oskar Sulkowski (Kormoran) został sklasyfikowany na siódmym, a Zbigniew Niewiadomski (Kormoran) na dziewiątym miejscu. W stylu motylkowym w U14 Natalia Gawędzka była szósta, szóstą lokatę zajął też Kacper Trykacz (Kormoran), a siódmą Krzysztof Przybysz. W U15 Lila Krupińska była siódma, a Mikołaj Grabowski dziesiąty. W U16 Szymon Kapała zajął trzecie miejsce.

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

14 lat

7. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 29.23 531

16. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.00 491

29. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 31.34 430

30. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.37 429

33. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.26 395

37. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.12 239

15 lat

15. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.31 432

16 lat

10. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.12 537

11. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.52 515

17 - 18 lat

12. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.41 521

15. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 31.24 434

Open

10. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 27.48 639

39. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.12 537

40. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 29.23 531

43. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.41 521

45. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.52 515

62. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.00 491

83. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 31.24 434

84. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.31 432

86. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 31.34 430

87. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.37 429

92. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.26 395

99. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.12 239

200 metrów stylem klasycznym

14 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:47.76 570

2. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.25 545

Open

6. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:47.76 570

11. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.25 545

100 metrów stylem motylkowym

14 lat

8. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:14.58 411

15 lat

8. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.76 349

Open

33. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:14.58 411

41. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.76 349

50 metrów stylem grzbietowym

14 lat

16. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 35.09 458

21. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 36.28 414

23. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.65 402

24. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.98 391

25. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.22 384

26. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.05 359

29. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.84 219

16 lat

7. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 35.23 453

9. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 35.87 429

Open

40. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 35.09 458

41. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 35.23 453

46. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 35.87 429

50. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 36.28 414

52. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.65 402

54. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.98 391

55. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.22 384

56. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.05 359

62. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.84 219

200 metrów stylem dowolnym

14 lat

4. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:16.88 562

6. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.79 551

8. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.06 536

20. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.42 450

24. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 2:31.43 415

26. MIERZEJEWSKA, Wiktoria05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.76 412

28. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:35.39 384

15 lat

6. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.98 537

16 lat

8. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.55 566

14. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.94 473

17 - 18 lat

3. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.10 625

Open

12. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.10 625

27. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.55 566

31. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:16.88 562

33. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.79 551

35. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.98 537

36. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.06 536

54. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.94 473

59. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.42 450

64. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 2:31.43 415

66. MIERZEJEWSKA, Wiktoria05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.76 412

69. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:35.39 384

100 metrów stylem klasycznym

14 lat

3. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 1:18.01 555

5. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.51 505

11. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 1:27.21 397

Open

13. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 1:18.01 555

24. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.51 505

41. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 1:27.21 397

50 metrów stylem motylkowym

14 lat

8. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.20 436

10. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 32.47 425

14. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 33.32 394

17. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.99 371

21. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 36.58 297

22. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.34 280

15 lat

13. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 35.76 318

16 lat

8. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 31.02 488

14. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 34.23 363

17 - 18 lat

9. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.10 484

Open

15. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 30.07 536

25. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 31.02 488

28. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.10 484

38. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.20 436

44. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 32.47 425

54. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 33.32 394

60. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.99 371

62. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 34.23 363

67. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 35.76 318

70. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 36.58 297

71. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.34 280

200 metrów stylem grzbietowym

14 lat

18. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 2:53.25 367

Open

36. GRZEGORCZYK, Maja 05 UKS MOS Ełk 2:53.25 367

800 metrów stylem dowolnym

14 lat

5. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 10:03.14 519

6. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 10:08.11 506

15 lat

4. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 10:02.37 521

17 - 18 lat

1. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 9:06.03 699

Open

2. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 9:06.03 699

19. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 10:02.37 521

20. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 10:03.14 519

21. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 10:08.11 506

100 metrów stylem dowolnym

17 - 18 lat

14. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:04.84 507

Open

38. KUKIEŁKA, Liliana 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:04.84 507

50 metrów stylem klasycznym

14 lat

5. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 36.19 536

Open

19. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 36.19 536

Mężczyźni

400 metrów stylem zmiennym

14 lat

6. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:22.07 433

15 lat

9. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:23.72 427

11. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:52.21 331

16 lat

1. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:52.75 577

Open

7. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:52.75 577

26. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:22.07 433

28. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:23.72 427

32. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:52.21 331

50 metrów stylem dowolnym

14 lat

7. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 26.77 476

9. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.26 451

23. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.81 382

25. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.13 369

26. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.45 357

27. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.54 354

33. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.07 336

34. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.64 317

35. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.94 308

36. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.55 291

37. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 32.93 256

15 lat

30. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 28.73 385

31. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 29.26 364

35. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.35 296

36. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.70 287

16 lat

23. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 27.92 420

17 - 18 lat

7. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 24.58 615

40. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.87 471

45. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.77 426

Open

13. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 24.58 615

89. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 26.77 476

94. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.87 471

110 TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.26 451

121. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.77 426

124. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 27.92 420

145. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 28.73 385

149. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.81 382

151. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.13 369

152. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 29.26 364

153. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.45 357

155. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.54 354

162. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.07 336

166. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.64 317

167. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.94 308

168. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.35 296

170. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.55 291

171. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.70 287

172. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 32.93 256

200 metrów stylem klasycznym

14 lat

8. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.69 356

10. NIEWIADOMSKI, Zbigniew05 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.49 313

15 lat

12. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.72 344

Open

31. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.69 356

32. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.72 344

34. NIEWIADOMSKI, Zbigniew05 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.49 313

100 metrów stylem motylkowym

14 lat

6. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.34 423

7. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:07.03 410

12. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.94 346

15 lat

22. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.14 358

28. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.60 219

29. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.88 195

16 lat

9. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.37 463

Open

42. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.37 463

55. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.34 423

58. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:07.03 410

66. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.14 358

71. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.94 346

81. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.60 219

82. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.88 195

50 metrów stylem grzbietowym

14 lat

6. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 31.51 441

13. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.65 362

17. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.73 303

18. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.48 284

19. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.03 272

20. WISKI, Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.89 235

21. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 40.02 215

15 lat

10. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 34.42 339

11. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 37.18 268

17-18 lat

20. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.58 438

Open

40. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 31.51 441

42. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.58 438

53. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.65 362

57. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 34.42 339

58. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.73 303

60. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.48 284

61. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.03 272

62. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 37.18 268

63. WISKI, Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.89 235

64. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 40.02 215

800 metrów stylem dowolnym

14 lat

1. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:08.00 561

6. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 10:02.64 422

15 lat

9. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 9:40.35 472

10. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 9:42.30 468

16 lat

2. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:54.64 604

3. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:55.68 601

Open

13. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:54.64 604

14. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:55.68 601

24. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:08.00 561

36. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 9:40.35 472

38. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 9:42.30 468

44. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 10:02.64 422

200 metrów stylem dowolnym

14 lat

7. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:10.41 478

8. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.05 471

15. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.00 431

19. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.50 382

21. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.09 377

23. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.63 365

24. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.11 354

28. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 2:41.45 252

15 lat

33. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.09 385

34. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:24.77 349

35. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.97 320

36. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.76 309

16 lat

13. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.68 522

17 – 18 lat

36. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:09.20 492

39. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:12.62 454

40. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:13.57 445

Open

59. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.68 522

82. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:09.20 492

97. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:10.41 478

99. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.05 471

104. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:12.62 454

108. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:13.57 445

115. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.00 431

126. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.09 385

127. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.50 382

129. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.09 377

131. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.63 365

132. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.11 354

133. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:24.77 349

138. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.97 320

139. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.76 309

141. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 2:41.45 252

100 metrów stylem klasycznym

14 lat

5. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.13 336

7. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.89 326

8. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.12 301

15 lat

13. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:16.13 421

Open

37. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:16.13 421

46. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.13 336

49. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.89 326

50. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.12 301

50 metrów stylem motylkowym

14 lat

5. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 29.47 431

7. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.54 428

20. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.00 281

23. WISKI, Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.58 225

24. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 40.62 164

15 lat

26. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.21 400

33. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.54 352

36. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 32.99 307

37. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 33.22 301

39. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.26 231

17 - 18 lat

4 CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.14 618

31. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.71 421

Open

6. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.14 618

77. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 29.47 431

81. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.54 428

85. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.71 421

95. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.21 400

111. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.54 352

119. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 32.99 307

120. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 33.22 301

121. KUBICKI, Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.00 281

126. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.26 231

127. WISKI, Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.58 225

128. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 40.62 164

200 metrów stylem grzbietowym

14 lat

5. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:25.28 457

13. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.22 367

15 lat

10. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.44 420

12. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.02 323

16 lat

2. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.38 485

Open

24. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:25.28 457

32. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.44 420

38. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.22 367

40. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.02 323

42. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 UKS MOS Ełk 3:01.92 232

100 metrów stylem dowolnym

15 lat

21. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:05.91 360

17 - 18 lat

18. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 55.75 595

32. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.31 520

34. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.95 503

Open

34. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 55.75 595

66. RUTKIEWICZ, Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.31 520

76. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.95 503

123. KOWALSKI, Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:05.91 360

50 metrów stylem klasycznym

15 lat

4. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.84 450

Open

25. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.84 450

100 metrów stylem grzbietowym

17 - 18 lat

12. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:07.61 451

Open

25. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:07.61 451

200 metrów stylem zmiennym

15 lat

6. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:36.52 386

17 - 18 lat

11. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:24.84 487

12. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:34.03 405

Open

19. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:24.84 487

28. JAKUBCZYK, Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:34.03 405

31. JONOWSKI, Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:36.52 386

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn