Arena Grand Prix Polski Ostrowiec Świętokrzyski 2019 – Wiktor Grzegorczyk wygrał 1500 m wśród 18-latków

Fot. ilustracja

Kolejna impreza pływacka z cyklu Arena Grand Prix Polski odbywała się w weekend (27/28 kwietnia) w Ostrowcu Świętkorzyskim. Tym razem województwo warmińsko-mazurskiebyło reprezentowanej w dość skromnej liczbie przez Orkę Iława, MOS Ełk i Jedynkę Elbląg.  Najlepiej spisał się Wiktor Grzegorczyk (MOS Ełk), który na 1500 metrów był drugi w open i wygrał w kat.17/18 lat. Na 400 metrów stylem dowolnym był trzeci w swojej grupie wiekowej.

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

24. Domżalska Wiktoria UKP Jedynka Elbląg +0,66 30.02 53

55. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,70 31.83 452

87. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,73 33.82 376

17-18 lat

20. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,70 31.83 452

14 lat

18. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,73 33.82 376

100 metrów stylem dowolnym

Open

35. Domżalska Wiktoria UKP Jedynka Elbląg +0,66 1:01.24 602

80. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,72 1:05.38 494

96. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,76 1:09.92 404

17-18 lat

22. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,72 1:05.38 494

14 lat

21. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,76 1:09.92 404

50 metrów stylem dowolnym

Open

11. Domżalska Wiktoria UKP Jedynka Elbląg +0,66 27.52 636

74. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,56 29.80 501

98. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,80 31.22 435

17-18 lat

21. Kukiełka Liliana SSP Orka Iława +0,56 29.80 501

14 lat

19. Żelazna Maria SSP Orka Iława +0,80 31.22 435

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

Open

36. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,72 1:59.63 619

140. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,65 2:11.37 468

146. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,59 2:12.29 458

170. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,69 2:22.30 368

17 - 18 lat

17. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,72 1:59.63 619

55. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,65 2:11.37 468

56. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,59 2:12.29 458

15 lat

29. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,69 2:22.30 368

100 metrów stylem klasycznym

Open

58. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,58 1:13.73 465

15 lat

12. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,58 1:13.73 465

50 metrów stylem motylkowym

Open

101. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,71 29.05 460

135. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,59 30.84 384

149. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,65 31.72 353

154. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,47 33.12 310

17-18 lat

36. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,71 29.05 460

16 lat

32. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,65 31.72 353

15 lat

32. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,59 30.84 384

35. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,47 33.12 310

100 metrów stylem dowolnym

Open

80. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,69 57.08 555

111. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,67 58.60 512

132. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,72 59.65 486

139. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,71 1:00.74 460

148. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,70 1:01.50 443

169. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,64 1:06.41 352

17-18 lat

36. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,69 57.08 555

42. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,67 58.60 512

46. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,72 59.65 486

49. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,71 1:00.74 460

16 lat

35. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,70 1:01.50 443

15 lat

30. Kowalski Maciej SSP Orka Iława +0,64 1:06.41 352

50 metrów stylem klasycznym

Open

57. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,59 33.69 456

15 lat

14. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,59 33.69 456

100 metrów stylem grzbietowym

Open

37. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,62 1:03.87 535

17-18 lat

21. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,62 1:03.87 535

200 metrów stylem zmiennym

Open

72. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,76 2:30.24 436

79. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,64 2:35.15 396

17-18 lat

29. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,76 2:30.24 436

15 lat

18. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,64 2:35.15 396

400 metrów stylem dowolnym

Open

9. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,74 4:09.05 689

17-18 lat

3. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0,74 4:09.05 689

50 metrów stylem dowolnym

94. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,69 26.66 482

100. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,68 26.75 477

110. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,73 27.17 455

123. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,82 27.62 433

153. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,51 32.96 255

17 - 18 lat

42. Rutkiewicz Jakub SSP Orka Iława +0,68 26.75 477

43. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,73 27.17 455

16 lat

29. Krajewski Mateusz SSP Orka Iława +0,82 27.62 433

15 lat

27. Kowalski Maciej SSP Orka Iława 29.35 361

29. Jonowski Michał SSP Orka Iława +0,51 32.96 255

100 metrów stylem motylkowym

Open

90. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,69 1:10.61

18-18 lat

38. Jakubczyk Patryk SSP Orka Iława +0,69 1:10.61 351

50 metrów stylem grzbietowym

Open

35. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,63 29.29 552

17-18 lat

18. Rybiński Filip SSP Orka Iława +0,63 29.29 552

1500 metrów stylem dowolnym

Open

2. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0.74 16:13.07 717

17 - 18 lat

1. Grzegorczyk Wiktor SO UKS MOS Ełk +0.74 16:13.07 717

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn