"O Błękitną Wstęgę Wisły" Puchar Polski Masters Toruń 2019 – Mocny akord Olsztyna

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

W weekend (25/26 maja) w Toruniu odbyły się X Międzynarodowe Zawody Pływackie MASTERS "O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ WISŁY" - Puchar Polski Masters. Startowało ponad 240 uczestników, w tym goście zagraniczni z: Rosji, Ukrainy i Węgier. Wystąpiła i to z dużym powodzeniem ekipa Aquasfery Masters Olsztyn, która zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej z imponującym dorobkiem 18 złotych, 15 srebrnych i 12 brązowych krążków.

Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

C

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:12.32 335

4. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:29.80 175

D

4. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:19.05 256

E

2. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:26.43 196

F

5. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:48.73 98

200 metrów stylem zmiennym

B

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:49.33 372

100 metrów stylem grzbietowym

C

3. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:51.70 119

D

1. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:23.70 284

F

4. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:56.13 106

50 metrów stylem motylkowym

C

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.77 344

E

2. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 42.30 191

61010586 2328869567387991 3087580963220226048 n

200 metrów stylem klasycznym

I

4. BARDZICKA Iwona 54 AQUASFERA Masters Olsztyn5:15.67 77

800 metrów stylem dowolnym

B

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:01.21 380

100 metrów stylem zmiennym

C

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:22.83 317

E

4. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:37.65 193

50 metrów stylem grzbietowym

C

4. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 48.14 151

D

1. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 36.16 357

F

3. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 53.71 109

100 metrów stylem motylkowym

B

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:15.29 381

50 metrów stylem dowolnym

C

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 31.96 369

5. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 39.65 193

D

1. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.52 293

E

2. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 38.00 219

F

2. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 47.63 111

100 metrów stylem klasycznym

I

3. BARDZICKA Iwona 54 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:18.77 90

400 metrów stylem zmiennym

B

2. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:56.22 384

61630714 2328897600718521 5188334971902754816 n

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

E

1. GREGOROWICZ, Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 57.08 488

5. DĄBROWSKI, Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:06.16 313

G

2. SZMIT, Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:10.46 259

50 metrów stylem klasycznym

D

2. ŁUCZAK Jacek 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 35.46 361

F

3. MILEWSKI Bogdan 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 39.06 270

100 metrów stylem grzbietowym

D

1. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:10.00 340

E

2. DĄBROWSKI Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:17.18 254

4. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:29.32 164

200 metrów stylem klasycznym

D

2. ŁUCZAK Jacek 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:08.23 261

F

3. MILEWSKI Bogdan 69 AQUASFERA Masters Olsztyn3:18.65 222

800 metrów stylem dowolnym

D

2. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:49.18 426

E

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:19.37 498

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:48.38 245

F

3. MÓWIŃSKI Grzegorz 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:23.15 273

G

1. SZMIT Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:04.19 297

200 metrów stylem dowolnym

D

2. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn2:10.81 438

E

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn2:03.40 522

4. DĄBROWSKI Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn2:28.80 297

G

1. SZMIT Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:33.79 269

50 metrów stylem grzbietowym

E

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 42.66 141

100 metrów stylem motylkowym

D

2. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:10.16 321

F

2. MILEWSKI Bogdan 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:25.73 176

100 metrów stylem klasycznym

D

3. ŁUCZAK Jacek 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:21.39 318

F

3. MILEWSKI Bogdan 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:27.85 253

200 metrów stylem grzbietowym

E

2. DĄBROWSKI Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:49.39 242

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI A. 74 AQUASFERA Masters Olsztyn3:12.14 166

G

2. SZMIT Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn2:58.62 206

400 metrów stylem zmiennym

E

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:13.32 424

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

C

1. AQUASFERA Masters Olsztyn (KONOPACKI Piotr, GREGOROWICZ Paweł, ŁUCZAK Jacek, DĄBROWSKI Paweł) 2:04.75

60876242 2328118400796441 4426418944802291712 n

Kategorie wiekowe

A 25-29

B 30-34

C 35-39

D 40-44

E 45-49

F 50-54

G 55-59

H 60-64

I 65-69

J 70-74

K 75-79

L 80-84

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn