Puchar Warmii i Mazur na Wodach Otwartych (2) Kretowiny 2019 – Dominacja olsztyńskich Mastersów

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

Druga w tym sezonie impreza z cyklu Puchar Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych odbyła się w niedzielę (30 czerwca) w Kretowinach na j. Narie. W rywalizacji oprócz olsztynian, uczestniczyli też pływacy z Warszawy, Gdańska, Płocka, Iławy, Elbląga, a także goście zagraniczni z Rosji i Litwy. Tym razem w najbardziej prestiżowych klasyfikacjach open triumfowali Zuzanna Brzozowska i Paweł Gregorowicz (oboje Olsztyn)

Zwycięzcy z Kretowin są liderami klasyfikacji generalnych (open) po dwóch wyścigach. Wśród pań druga jest Anna Borys (Warszawa), a trzecia Anna Zaleska (Olsztyn), W klasyfikacji panów wiceliderem jest Piotr Konopacki, a trzecie miejsce zajmuje Grzegorz Mówiński (obaj Olsztyn)

Liderzy kategorii: I: Zuzanna Brzozowska i Marcin Rżycki (Olsztyn), II: Anna zaleska i Michal Kozikowski (Olsztyn), III: Ewa Borys i Paweł Gregorowicz, IV: Irina Titova (Kaliningrad) i Grzegorz Mówiński, V: Anna Bardzicka (Olsztyn) i Atanas Gouga (Marijampol)

Równolegle odbywa się rywalizacja zawodników pływających w piankach. Liderem klasyfikacji jest zwycięzca obu wyścigów Marcin Szymkowiak (Morąg), a w rywalizacji pań są triumfatorki z pierwszej i drugiej imprezy: Elżbieta Hadeczko (Białka) i Emilia Sączyńska (Gdańsk). W następny weekend odbędą się dwa wyścigi: 5 lipca w Rajgrodzie i 7 lipca w Ełku.

Kretowiny - wyniki

Kobiety

Open

1 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1993 00:37:49

2 BORYS Anna Warsaw Masters Team Warszawa 2000 00:39:26

3 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1988 00:41:32

4 GIEDRYŚ Alicja Szansa Start Gdańsk Gdańsk 1981 00:42:01

5 TITOVA Irina Pregel Kaliningrad 1961 00:43:41

6 LEWANDOWSKA Wiktoria niezrzeszony Gdańsk 1991 00:44:03

7 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:44:43

8 PAWLIK Joanna Team Karaś Warszawa 1979 00:53:31

9 ILINYKH Elena Amberman Kaliningrad 1975 00:55:05

10 ŁOJKO Natalia Team Karaś Warszawa 1981 00:55:09

11 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:57:06

12 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:22:38

Kategoria I

1 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1993 00:37:49

2 BORYS Anna Warsaw Masters Team Warszawa 2000 00:39:26

3 LEWANDOWSKA Wiktoria niezrzeszony Gdańsk 1991 00:44:03

Kategoria II

1 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1988 00:41:32

2 GIEDRYŚ Alicja Szansa Start Gdańsk Gdańsk 1981 00:42:01

3 ŁOJKO Natalia Team Karaś Warszawa 1981 00:55:09

Kategoria III

1 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:44:43

2 PAWLIK Joanna Team Karaś Warszawa 1979 00:53:31

3 ILINYKH Elena Amberman Kaliningrad 1975 00:55:05

4 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:57:06

Kategoria IV

1 TITOVA Irina Pregel Kaliningrad 1961 00:43:41

Kategoria V

1 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:22:38

65386842 2356491981292416 1296685729430110208 n

Mężczyźni

open

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:35:02

2 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:35:04

3 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:36:31

4 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:36:58

5 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:39:02

6 JURCZAK Kacper MTP KORMORAN Olsztyn 2001 00:39:14

7 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:40:02

8 GUMBIS Vaidotas Ilgaplaukiai Kaisiadorys 1966 00:40:41

9 REZEPOV Stanislav Amberman Polessk 1986 00:41:31

10 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:41:35

11 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:41:44

12 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:43:59

13 BIEŃKOWSKI Adam S.T. FAME Płock 1971 00:45:45

14 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:46:22

15 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:46:42

16 TOMASZEWSKI Jarosław niezrzeszony Ostrołęka 1970 00:47:22

17 GRABOWSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1989 00:51:44

18 ANTONOWICZ Piotr Orka Masters Iława Iława 1977 00:52:08

19 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 00:52:18

20 GUOGA Antanas Torpedos Marijampole 1948 00:54:01

21 PISARCZYK Grzegorz Team Karaś Warszawa 1980 01:02:04

22 CZERKAWSKI Piotr niezrzeszony Elbląg 1978 01:04:22

23 MOŁONIEWICZ Jan MoJa Swim Challenge Warszawa 1954 01:21:31

Kategoria I

1 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:35:04

2 JURCZAK Kacper MTP KORMORAN Olsztyn 2001 00:39:14

Kategoria II

1 REZEPOV Stanislav Amberman Polessk 1986 00:41:31 100

2 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:41:35

3 GRABOWSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1989 00:51:44

4 PISARCZYK Grzegorz Team Karaś Warszawa 1980 01:02:04

Kategoria III

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:35:02

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:36:31

3 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:41:44

4 BIEŃKOWSKI Adam S.T. FAME Płock 1971 00:45:45

5 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:46:42

6 TOMASZEWSKI Jarosław niezrzeszony Ostrołęka 1970 00:47:22

7 ANTONOWICZ Piotr Orka Masters Iława Iława 1977 00:52:08

8 CZERKAWSKI Piotr niezrzeszony Elbląg 1978 01:04:22

Kategoria IV

1 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:36:58

2 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:39:02

3 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:40:02

4 GUMBIS Vaidotas Ilgaplaukiai Kaisiadorys 1966 00:40:41

5 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:43:59

6 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:46:22

7 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 00:52:18

Kategoria V

1 GUOGA Antanas Torpedos Marijampole 1948 00:54:01

2 MOŁONIEWICZ Jan MoJa Swim Challenge Warszawa 1954 01:21:31

Pianki

Kobiety

1 SĄCZYŃSKA Emilia Warsaw Masters Team Gdańsk 1990 00:43:07

2 DRYŻAŁOWSKA Emilia Team Karaś Warszawa 1980 00:45:27

3 PANKOWSKA Katarzyna Orka Masters Iława Iława 1983 00:54:48

4 WACŁAWSKA-MATYJASIK Agata Orka Masters Iława Iława 1982 00:55:34

5 LIPNICKA Ewa MKP Narie 10,5 Morąg 1979 00:55:42

6 SKARBEK-RUDNICKA Dorota MKP Narie 10,5 Morąg 1989 01:15:49

Mężczyźni

1 SZYMKOWIAK Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1982 00:40:13

2 GRIGALIS Michał Team Karaś Warszawa 1984 00:42:01

3 GAWKOWSKI Mariusz niezrzeszony Warszawa 1958 00:46:43

4 CHARZYŃSKI Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1963 00:48:44

5 GOLOMBEK Piotr niezrzeszony Grudziądz 1967 00:49:35

6 ZARĘBA Adam MKP Narie 10,5 Morąg 1973 00:55:21

7 ŻUBER Maciej niezrzeszony Warszawa 1988 01:00:07

8 WACŁAWSKI Grzegorz Orka Masters Iława Iława 1958 01:01:49

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn