Młodziczki już po eliminacjach – Kto dołączy do Omegi Mrągowo i Olimpu Bartoszyce?

Fot. muks omega mrągowo facebook

Za nami siódme, ostatnie turnieje finałowe ligi młodziczek, które wyłoniły dwie drużyny, które zagrają o medale mistrzostw województwa: MUKS Omega Mrągowo i UKS Olimp Bartoszyce. Pozostałych dwóch finalistów poznamy po barażu (8/9 lutego), w których wystąpią: MOSiR Giżycko, IKS Atak Elbląg i UKS Absolwent Sport Club Olsztyn. Do turniejów finałowych (15/16 lutego i 29 lutego/1 marca) awansują dwa najlepsze zespoły.

Pozostali uczestnicy ligi w formie turniejowej rywalizować będą o poszczególne lokaty.

W grze o miejsca 5-7 uczestniczą zespoły z 3 miejsca turnieju barażowego oraz zespoły które po siódmym turnieju eliminacyjnym spadł z II ligi i awansował do II ligi .

W grze o miejsca 8 – 10 uczestniczą zespoły, które po siódmym turnieju eliminacyjnym zajęły miejsca : 2 miejsce w III lidze, spadł z III ligi i awansował do III ligi.

W grze o miejsca 11 – 13 uczestniczą zespoły, które po siódmym turnieju eliminacyjnym zajęły miejsca : 2 miejsce w IV lidze, spadł z IV ligi i awansował do IV ligi.

W grze o miejsca 14 – 16 uczestniczą zespoły, które po siódmym turnieju eliminacyjnym zajęły miejsca : 2 miejsce w V lidze, spadł z V ligi i awansował do V ligi.

W grze o miejsca 17 – 19 uczestniczą zespoły, które po siódmym turnieju eliminacyjnym zajęły miejsca : drugie i trzecie w VI lidze oraz z pozycji 19 i 20. ( z rozstawieniem m. drugie VI ligi pozycja - 1, wygrany z dwumeczu [19 -20]pozycja – 2, pozycja 3 spadkowicz z VI ligi , pozycja 4 przegrany z dwumeczu.

82110242 514623805853579 8364108875183423488 o

Wyniki 7 etapu

I liga

MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:1 (25:15, 21:25, 15:9)

UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (23:25, 12:25)

KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (24:26, 21:25)

Tabela

1 MUKS Omega Mrągowo 2 4 4:1

2 UKS Olimp Bartoszyce 2 3 2:2

3 KS MOSiR Giżycko 2 2 1:4

78572747 1674029586081998 1309653421107707904 n

II liga

IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (27:25, 25:20)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg 0:2 (23:25, 20:25)

UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:20, 15:25 11:15)

Tabela

1 IKS Atak Elbląg 2 4 4:0

2 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 3 2:3

3 UKS Chemik SMS Olsztyn 2 2 1:4

82583763 1253331368193556 2851664461259866112 o

III liga

LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:11, 25:15)

UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (23:25, 13:25)

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk 0:2 (16:25, 22:25)

Tabela

1 LUKS Wilczek Wilkowo 2 4 4:0

2 UKS Salos Ełk 2 3 2:2

3 MKS MOSiR Kętrzyn 2 2 0:4

76949354 2771432532919195 8337304869052350464 o

IV liga

UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk 0:2 (5:25, 16:25)

MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:9, 25:23)

UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 0:2 (12:25, 23:25)

Tabela

1 MKS Dobre Miasto 2 4 4:0

2 UMKS Mikro Ełk 2 3 2:2

3 UKS Olimpijczyk Szczytno 2 2 0:4

74872254 2483403578363079 6085812639450005504 n

V liga

UKS Green Volley Ełk - KS Perła Olecka 0:2 (26:28, 9:25)

SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:11, 25:19)

KS Perła Olecka - SMS Ostróda 0:2 (16:25, 13:25)

Tabela

1 SMS Ostróda 2 4 4:0

2 KS Perła Olecka 2 3 2:2

3 UKS Green Volley Ełk 2 2 0:4

VI liga

UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg 2:1 (25:9, 22:25, 15:9)

UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (22:25, 25:12, 15:9)

MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:23, 25:15)

UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:15, 25:22)

UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg 0:2 (14:25, 15:25)

UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II 0:2 (18:25, 15:25)

Tabela

1 UKS Green Volley Ełk II 3 6 6:1

2 MKS Truso Elbląg 3 5 5:2

3 UKS Olimp Bartoszyce II 3 4 2:5

4 UKS Warmiss Volley Olsztyn 3 3 1:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn