Kinder+Sport (3) Giżycko 2020 – Mocne pozycje faworytów

Fot. azs uwm drużyna siatkówki facebook

W miniony weekend (22/23 lutego) w Giżycku odbył się trzeci w tym sezonie turniej eliminacyjny mini siatkówki Kinder+Sport. Z sześciu konkurencji w pięciu triumfowali liderzy klasyfikacji generalnych. W dwójkach chłopców UKS Trójka 1 Gołdap, w trójkach i czwórkach dziewcząt UKS Czwórka Giżycko, w trójkach chłopców: IKS Atak Elbląg i w czwórkach chłopców UKS Lechowo.. Jedynie w dwójkach dziewcząt wygrała Omega Mrągowo, a liderem jest UKS Czwórka Giżycko.

Przed nami jeszcze dwa turnieje eliminacyjne (14/15 marca i 18/19 kwietnia). Finał z udziałem ośmiu najlepszych zespołów w każdej konkurencji odbędzie się 30/31 maja. Do klasyfikacji generalnej liczą się trzy najlepsze rezultaty z eliminacji. Cztery drużyny już po trzech imprezach zdobyły maksymalna liczbę punktów: dwójkach chłopców UKS Trójka 1 Gołdap, w trójkach dziewcząt UKS Czwórka Giżycko, w trójkach chłopców: IKS Atak Elbląg i w czwórkach chłopców UKS Lechowo.

Wyniki

Dwójki Dziewcząt

III turniej

1 OMEGA 1 MRĄGOWO

2 UKS CZWÓRKA 2 GIŻYCKO

3 UKS CZWÓRA 1 GIŻYCKO

4 KS OLIMP 5 BARTOSZYCE

5 UMKS MIKRO SP 4 EŁK NIEBIESKI

6 KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN

Klasyfikacja generalna

1. UKS CZWÓRKA 2 GIŻYCKO 15 15 14 44

2. OMEGA 1 MRĄGOWO 14 14 15 43

3. KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN 11 13 10 34

4. UKS CZWÓRA 1 GIŻYCKO 13 7 13 33

5. UKS OLIMP 1 BARTOSZYCE 12 10 7 29

5. UMKS MIKRO SP 4 EŁK NIEBIESKI 7 11 11 29

7. MKS MOSIR 1 KĘTRZYN 7 12 7 26

7. UKS OLIMP 5 BARTOSZYCE 7 7 12 26

9. UKS GREEN VOLLEY1 EŁK 7 9 7 23

10 .MKS MOSIR 2 KĘTRZYN 7 7 7 21

11. SPARTA 5 BRANIEWO 9 7 3 19

12. MOSIR 2 GIŻYCKO 8 7 3 18

12. UKS CZWÓRKA 3 GIŻYCKO 3 8 7 18

14. UMKS MIKRO SP 4 EŁK ŻÓŁTY 7 3 7 17

14. OMEGA 2 MRĄGOWO 7 3 7 17

14. SP 33 1 OLSZTYN 1 7 9 17

17. UKS OLIMP 3 BARTOSZYCE 3 3 8 14

18. SP 33 2 OLSZTYN 10 3 X 13

19. UKS CZWÓRKA 4 GIŻYCKO 3 7 1 11

19. UKS CZWÓRKA 5 GIŻYCKO 1 7 3 11

19. JURAN 2 BARCIANY 3 1 7 11

22. UKS OLIMP 4 BARTOSZYCE 7 3 X 10

23. MOSIR 5 GIŻYCKO 3 3 3 9

23. KURIANVOLLEY 3 OLSZTYN 3 3 3 9

23. MOSIR 1 GIŻYCKO 3 3 3 9

23. WARMISS VOLLEY 3 3 3 9

27. UKS OLIMP 7 BARTOSZYCE 3 1 3 7

27. KURIANVOLLEY 2 OLSZTYN 3 1 3 7

27. UMKS MIKRO SP 4 EŁK RÓŻOWY 1 3 3 7

27. UKS GREEN VOLLEY 2 EŁK 1 3 3 7

27. OMEGA 3 MRĄGOWO 1 3 3 7

32. KURIANVOLLEY 4 OLSZTYN 3 X 3 6

33. MKS MOSIR 7 KĘTRZYN 3 1 1 5

33. MOSIR 4 GIŻYCKO 3 1 1 5

33. UKS OLIMP 6 BARTOSZYCE 3 1 1 5

33. MKS MOSIR 6 KĘTRZYN 1 3 1 5

33. MKS MOSIR 4 KĘTRZYN 1 1 3 5

33. JURAND 1 BARCIANY 1 1 3 5

33. UKS OLIMP 2 BARTOSZYCE 1 1 3 5

40. MKS MOSIR 9 KĘTRZYN 3 1 X 4

41. MKS TRUSO 1 ELBLĄG 3 X X 3

41. SALOS 3 OSTRÓDA X 3 X 3

41. SALOS 4 OSTRÓDA X 3 X 3

41. SALOS 2 OSTRÓDA X 3 X 3

41. UKS GREEN VOLLEY 4 EŁK 1 1 1 3

41. UMKS MIKRO SP 4 EŁK CZERWONY 1 1 1 3

41. MKS MOSIR 5 KĘTRZYN 1 1 1 3

41. UKS OLIMP 11 BARTOSZYCE 1 1 1 3

41. MOSIR 3 GIŻYCKO 1 1 1 3

41 MKS MOSIR 3 KĘTRZYN 1 1 1 3

41. UKS OLIMP 9 BARTOSZYCE 1 1 1 3

41. UKS GREEN VOLLEY 5 EŁK 1 1 1 3

41. UKS OLIMP 10 BARTOSZYCE 1 1 1 3

41. UKS OLIMP 8 BARTOSZYCE 1 1 1 3

55.UKS GREEN VOLLEY 3 EŁK 1 1 X 2

55. KS MOSIR 8 KĘTRZYN 1 X 1 2

55. UKS GREEN VOLLEY 7 EŁK 1 X 1 2

55. UKS GREEN VOLLEY 6 EŁK 1 X 1 2

55. UMKS MIKRO SP 4 EŁK CZARNY X 1 1 2

60. SALOS 1 OSTRÓDA X 1 X 1

60. SP 33 3 OLSZTYN X 1 X 1

60. OLIMPIJCZYK 2 SZCZYTNO X X 1 1

60.OLIMPIJCZYK 1 SZCZYTNO X X 11

Dwójki chłopców

III turniej

1 UKS TRÓJKA 1 GOŁDAP

2 KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN

3 AZS UWM 1 OLSZTYN 12 12 13

4 MOSIR 2 KĘTRZYN 11 10 12

5 OMEGA 2 MRĄGOWO

6 KURIANVOLLEY 2 OLSZTYN

Klasyfikacja generalna

1 UKS TRÓJKA 1 GOŁDAP 15 15 15 45

2. KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN 14 13 14 41

3. AZS UWM 1 OLSZTYN 12 12 13 37

4. MOSIR 2 KĘTRZYN 11 10 12 33

5. OMEGA 1 MRĄGOWO 10 11 7 28

6. IKS ATAK 1 ELBLĄG 13 14 X 27

6.UKS GREEN 4 VOLLEY EŁK 9 9 9 27

8. OMEGA 2 MRĄGOWO 7 7 11 25

9. KURIANVOLLEY 2 OLSZTYN 7 7 10 24

10. MOSIR 1 KĘTRZYN 8 7 7 22

10. AZS UWM 2 OLSZTYN 7 7 8 22

12. AZS UWM 3 OLSZTYN 7 8 X 15

12. UKS GREEN 2 VOLLEY EŁK 1 7 7 15

14. IKS ATAK 3 ELBLĄG 7 7 X 14

14. IKS ATAK 2 ELBLĄG 7 7 X 14

16. UKS TRÓJKA 3 GOŁDAP 1 1 7 9

16. KURIANVOLLEY 4 OLSZTYN 1 1 7 9

16. KURIANVOLLEY 6 OLSZTYN 1 1 7 9

16. UKS GREEN VOLLEY1 EŁK 1 1 7 9

16. UKS GREEN VOLLEY 3 EŁK 1 1 7 9

21. UKS TRÓJKA 2 GOŁDAP 7 1 X 8

21. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 7 1 X 8

21. KURIANVOLLEY 3 OLSZTYN 1 7 X 8

24. UKS TRÓJKA 4 GOŁDAP 1 1 X 2

24. KURIANVOLLEY 5 OLSZTYN 1 X 1 2

26. MKS TRUSO 2 ELBLĄG X 1 X 1

26. MKS TRUSO 1 ELBLĄG X 1 X 1

26. UKS GREEN VOLLEY 5 EŁK X 1 X 1

Fot. SP 4 Gizycko facebook

Trójki dziewcząt

III turniej

1 UKS CZWÓRKA 1 GIŻYCKO

2 MKS MOSIR 1 KĘTRZYN

3 WILCZEK WILKOWO

4 KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN

5 MKS MOSIR 2 KĘTRZYN

6 SPARTA 3 BRANIEWO

Klasyfikacja generalna

1. UKS CZWÓRKA 1 GIŻYCKO 15 15 15 45

2. MKS MOSIR 2 KĘTRZYN 14 14 11 39

3. MKS MOSIR 1 KĘTRZYN 13 12 14 39

4. SPARTA 3 BRANIEWO 11 11 10 32

5. KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN 9 10 12 31

6. WILCZEK WILKOWO X 13 13 26

7. UKS CZÓRKA 2 GIŻYCKO 7 9 9 25

8. OMEGA 1 MRĄGOWO 8 7 7 22

9. UKS OLIMP 2 BARTOSZYCE 7 7 7 21

10. IKS ATAK ELBLĄG 12 7 X 19

11. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK W-WO 7 1 7 15

11. UKS PROMIEŃ WYDMINY 7 1 7 15

11. SPARTA 4 BRANIEWO 7 1 7 15

11. UKS GREEN VOLLEY 2 EŁK 1 7 7 15

11. MOSIR 1 GIŻYCKO 1 7 7 15

11. SALOS 1 EŁK X 7 8 15

17. UKS GREEN VOLLEY 3 EŁK 10 1 X 11

18. UKS GREEN VOLLEY 1 EŁK 1 7 1 9

19. SP 33 2 OLSZTYN 7 1 X 8

19. SP 33 1 OLSZTYN 7 1 X 8

19. OLIMP 1 BARTOSZYCE X 8 X 8

22. MKS TRUSO ELBLĄG 7 X X 7

22. SALOS 2 EŁK X 7 X 7

24. OMEGA 2 MRĄGOWO 1 1 1 3

24. UKS GREEN VOLLEY 4 EŁK 1 1 1 3

24. MOSIR 2 GIŻYCKO 1 1 1 3

27. OLIMPIJCZYK 2 OLSZTYNEK 1 1 X 2

27. OLIMPIJCZYK 1 OLSZTYNEK 1 1 X 2

27. UMKS MIKRO EŁK X 1 1 2

27. UKS GREEN VOLLEY 5 EŁK X 1 1 2

27. UKS GREEN VOLLEY 3 EŁK X 1 1 2

31. OLIMPIJCZYK SZCZYTNO X X 1 1

Trójki chłopców

III turniej

1 IKS ATAK ELBLĄG

2 KURIANVOLLEY OLSZTYN

3 SP 2 SOKÓŁ N.W LUBAWSKIE

4 AZS UWM 2 OLSZTYN

5 MKS TRUSO ELBLĄG

6 MKS MOSIR 1 KĘTRZYN

Klasyfikacja generalna

1.IKS ATAK ELBLĄG 15 15 15 45

2.SP 2 SOKÓŁ N.W LUBAWSKIE 14 14 13 41

3.KURIANVOLLEY OLSZTYN 13 12 14 39

4.UKS PROMIEŃ WYDMINY 12 9 9 30

4.AZS UWM 2 OLSZTYN 8 10 12 30

6.MKS MOSIR 1 KĘTRZYN X 13 10 23

7.MKS TRUSO ELBLĄG X 11 11 22

8.UKS GREEN VOLLEY 2 EŁK 11 8 1 20

9.AZS UWM 4 OLSZTYN 10 1 1 12

10.MUKS OMEGA 1 MRĄGOWO 9 1 1 11

11.OMEGA 2 MRĄGOWO 1 1 8 10

12.UKS GREEN VOLLEY 1 EŁK 1 1 1 3

13.UKS OLIMPIJCZYK 1 OLSZTYNEK 1 1 x 2

13.UKS OLIMPIJCZYK 2 OLSZTYNEK 1 1 x 2

13.AZS UWM 3 OLSZTYN 1 1 x 2

Fot. umks mikro ełk fcaebook

Czwórki dziewcząt

III turniej

1 UKS CZWÓRKA GIŻYCKO

2 MKS MOSIR 1 KĘTRZYN

3 UKS OLIMP 2 BARTOSZYCE

4 SPARTA 1 BRANIEWO

5 UMKS MIKRO EŁK NIEBIESKI

6 WARMISS VOLLEY

Klasyfikacja generalna

1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 13 15 15 43

2. UMKS MIKRO EŁK NIEBIESKI 15 14 11 40

3. UKS OLIMP 2 BARTOSZYCE 12 13 13 38

4. UKS GREENVOLLEY 1 EŁK 11 9 9 29

5. MKS MOSIR 1 KĘTRZYN 1 11 14 26

6. WARMISS VOLLEY 10 1 10 21

7. UMKS MIKRO EŁK ZIELONY 1 8 8 17

8. UKS OLIMP 1 BARTOSZYCE 14 X X 14

8. SPARTA 1 BRANIEWO 1 1 12 14

10. UKS LECHOWO 1 12 X 13

11. UKS CHEMIK SMS OLSZTYN 1 10 1 12

12. KURIANVOLLEY OLSZTYN 9 1 1 11

13. UKS GREENVOLLEY 2 EŁK 8 1 1 10

14. MKS MOSIR 2 KĘTRZYN 1 1 1 3

14. UKS PROMIEŃ WYDMINY 1 1 1 3

16. OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 1 1 X 2

16. SPARTA 2 BRANIEWO 1 1 X 2

16. JURAND BARCIANY 1 4DZ 1 1 X 2

16. SP 33 1 OLSZTYN X 1 1 2

20. MKS TRUSO 1 ELBLĄG 1 X X 1

20. MKS TRUSO 2 ELBLĄG 1 X X 1

20. IKS ATAK ELBLĄG X 1 X 1

Czwórki chłopców

III turniej

1 UKS LECHOWO

2 KOSZAŁEK OPAŁEK 1 WĘGORZEWO

3 SP 3 SOKÓŁ N.W LUBAWSKIE

4 KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN

5 UKS TRÓJKA GOŁDAP

6 AZS UWM 2 OLSZTYN

Klasyfikacja klasyfikacja

1. UKS LECHOWO 15 15 15 45

2. KOSZAŁEK OPAŁEK 1 WĘGORZEWO 14 14 14 42

3. KURIANVOLLEY 1 OLSZTYN 13 11 12 36

4. SP 3 SOKÓŁ N.W LUBAWSKIE 1 13 13 27

5. AZS UWM 1 OLSZTYN 12 12 X 24

6. AZS UWM 2 OLSZTYN 11 1 10 22

6. UKS TRÓJKA GOŁDAP 1 10 11 22

8. UKS GREEN VOLLEY EŁK 1 8 8 17

9. AZS UWM 3 OLSZTYN 10 1 X 11

10. KURIANVOLLEY 2 OLSZTYN 9 1 X 10

10. KOSZAŁEK OPAŁEK 2 WĘGORZEWO X 9 1 10

10. IKS ATAK ELBLĄG X 1 9 10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn