W III lidze – Team Cresovia idzie do przodu i czeka na wizytę lidera

Wszystkie cztery spotkania sobotniej (7 marca) przedostatniej kolejki spotkań III ligi zakończyły się w trzech setach, co nie znaczy, że zabrakło emocji. Szczególnie dużo wrażeń dostarczył mecz czołowych drużyn rywalizujących o medale. Coraz wyższe aspiracje zgłaszają siatkarze z Górowa Iławeckiego, którzy pokonali w meczu na szczycie Masurię Giżycko. Suchy wynik nie oddaje dramaturgii wydarzeń . Każdy set był bardzo zacięty, gospodarze świetnie rozgrywali końcówki.

Czy Team Cresovia pójdzie za ciosem? Wręcz sensacyjnie zapowiada się zaległy mecz zespołu z Górowa we własnej hali z liderem i obrońcą tytułu – KPS Gietrzwałd. 13 marca emocje są zapewnione.

KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:20, 25:13, 26:24)

UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)

Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:14, 25:22, 32:30)

Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)

1 KPS Gietrzwałd 14 27 40:11

2 Team Cresovia Górowo Iławeckie 15 27 38:17

3 Masuria Volley Giżycko 14 24 34:18

4 KSD Energoutil Ełk 15 22 26:31

5 UKS Olimpijczyk Szczytno 14 19 22:34

6 MLKS Olimpia Kisielice 15 19 22:39

7 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 13 18 26:31

8 SMS Panorama Działdowo 14 18 20:32