Ostatnia wakacyjna okazja w Elblągu - Sportowy festyn na zakończenie lata

Fot. MOSiR Elbląg

W najbliższą sobotę (25 sierpnia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na ostatni wakacyjny festyn rodzinny na torze łyżwiarsko-wrotkarskim „Kalbar”. Zabawa rozpocznie się o godz. 11:00, a w jej programie znajdą się m.in. zajęcia Zumby. Impreza odbędzie się w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców od godz. 11:00 na tor przy ul. Agrykola – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Do dyspozycji uczestników festynu będą: boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort do tenisa ziemnego. Natomiast na miłośników rolek czeka tor, na którym każdy chętny będzie mógł poprawić swoje umiejętności jazdy (jazda na rolkach odbywa się na własnym sprzęcie). Wspólnej zabawie towarzyszyć będzie muzyka. Zakończenie festynu planujemy około godz. 18:00.

Zabawa na boiskach czy jazda na rolkach, to nie jedyne atrakcje jakie czekać będą uczestników festynu. W godz. od 13.00 do 14.00 odbędą się warsztaty zumby. Każdy chętny będzie mógł przez godzinę poćwiczyć wspólnie z instruktorem. Najmłodsi będą mogli także zakupić watę cukrową i lody.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn