WAKACJE 2019 z OSiR-em Olsztyn - BAWCIE SIĘ Z NAMI!

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

Wakacje, wakacje, znów będą wakacje! Letni czas beztroski już jest na wyciągnięcie ręki, a Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jest gotowy z propozycjami dla dzieci i młodzieży. Wybierajcie z naszej bogatej oferty, na pewno będziecie zadowoleni! Z nami nie ma mowy o nudzie – latem 2019 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie proponuje dzieciakom i młodzieży wiele różnych form aktywności sportowej.

Będziemy działać w wielu obszarach sportu i rekreacji i na wielu poziomach zaawansowania. W wielu dyscyplinach sportu i w przeróżnych obiektach. W naszym grafiku znajdziecie niemalże wszystko – od popularnej piłki nożnej począwszy, poprzez siatkówkę i siatkówkę plażową, ale też grę w tenisa stołowego i squasha, zajęcia deskorolki, szermierki, judo, gimnastyczne czy pływania!

Oddajemy do waszej dyspozycji piękny kompleks w CRS Ukiel, gdzie można zażywać sportów wodnych, w chłodniejsze dni proponujemy Wam odwiedziny w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska czy legendarnej Hali Widowiskowo- Sportowej Urania, gdzie urządzimy Strefę Sportu i Rekreacji.

Bawcie się tylko świetnie i znakomicie, korzystajcie z wolnego czasu i pamiętajcie tylko o jednym: bezpieczeństwo jest najważniejsze! Wszystkie nasze propozycje można znaleźć w Grafiku Wakacje 2019 na stronie osir.olsztyn.pl.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn