OSiR Olsztyn rozpoczyna sezon letni – Kajak, rower wodny, łódka...

Fot. OSiR Olsztyn

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP! Miło nam poinformować, że od soboty 30 maja 2020 r. otwieramy dla Was wypożyczalnie sprzętu pływającego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Informacja jest mocno wyczekiwana i jednocześnie kojąco działa na nasze umysły zmęczone ostatnimi czasy walką z COVID-19 i spragnione wodnej rekreacji w naszym przepięknym olsztyńskim kompleksie.

Ale wreszcie stało się: startujemy z sezonem letnim, a nasze wypożyczalnie będą już funkcjonowały codziennie – w soboty, niedziele i święta będą czynne w godz. 10:00-20:00, w dni powszednie w godz. 11:00-19:00.

Przypominamy jednocześnie, że wypożyczalnie sprzętu będą działały pod rygorami bezpieczeństwa określonymi w rozporządzeniach Rady Ministrów RP szczegółowo regulujących ten proces. W wypożyczalniach obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego, dezynfekowane będą także systematycznie elementy sprzętu pływającego. Dodatkowo informujemy, że kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki czy specjalistyczne deski typu sup czekają na Państwa w trzech punktach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel – w centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23, w Olsztyńskim Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego zlokalizowanego przy ul. Sielskiej 38.

Bawcie się dobrze i nieustannie pamiętajcie o bezpieczeństwie

OSiR Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn