×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tae29 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tae30 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (WTF) – W Działdowie dominacja Warmii i Mazur

W Działdowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim. W imprezie wzięło udział 110 zawodników z województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, łódzkiego i podlaskiego. Młodzicy – to chłopcy i dziewczęta w wieku 11 i 12 lat. Rozegrano konkurencje: kyorugi czyli walka sportowa, poomsae i dwubój techniczny.

Jak można było przypuszczać w turnieju dominowali reprezentanci sekcji z Warmii i Mazur. Klasyfikacje drużynową wygrał SKS Start Olsztyn przed Nidzickim Klubem Taekwondo Sportowego, w czołówce znalazły się jeszcze takie kluby jak: Wikingowie Pisz, Tygrys Kętrzyn, Spartakus Giżycko, Taekwondo Gizycko i AZS Óś Olsztyn. Nie startowali zawodnicy AZS UWM Olsztyn.

Wyniki

Kyorugi (walki)

M 1

1 Żyźniewski Mikołaj SKS START Olsztyn 2002-06-02

2 KURPIEWSKI ADRIAN MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-12-30

3 Siemaszkiewicz Mikołaj OŚ AZS Olsztyn 2002-09-24

4 Fuchs Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz 2002-03-31

5 Nadziak Mikołaj UKS VICTORIA Morąg 2002-06-08

M 2

1 Wierzbicki Damian SKS START Olsztyn 2001-10-30

2 Bieniaszewski Szymon SKS START Olsztyn 2002-10-16

3 Jamiołkowski Mikołaj SKS START Olsztyn 2002-10-02

4 Czubkowski Maciej SKS START Olsztyn 2002-07-06

5 TURSKI JAKUB     MLKS WIKINGOWIE Pisz2002-11-14

M3

1 Stawczyk Marcel NKTS Kozłowo 2001-08-20

2 Mistera Jakub KS Taekwondo Giżycko 2001-04-19

3 Grzebyta Kacper UKS 10 Bydgoszcz 2002-01-24

4 Ordak Michał UKS VICTORIA Morąg 2002-10-21

5 Głowienka Bartosz KS TYGRYS Kętrzyn 2002-03-12

M4

1 Adamczak Krzysztof SKS START Olsztyn 2001-06-13

2 Orliński Jakub GKS SPARTAKUS 2001-02-19

3 Jaworski Łukasz UKS 10 Bydgoszcz 2002-07-10

4 Supiński Paweł OŚ AZS Olsztyn 2002-03-23

5 Kotik Janusz SKS START Olsztyn 2001-09-06

M5

1 Supeło Norbert GKS SPARTAKUS 2001-02-23

2 Nowak Bartosz NKTS Kozłowo 2001-02-19

3 Grzenkowitz Wiktor BKS Centrum Bydgoszcz 2001-06-10

4 Runowski Dawid BKS Centrum Bydgoszcz 2001-05-31

5 Kuczyński Konrad SKS START Olsztyn 2001-04-23

M6

1 Lewkowicz Jan OŚ AZS Olsztyn 2001-03-27      

3 Andrzejowski Wiktor  GKS SPARTAKUS 2001-12-17

3 Walentynowicz Marek KS TYGRYS Kętrzyn 2001-02-20

4 Rydel Mateusz UKS VICTORIA Morąg 2002-07-27

5 Antolak Paweł NKTS Kozłowo 2001-06-16 10004243

M7

1 Korneluk Dominik NKTS Kozłowo 2001-08-08                          

2 Roguszczak Arkadiusz NKTS Kozłowo 2001-09-17                  

3 Grabowski Szymon SKS START Olsztyn 2001-10-08               

4Lubieniecki Olaf SKS START Olsztyn 2001-07-23                    

5 Badowski Bartosz KS Taekwondo Giżycko 2001-08-29             

M8

1 Śmietana MichałUKS BURSZTYN Gdańsk 2001-12-10

2 Grabowski Jakub SKS START Olsztyn 2001-10-08

3 Rzepczyński Adrian NKTS Kozłowo 2002-12-02

4 Dobosz Tomek    OŚ AZS Olsztyn 2002-07-10

5 Pietrzak Krzysztof Sopocki Klub Sportowy "ATLAS" 2001-05-28          

M9

1 Fiećko Kacper KS Taekwondo Giżycko 2002-04-23

2 Sikorski Antoni UKS 10 Bydgoszcz 2002-08-29       

3 Jędrzejczak Stanisław     AZS Łódź 2002 02 23       

4 Gawrych Mateusz UKS 10 Bydgoszcz 2001-08-09   

5 Faltynowski Wojciech UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-07-04                 

M10

1 Czyżewski Paweł AZS Łódź 2001 06 19              

2 Woronowicz Igor NKTS Kozłowo 2001-01-24       

3 Kwiatoń Jakub KS TYGRYS Kętrzyn 2001-06-02

4 Rudomina Bartosz NKTS Kozłowo 2001-06-06     

5 Bałdyga Mateusz GKS Spartakus Giżycko 2001-02-14

K 1

1 Brzostek Kinga SKS START Olsztyn 2002-06-15

2 Rozminowicz Paulina  NKTS Kozłowo 2002-06-15

3 WÓJTOWICZ KLARA MLKS WIKINGOWI Pisz 2002-07-11          

4 Grabowska Maja UKS BURSZTYN Gdańsk      2002-10-21            

5 Piwońska Marlena UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-12-19

K 2

1 Piotrowska Agata   NKTS Kozłowo 2002-06-25                            

2 Sulka Julia UKS BURSZTYN Gdańsk 2002-03-26                         

3 Długińska Samanta NKTS Kozłowo 2002-10-08                            

4 TURSKA WERONIKA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2001-06-29

K 3 

1 Łojko Aleksandra KS TYGRYS Kętrzyn 2001-05-05                        

2 Pawelec Marta UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-08-19                      

3 Demska Zuzanna UKS 10 Bydgoszcz 2002-02-28                           

4 Szpręga Sandra UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-02-11                    

5 Barszczewska Karolina LUKS "HIDIRI" Olecko   2002-04-29

K 4

1 Jamiołkowska Ewa SKS START Olsztyn 2001-01-06                         

2 Dalecka Klaudia OŚ AZS Olsztyn 2001-05-24      

3 Różalska Klaudia UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-07-06                    

4 Janicka Roksana UKS 10 Bydgoszcz 2002-04-06 

5 Kokoszkiewicz Julia AZS Łódź 2002 02 08

K 5

1 Łamejko Dominika NKTS Kozłowo 2001-11-17

2 Ponieważ Julia SKS START Olsztyn 2002-05-30                         

3 Sypniewska Aleksandra UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-08-19      

4 Kotusiewicz Julita   Stowarz. Tkd Paradyż 2002-04-08            

5 Gromadzka Monika Stowarz. Tkd Paradyż 2001-09-13            

K 6

1 Kozak Kornelia UKS VICTORIA Morąg 2002-04-14                   

2 Rzeźnik Milena  Stowarz. Tkd Paradyż 2001-03-21                  

3 Piorunek Paulina MKS MEDYK Łomża 2001-04-23                  

4 Michalak Wiktoria KS Taekwondo Giżycko  2001-04-18            

5 Kusik Wiktoria NKTS Kozłowo 2001-08-01  

K 7

1 Bekrycht Sonia AZS Łódź 2001 04 08                

2 Nikliborc Natalia SKS START Olsztyn 2001-02-07                            

3 Kobylska Marta UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-03-26                      

4 Dębowska Emila SKS START Olsztyn 2001-10-16                          

5 Grabarczyk Paulina SKS START Olsztyn 2002-06-01

K 8

1 TROJNARSKA ALICJA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2001-03-17       

2 RZOTKIEWICZ KATARZYNA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2003-05-21   

3 MARCHEWKA GABRIELA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-08-05 

4 GIETEK ROKSANA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-06-15           

5 Nowak Zuzanna UKS 10 Bydgoszcz 2002-06-20

{AdmirorGallery}tae29{/AdmirorGallery}

Dwubój techniczny

M 1

1 Wierzbicki Damian SKS START Olsztyn 2001-10-30                   

2 Adamczak Krzysztof SKS START Olsztyn 2001-06-13   

3 KURPIEWSKI ADRIAN MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-12-30                             

4 Grubich Kacper UKS 10 Bydgoszcz 2002-10-09             

5 TURSKI JAKUB MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-11-14

M 2

1 Orliński Jakub GKS SPARTAKUS 2001-02-19                   

2 Głowienka Bartosz KS TYGRYS Kętrzyn 2002-03-12         

3 Jaworski Łukasz UKS 10 Bydgoszcz 2002-07-10               

4 Mistera Jakub KS Taekwondo Giżycko 2001-04-19            

5 Bieniaszewski Szymon SKS START Olsztyn 2002-10-16

M 3

1 Pakisz Dawid KS Taekwondo Giżycko 2001-08-23                   

2 Walentynowicz Marek KS TYGRYS Kętrzyn 2001-02-20          

3 Lubieniecki Olaf SKS START Olsztyn 2001-07-23                    

4 Grzebyta Kacper UKS 10 Bydgoszcz 2002-01-24               

5 Czubkowski Maciej SKS START Olsztyn 2002-07-06

M 4

1 Lewkowicz Jan SKS START Olsztyn 2001-03-27           

2 Runowski Dawid BKS Centrum Bydgoszcz 2001-05-31   

3 Supeło Norbert GKS SPARTAKUS 2001-02-23              

4 Jamiołkowski Mikołaj SKS START Olsztyn 2002-10-02   

5 Korneluk Dominik NKTS Kozłowo 2001-08-08                

M 5

1 Roguszczak Arkadiusz NKTS Kozłowo 2001-09-17                  

2 Grzenkowitz Wiktor BKS Centrum Bydgoszcz 2001-06-10        

3 Pietrzak Krzysztof Sopocki Klub Sportowy "ATLAS" 2001-05-28

4 Woronowicz Igor NKTS Kozłowo 2001-01-24                           

5 Bałdyga Mateusz GKS Spartakus Giżycko 2001-02-14

K 1     

1 Długińska Samanta NKTS Kozłowo 2002-10-08                  

2 Pawelec Marta UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-08-19         

3 Brzostek Kinga SKS START OLSZTYN 2002-11-15           

4 WÓJTOWICZ KLARA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-07-11

5 Barszczewska Karolina LUKS "HIDORI" Olecko 2002-04-29

K 2

1 Demska Zuzanna UKS 10 Bydgoszcz 2002-02-28                   

2 Łojko Aleksandra KS TYGRYS Kętrzyn 2001-05-05                

3 Michalak Wiktoria KS Taekwondo Giżycko 2001-04-18            

4 Kusik Wiktoria NKTS Kozłowo 2001-08-01                           

5 Dalecka Klaudia AZS OŚ Olsztyn 2001-05-24

K 3

1 MARCHEWKA GABRIELA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2002-08-05                                

2 Łamejko Dominika NKTS Kozłowo 2001-11-17                        

3 TURSKA WERONIKA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2001-06-29   

4 Różalska Klaudia UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-07-06          

5 Kokoszkiewicz Julia AZS Łódź   2002 02 08

K 4

1 Jamiołkowska Ewa SKS START Olsztyn 2001-01-06               

2 Piorunek Paulina MKS MEDYK Łomża 2001-04-23                 

3 Rzeźnik Milena Stowarz. Tkd Paradyż 2001-03-21                  

4 Bekrycht Sonia AZS Łódź 2001 04 08                                    

5 Kotusiewicz Julita Stowarz. Tkd Paradyż 2002-04-08

K 5

1 TROJNARSKA ALICJA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2001-03-17                   

2 Ponieważ Julia SKS START Olsztyn 2002-05-30

3 Nikliborc Natalia SKS START Olsztyn 2001-02-07                                    

4 Piotrowska Agata NKTS Kozłowo 2002-06-25      

5 RZOTKIEWICZ KATARZYNA MLKS WIKINGOWIE Pisz 2003-05-21

{AdmirorGallery}tae30{/AdmirorGallery}

Poomsae

Chłopcy

1 Giba Dawid BKT "HUZAR" Białystok 2002-09-15

2 Grabowski Szymon SKS START Olsztyn 2001-10-08

3 Śmietana Michał UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-12-10

4 Pakulski Krzysztof UKS 10 Bydgoszcz 2002-02-06

5 Faltynowski Wojciech UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-07-04

5 Rutowski Aleksander UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-06-29

Dziewczęta        

1 Grabowska Maja UKS BURSZTYN Gdańsk 2002-10-21

2 Sypniewska Aleksandra UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-08-19

3 Kozak Kornelia UKS VICTORIA Morąg 2002-04-14

4 Dębowska Emila SKS START Olsztyn 2001-10-16

5 Kobylska Marta      UKS BURSZTYN Gdańsk 2001-03-26

6 Gromadzka Monika Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż 2001-09-13

Klasyfikacja drużynowa

1 SKS START Olsztyn 54

2 Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego 37

3 UKS BURSZTYN Gdańsk 30

4 MLKS WIKINGOWIE Pisz 28

5 UKS 10 Bydgoszcz 21

6 KS TYGRYS Kętrzyn 16

7 GKS SPARTAKUS Giżycko 14

7 KS Taekwondo Giżycko 14

9 OŚ AZS Olsztyn 13

10 AZS OŚ Łódź 11

11 Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż 8

11 UKS VICTORIA Morąg 8

13 BKS Centrum Bydgoszcz 7

14 MKS MEDYK Łomża 4

15 BKT "HUZAR" Białystok 3

15 Sopocki Klub Sportowy "ATLAS" 3

17 LUKS "HIDORI" Olecko 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn