W III lidze zacięta walka o prymat – Warmia i Mlexer II nadal bez porażki

Bardzo pracowicie spędzili świąteczny weekend tenisiści stołowi województwa warmińsko-mazurskiego. W poniedziałek odbył sie WTK we wszystkich kategoriach (wyniki podamy niebawem), a III liga też nie próżnowała, bowiem rozegrano mecze V kolejki oraz spotkania zaległe i awansem. Nadal bez porażki sa zespoły: Warmii Lidzbark Warmiński i Mlexera II Elbląg, które wygrały w ten weekend po dwa spotkania.

Wyniki (V kolejka)                                                  

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – Ostródzianka IV Ostróda 14:4

Punkty: dla LUKS Warmia Lidzbark Warmiński: GÓRSKA 4,5; MANKIEWICZ 4,5, CHRZĄSZCZ 4; BIBIK 1. dla MLKS Ostródzianka Ostróda IV punkty zdobyli: MICHALAK 1,5; ŻEBROWSKI 1,5; KRASZYŃSKI 1)

 

Wyniki

CHRZĄSZCZ Wojciech – KRASZYŃSKI Bartłomiej 3:1 (7,3,-4,2)

MANKIEWICZ Maja- ŻEBROWSKI Jędrzej  3:0 (8,4,6).

BIBIK Julia- PODOBYĆKO Szymon 3:0 (8,3,6)

GÓRSKA Ada- MICHALAK Paweł 3:0 (3,5,9)

GÓRSKA Ada/MANKIEWICZ Maja-KRASZYŃSKI Bartłomiej/PODOBYĆKO Szymon 3:1  (4,-9,2,5)

CHRZĄSZCZ Wojciech/WOŹNIAK Szymon -ŻEBROWSKI Jędrzej/MICHALAK Paweł0:3 (-9,-8,-4)

CHRZĄSZCZ Wojciech – ŻEBROWSKI Jędrzej 3:0 (4,9,4)

MANKIEWICZ Maja - KRASZYŃSKI Bartłomiej   3:0 (12,8,12)

GÓRSKA Ada - PODOBYĆKO Szymon 3:0 (6,4,8)

BIBIK Julia - MICHALAK Paweł 1:3 (-14,-6,6,-2)

CHRZĄSZCZ Wojciech - PODOBYĆKO Szymon   3:1 (-11,3,5,7)

GÓRECKA Dominika - KRASZYŃSKI Bartłomiej 1:3 (-10,-5,8,-6)

MANKIEWICZ Maja - MICHALAK Paweł 3:1 (10,-9,6,3)

GÓRSKA Ada - ŻEBROWSKI Jędrzej 3:1 (2,-12,6,13)

CHRZĄSZCZ Wojciech - MICHALAK Paweł 3:0 (4,5,3)

GÓRSKA Ada - KRASZYŃSKI Bartłomiej  3:0 (3,9,5)

MANKIEWICZ Maja - PODOBYĆKO Szymon 3:0 (5,7,9)

GÓRECKA Dominika - ŻEBROWSKI Jędrzej 1:3 (12,-9,-6,-5)                                         

Piłeczka II Pisz – Mlexer II Elbląg 2:16

Punkty dla Mlexera II: Jacek Świtalsiki 4,5, Krystian Grzelak – 4,5, Andrzej Grzelak – 3,5, Wojciech Wlazło – 3,5

Mlexer Oldboy’s Elbląg – Bałga Górowo Iławeckie 16:2

Punkty dla Mlexera: Tomasz Libura – 4,5, Radosław Cieśliński-4, Arkadiusz Kaczmarzyk-4, Piotr Derkowski – 3,5. dla Bałgi: Jastrzębowski Rafał – 1,5 pkt., Głębocki Janusz – 0,5 pkt.

Olimp Kętrzyn – Mrągowia Mrągowo 2:16

Ostródzianka III Ostróda – GZ LZS Lubawa 16:2

Punkty: dla Ostródzianki: Jarmołowicz Kamil – 4,5 pkt., Barbachowski Jacek – 4,5 pkt., Kawiak Krystian – 4,5 pkt., Petaś Kacper – 2,5 pkt., dla Lubawy: Żuralski Szymon – 1 pkt., Golder Tomasz – 1 pkt., Zieliński Marcin – 0 pkt., Górski Bartłomiej – 0 pkt. Penkala Kornel – 0 pkt.

UKS Tempo 25 Olsztyn – MKS Jeziorany 11:7 (rozegrany wcześniej)

x x x

Ostródzianka IV Ostróda – Mlexer II Elbląg 6:12 (zaległy z II kolejki)

Punkty dla Mlexera II: Andrzej Grzelak 4, Jacek Świtalski – 3,5, Krystian Grzelak – 3, Agata Dziwosz- 1.5.

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – UKS Tempo 25 Olsztyn 13:5 (awansem VI kolejka)

Punkty dla Warmii: CHRZĄSZCZ 4,5; BIBIK 3,5; CHOJNACKI 3,5; DRAPAŁA 1,5. Dla UKS TEMPO 25 Olsztyn: CZERWIENKO 3; DOST 1; ALBIN 1                             

 

Wyniki

DRAPAŁA Wiesław – CZERWIENKO Jarosław 0:3 (-3,-5,-8)                               

BIBIK Julia- DOST Łukasz 3:2 (6,1,-8,-8,12).                                                         

CHRZĄSZCZ Wojciech- STEPNOWSKI Kamil 3:0 (6,7,4)                        

CHOJNACKI Jakub - ALBIN Piotr 3:1 (-5,5,11,6)                                     

CHRZĄSZCZ Wojciech/CHOJNACKI Jakub – CZERWIENKO Jarosław/DOST Łukasz 3:0 (10,7,6)

DRAPAŁA Wiesław/BIBIK Julia – /STEPNOWSKI Kamil/ ALBIN Piotr 3:2 (6,5,-7,-7,4)

DRAPAŁA Wiesław – DOST Łukasz 0:3 (-10,-10,-4)                                                          

BIBIK Julia - CZERWIENKO Jarosław 1:3 (10,-9,-7,-4)                            

CHOJNACKI Jakub - STEPNOWSKI Kamil 3:1 (6,4,-8,8)                       

CHRZĄSZCZ Wojciech- ALBIN Piotr  3:0 (0,0,9)                                                    

DRAPAŁA Wiesław- STEPNOWSKI Kamil 3:1 (3,7,-9,2)                          

CHRZĄSZCZ Wojciech - CZERWIENKO Jarosław 3:0 (10,8,9)                            

BIBIK Julia- ALBIN Piotr 3:0 (4,10,5)                                                                     

CHOJNACKI Jakub - DOST Łukasz 3:1 (9,9,-10,3)                                                           

WOŹNIAK Szymon- ALBIN Piotr 2:3 (-5,8,-2,7,-8)                                   

CHOJNACKI Jakub - CZERWIENKO Jarosław 1:3 (10,-5,-5,-7)                        

BIBIK Julia - STEPNOWSKI Kamil 3:2 (9,2,-10,-4,8)                                            

CHRZĄSZCZ Wojciech - DOST Łukasz 3:1 (10,5,-5,7)

 Tabela

1 LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 6 11 73:35

2 MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda 6 10 76:32

3 MLEXER II Elbląg 5 9 59:31

4 UKS TEMPO 25 Olsztyn 8 9 69:75

5 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 7 8 70:56

6 MLEXER OLDBOYS Elbląg 6 7 62:46

7 GZ LZS Lubawa 5 6 53:37

8 MKS Jeziorany 5 3 36:54

9 MLKS OSTRÓDZIANKA IV Ostróda 5 2 34:56

10 UKS OLIMP Kętrzyn 5 2 27:63

11 MUKS PIŁECZKA Pisz 5 1 25:65

12 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 5 0 28:62

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn