W III lidze (wyniki szczegółowe) – Mlexer Elbląg liderem, nieudana wyprawa Piłeczki Pisz

Fot. nadesłane

W miniona niedziele (8 grudnia) odbyły się tylko dwa spotkania III ligi tenisa stołowego. W obu wystąpił zespół MUKS Piłeczka Pisz, który najpierw zagrał w Elblągu i poniósł porażkę z Mlexerem 6:12, a za kilka godzin wystąpił w Ostródzie, gdzie uległ Morlinom III 8:10. Nowym liderem została drużyna z Elbląga, ale w tym sezonie stawka jest bardzo wyrównana i każda seria może przynieść przetasowania w tabeli.

EKS Mlexer Elbląg – MUKS Piłeczka Pisz 12:6

Tomasz Libura – Łukasz Mikucki 1:3 (9,-5,-5,-10)

Radosław Cieśliński- Paweł Zieliński 1:3 (5,5,-10,8)

Michał Link – Sebastian Nogacki 1:3 (-7,11,-9,-7)

Łukasz Susło – Waldemar Pawelczyk 3:2 (9,-8,9,-5,6)

Tomasz Libura/Radosław Cieśliński - Łukasz Mikucki/Paweł Zieliński 3:1 (10,8,-10,7)

Michał Link/Łukasz Susło - Sebastian Nogacki / Waldemar Pawelczyk 2:3 (8,-8,5,-7,-5)

Tomasz Libura - Tomasz Libura 3:0 (9,6,5)

Radosław Cieśliński - Łukasz Mikucki 3:2 (-8,9,9,-6,13)

Łukasz Susło - Sebastian Nogacki 0:3 (-18,-5,-10)

Michał Link - Waldemar Pawelczyk 3:1 (4,-4,3,7)

Tomasz Libura - Sebastian Nogacki 3:0 (3,6,5)

Michał Link - Łukasz Mikucki 3:0 (5,9,4)

Radosław Cieśliński – Andrzej Wojsław 3:0 (5,6,9)

Łukasz Susło - Paweł Zieliński 1:3 (-9,9,-7,-5)

Tomasz Libura - Andrzej Wojsław 3:0 (9,1,5)

Andrzej Haracz – Łukasz Mikucki 3:0 (7,9,5)

Radosław Cieśliński - Sebastian Nogacki 2:3 (-8,7,-8,8,-7)

Michał Link - Paweł Zieliński 3:1 (-9,7,8,2)

fa2

Inne wyniki

Morliny III Ostróda – OSiR Jeziorany przełożony

KSTS Warmia Lidzbark Warmiński – LZS Lubawa przełożony

zaległy

Morliny III Ostróda – MUKS Piłeczka Pisz 10:8

Maksymilian Miastowski – Łukasz Mikucki 3:2 (7,8,-20,-9,6)

Paweł Deska -Paweł Zieliński 1:3 (2,-5,-8,-9)

Jakub Klimczewski – Sebastian Nogacki 0:3 (-7,-5,-6)

Krystian Kawiak – Waldemar Pawelczyk 3:0 (8,9,8)

Maksymilian Miastowski /Paweł Deska - Łukasz Mikucki/Paweł Zieliński 3:2 (-7,-8,7,7,5)

Jakub Klimczewski /Krystian Kawiak - Sebastian Nogacki/ Waldemar Pawelczyk 0:3 (-11,-13,-14)

Maksymilian Miastowski - Paweł Zieliński 3:0 (7,6,4)

Paweł Deska - Łukasz Mikucki 0:3 (-4,-10,-10)

Krystian Kawiak - Sebastian Nogacki 1:3 (-6,6,-7,-8)

Jakub Klimczewski - Waldemar Pawelczyk 3:1 (7,7,-8,5)

Maksymilian Miastowski - Sebastian Nogacki 3:0 (7,8,3)

Jakub Klimczewski - Łukasz Mikucki 1:3 (-9,9,-9,-7)

Paweł Deska - Waldemar Pawelczyk 1:3 (6,-8,-8,-8)

Krystian Kawiak - Paweł Zieliński 3:2 (7,-6,8,-7,8)

Maksymilian Miastowski - Waldemar Pawelczyk 3:0 (5,6,18)

Krystian Kawiak - Łukasz Mikucki 3:2 (11,-6,-8,9,8)

Paweł Deska - Sebastian Nogacki 2:3 (8,-8,9,-7,-5)

Jakub Klimczewski - Paweł Zieliński 3:2 (7,-9,8,-10,9)

Dekorglass III Działdowo – OSiR Jeziorany 7:11

Kryspin Stolarczyk – Andrzej Frączek 3:2 (6,10,-8,-7,9)

Michał Lipowski – Mariusz Samsel 3:1 (8,5,-8,8)

Zofia Madej – Wiesław Złakowski 1:3 (-8,9,-11,-8)

Natalia Brzezińska – Piotr Frączek 2:3 (-9,8,7,-6,-9)

Kryspin Stolarczyk/Michał Lipowski – Piotr Frączek / Wiesław Złakowski 2:3(11,-9,-7,9,-9)

Natalia Brzezińska/Zofia Madej - Mariusz Samsel/ Andrzej Frączek 0:3 (-9,-8,-6)

Kryspin Stolarczyk - Mariusz Samsel 3:2 (-8,9,6,-7,13)

Michał Lipowski - Andrzej Frączek 3:1 (4,5,-8,8)

Natalia Brzezińska - Wiesław Złakowski 2:3 (-8,8,-8,8,-9)

Zofia Madej - Piotr Frączek 0:3 (-8,-7,-8)

Zuzanna Madej - Wiesław Złakowski 0:3 (-8,-7,-7)

Adam Piotrowski – Andrzej Frączek 3:1 (15,13,-4,9)

Maria Pieckowska – Piotr Frączek 0:3 (-6,-8,-9)

Natalia Brzezińska - Mariusz Samsel 1:3 (-9,8,-6,-6)

Zuzanna Madej - Piotr Frączek 1:3 (-8,8,-9,-6)

Natalia Brzezińska - Andrzej Frączek 3:1 (-8,6,8,7)

Maria Pieckowska - Wiesław Złakowski 0:3 (-7,-6,-9)

Adam Piotrowski - Mariusz Samsel 3:2 (6,-6,-8,5,8)

Tabela

1 EKS Mlexer Elbląg 3 4 31:23

2 Morliny III Ostróda 2 4 21:15

3 KSTS Warmia Lidzbark Warmiński 2 3 23:13

4 GZ LZS Lubawa 2 2 18:18

5 KS Dekorglass III Działdowo 3 2 25:29

6 OSiR Jeziorany 3 2 22:32

7 MUKS Piłeczka Pisz 3 1 9:9 23:31

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn