III WTK Młodzików i Kadetów Działdowo 2020 – Kryspin Stolarczyk bohaterem dnia

Fot.ks dekorglass działdowo

W Działdowie odbył się w sobotę (8 lutego) III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Kadetów w tenisie stołowym. Startowali zawodniczki i zawodnicy wszystkich najsilniejszych klubów na Warmii i Mazurach. Największe sukcesy święcili gospodarze, bowiem Dekorglass wygrał trzy kategorie. Bohaterem dnia okazał się Kryspin Stolarczyk – triumfator w rywalizacji młodzików i kadetów.

Jego koleżanka klubowa Natalia Brzezińska zwyciężyła w turnieju kadetek, natomiast wśród młodziczek pierwsze miejsce zajęła Lena Rucińska (LKS "WEL" Lidzbark Welski). Zwycięzcy oczywiście zapewnili sobie start w Grand Prix Polski Kadetów i Młodzików. W Działdowie zabrakło kilku czołowych zawodników tych kategorii, którzy udział w rozgrywkach centralnych mają zapewniony z list rankingowych.

Kategoria młodzik

1.Stolarczyk Kryspin KS Dekorglass Działdowo

2.Paździorko Igor Ostródzianka Ostróda

3.Witkowski Paweł LKS "Wel" Lidzbark Welski

4.Ziarko Maciej LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

5-6. Piotrowski Adam KS Dekorglass Działdowo

5-6. Ziemba Bartosz GKTS Giżycko

7-8. Dzięcioł Tadeusz KS AZS UWM Olsztyn

7-8. Święcki Kacper UKS Gołdap Zdrój

9-12.Smurzyński Mateusz Ostródzianka Ostróda

9-12. Góralski Jan Ostródzianka Ostróda

9-12.Liebner Michał LKS "WEL" Lidzbark Welski

9-12.Korzeniewski Andrzej KS AZS UWM Olsztyn

13-16.Piotrkowski Rafał KS Dekorglass Działdowo

13-16.Saliński Piotr MLKS Czarni Olecko

13-16.Kempka Iwo KS Dekorglass Działdowo

13-16.Krymski Artur LUKS ABC "Żak" Pisanica

17-24.Kempka Krzysztof KS Dekorglass Działdowo

17-24.Stefanowicz Oleg KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

17-24.Zajul Maciej KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

17-24.Dzikoński Dominik LUKS ABC "Żak" Pisanica

17-24.Wróblewski Jakub MLKS Czarni Olecko

17-24.Rochon Grzegorz KS Dekorglass Działdowo

17-24. Gwiazda Filip Ostródzianka Ostróda

17-24 Cyps Albo Zyps Alan KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

25-30. Dębowski Michał KS AZS UWM Olsztyn

25-30.Madej Franciszek KS Dekorglass Działdowo

25-30.Jabłonowski Krzysztof KS Dekorglass Działdowo

25-30.Zduniak Jakub MKS "KONIECZKI" Ełk

25-30 Zubrzycki Kacper MKS "KONIECZKI' Ełk

25-30.Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn

ga1

Kategoria młodziczka

1.Rucińska Lena LKS "Wel" Lidzbark Welski

2.Skarżyńska Maria LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

3.Pingot Zuzanna LKS "Wel" Lidzbark Welski

4.Pieckowska Maria KS Dekorglass Działdowo

5-6. Nadolska Roksana LKS "Wel" Lidzbark Welski

5-6. Krynicka Alicja LUKS ABC "Żak" Pisanica

7-8. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

7-8. Samsel Julia Ostródzianka Ostróda

9-12.Pietrzak Elżbieta KS Dekorglass Działdowo

9-12 Skuza Karolina LKS "Wel"Lidzbark Welski

9-12 Mróz Jowita Ostródzianka Ostróda

9-12 Stefanowicz Milena KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

ga4

Kategoria kadet

1.Stolarczyk Kryspin KS Dekorglass Działdowo

2.Anzel Jakub KS Dekorglass Działdowo

3.Lipowski Michał KS Dekorglass Dzałdowo

4.Piotrowski Adam KS Dekorglass Działdowo

5-6. Ziarko Maciej LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

5-6. Czossek Wiktor Ostródzianka Ostróda

7-8. Paździorko Igor Ostródzianka Ostróda

7-8. Marcinkiewicz Mateusz UKS Gołdap Zdrój

9-12.Gajewski Wojciech UKS "Konieczki" Ełk

9-12.Kopeć Tomasz Ostródzianka Ostróda

9-12.STEFANOWICZ Oleg KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

9-12.Korzeniewski Andrzej KS AZS UWM Olsztyn

13-16.Smurzyński Mateusz Ostródzianka Ostróda

13-16.Dzikoński Dominik LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

13-16.Góralski Jan Ostródzianka Ostróda

13-16.Cyps Albo Zyps Alan KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

17-18.Krymski Tomasz LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

17-18.Zajul Maciej KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

ga2

Kategoria kadetka

1.Brzezińska Natalia KS Dekorglass Działdowo

2..Madej Zofia KS Dekorglass Działdowo

3. Pieckowska Maria KS Dekorglass Działdowo

4. Jankowska Julia UKS Gołdap Zdrój

5-6.Góralska Anna Ostródzianka Ostróda

5-6.Bobek Weronika KSTS Warmia Lidzbark Warmiński

7-8.Skarżyńska Julia LUKS ABC "Żak" Pisanica

7-8.Krynicka Alicja LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

9-10.Gajewczyk Magdalena LUKS ABC"Żak" Pisanica

9-10.Chilmon Aleksandra UKS ''Konieczki'' Ełk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn