WTK PZT 5 Skrzatów (U12) Olsztyn 2019 – Najlepiej wypadli debliści

Fot. nadesłane

Na kortach OKT Jodłowa odbył się (4/5 maja) Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny PZT 5 Skrzatów, organizowany przez KS. Budowlani Olsztyn. Udział wzięło 26 młodych tenisistów z całego kraju. Najwięcej uczestników pochodziło z sekcji warmińsko-mazurskich. Największy sukces odnieśli debliści. W finale Jakub Wynimko (UKS RP Bartąg) i jego partner Filip Kiryłło (Legia Warszawa) pokonali parę z Pisza Tymoteusz Wszołek/Ąntoni Łukaszewicz.

Ponadto na podium znaleźli się: Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg - III m-ce gra pojedyncza dziewcząt, Wojciech Penkalski (Akademia Tenisa Braniewo) - III m-ce gra pojedyncza chłopców, Michalina Dziemianowicz i Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Olsztyn) - III m-ce gra podwójna dziewcząt

Wyniki

Gra pojedyncza skrzatek

I runda

Nina Raukuć (KT Jakubowo)

I runda:

- Martyna Banaszczyk (AT Dzikiewicz Białystok) 2:6 7:6(4) 10:5

Ćwierćfinał

- Nina Jastrząbek (Nova Gdynia) 0:6 0:6

Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Matylda Kruppik (Legia Warszawa) 4:6 4:6

Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Anna Czechowicz (UKS Aktywni 44 Łódź) 6:2 7:5

Ćwierćfinał

- Matylda Kruppik (Legia Warszawa) 2:6 3:6

Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Iga Piotrowska (Tennis Life) 3:6 0:6

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Natalia Łosko ((KT Jakubowo) 6:0 6:0

Ćwierćfinał

- Zuzanna Zambrzuska (Warszawianka) 3:6 6:4 10:8

Półfinał

- Iga Piotrowska (Tennis Life) 2:6 3:6

Natalia Łosko (KT Jakubowo)

I runda

- Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) 0:6 0:6

Gra podwójna skrzatek

I runda

Natalia Łosko/Nina Raukuć (KT Jakubowo) - Michalina Dziemianowicz /Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 5:7 3:6

Aniela Galińska (UKS Retuen Łomża)/Matylda Kruppik (Legia Warszawa) - Anna Czechowicz (UKS Aktywni 44 Łódź)/ Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 6:3 7:5 (6)

Nina Jastrząbek (Nova Gdynia)/Zuzanna Kalisz-Fedoruk (Sopocki Tenis Klub) - Martyna Banaszczyk (AT Dzikiewicz Białystok) /Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 6:2

Półfinał

Michalina Dziemianowicz /Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) - Iga Piotrowska (Tennis Life) /Zuzanna Zambrzuska (Warszawianka) 3:6 2:6

Gra pojedyncza skrzatów

Tymoteusz Wszołek (Pisz Point)

I runda

- Janek Pery (KT Break Warszawa) 6:2 6:0

Ćwierćfinał

- Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) 3:6 5:7

Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:0

Ćwierćfinał

- Filip Kiryłło (Legia Warszawa) 5:7 2:6

Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) 2:6 0:6

Tomasz Pucharczyk ( TC Mrągowo)

I runda

- Ąntoni Łukaszewicz (Pisz Point) 6:7(6) 6:0 14:12

Ćwierćfinał

- Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa) 2:6 2:6

Antoni Łukaszewicz (Pisz Point)

I runda

- Tomasz Pucharczyk ( TC Mrągowo) 7:6(6) 0:6 12:14

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

I runda

- Dominik Zejer (KT Jakubowo) 6:1 7:5

Ćwierćfinał

- Wojciech Penkalski (AT Braniewo) 4:6 2:6

Dominik Zejer (KT Jakubowo)

I runda

- Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 1:6 5:7

Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

Ćwierćfinał

- Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 6:4 6:2

Półfinał

- Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa) 6:3 2:6 7:10

Gra podwójna skrzatów

I runda

Tymoteusz Wszołek/Ąntoni Łukaszewicz (Pisz Point) - Igor Piotrowski (TT Score Elbląg/ Tomasz Pucharczyk ( TC Mrągowo) 6:4 2:6 10:4

Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa)/Janek Pery (KT Break Warszawa) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)/Dominik Zejer (KT Jakubowo) 6:3 6:2

Półfinały

Tymoteusz Wszołek/Ąntoni Łukaszewicz (Pisz Point) - Wojciech Penkalski (AT Braniewo)/Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) 3:6 6:3 13:11

Filip Kiryłło (Legia Warszawa)/ Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) -Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa)/Janek Pery (KT Break Warszawa) 6:4 6:2

Finał

Filip Kiryłło (Legia Warszawa)/ Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) - Tymoteusz Wszołek/Antoni Łukaszewicz (Pisz Point) 6:4 7:6 (4)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn