ADT Junior Cup III na pożegnanie lata Jabłoń 2019 – Wspaniałe wakacje z tenisem

Fot. KT Pisz-Point facebook

Korty w Jabłoni kolo Pisza stały się tego lata prawdziwym centrum tenisowym Piękne położenie i dbałość o nawierzchnie zachęcały wszystkich do gry, a oferta Grupy ADT Junior Cup i Klubu Tenisowego Pisz Point była bogata. Zakończony w niedzielę (15 września) trzeci turniej pod hasłem „Pożegnanie lata” był jakby podsumowaniem wakacyjnych spotkań na kortach Hotelu Jabłoń Lake Resort . O ostatniej imprezie napisali do nad przedstawiciele KT Pisz Point.

Niespełna 50-cioro tenisistów i tenisistek brało udział w ostatnim z cyklu 3 turniejów dla dzieci i młodzieży ADT Junior Cup. Świetna frekwencja mogła oznaczać tylko jedno- dużo tenisa i dużo dobrej zabawy. Po sukcesach poprzednich edycji turniejów ADT Junior Cup organizowanych przez Klub Tenisowy Pisz-Point można było spodziewać się kolejnej "fali" tenisistów i tenisistek na kończącym cykl turnieju we wrześniu. Ostateczna liczba 46 dzielnych młodych tenisistów to wielki sukces, obowiązek, a zarazem hołd składany naszej pracy przez młodych zawodników z regionu i nie tylko. Tym razem gościliśmy tenisowych przyjaciół z Augustowa, Łomży, Mrągowa, Olsztyna, Warszawy oraz Szczytna. Jak zwykle rozgrywaliśmy całe spektrum tenisowych kategorii czyli czerwone, pomarańczowe, zielone żółtą (do 16 lat) oraz tradycyjnie oficjalną kategorię PZT U-12 chłopców. Pierwszego dnia rywalizowali starsi czyli WTK (PZT), kategoria zielona oraz kategorie żółte. Dnia drugiego ponownie chłopcy z roczników 2007 i młodsi (U-12), kategorie czerwone i pomarańczowe. Zdecydowaliśmy, że tym razem chłopcy i dziewczęta w swoich kategoriach będą występować oddzielnie, chociaż w niektórych grupach dziewczyny chętnie podjęły się rywalizacji z chłopcami co nie wyszło im najgorzej

Wyniki

Czerwona

Dziewczynki

1 Zosia Zabiłowicz (Pisz)

2 Alicja Pietruszka (Pisz)

3 Agata Borzymowska (Pisz)

Chłopcy

1. Jerzy Chełstowski (Łomża)

2. Makary Bronikowski (Pisz)

Pomarańczowa

Dziewczynki

1. Amelia Daszewska (Olsztyn)

2. Marcelina Bazydło (Pisz)

3. Amelia Marcinek (Olsztyn)

Chłopcy

1.Kacper Gierach ( Szczytno)

2.Oliwier Zejer (Olsztyn)

3. Jerzy Chełstowski (Łomża)

Zielona

Dziewczyny

1. Julia Polkowska (Pisz)

2. Blanka Jasionek (Łomża)

3. Justyna Szutowska (Pisz)

Chłopcy

1. Tomasz Pszczoła (Augustów)

2. Oliwier Jasionek (Łomża)

3 .Szymon Mandziuk (Łomża)

Żółta U-16

Dziewczyny

1. Joanna Konończuk (Pisz)

2. Katarzyna Matejeska (Olsztyn)

3. Laura Andrzejczyk (Pisz)

Mieszana

1. Joanna Konończuk (Pisz) !!!

2 Jakub Żyliński (Augustów)

3 Antoni Koćmierowski (Warszawa)

WTK U-12 Chłopcy

Singiel

1. Maksymilian Kwiatkowski (Warszawa)

2 Tomasz Płocharczyk (Mrągowo)

3Tymoteusz Wszołek (Pisz)

Debel

1. Maksymilian Kwiatkowski /Tomasz Płocharczyk

2. Tymoteusz Wszołek/Antoni Łukaszewicz

3. Jakub Stefanowicz/Dominik Zejer

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Podwójne gratulacje i słowa uznania należą się zwycięzcom . Cieszymy się z występu podopiecznych naszego Klubu, którzy w tym turnieju 12 razy stawali na podium. Zosia, Alicja, Agatka, Makary, Marcela, Julia, Justyna, Asia, Laura, Tymek, Antoni dostarczyli nam wiele radości i satysfakcji. Dziękujemy również pozostałym młodym tenisistom reprezentującym KT Pisz Point w tym turnieju. Gabrysia, Staś, Olgierd, Fabian, Mateusz, Tomasz, Maciej zapewne innym razem też znajda się na podium.

Tym turniejem zakończyliśmy piękny cykl imprez dla dzieci i młodzieży. Wspaniale było móc organizować te turnieje i słuchać pozytywnych opinii. To nam daje energię do kontynuowania działań w tym kierunku. Dziękujemy naszym klubowiczom: Państwu Łukaszewiczom, Wszołek, Polkowskim za pomoc w organizacji, dziękujemy Paniom Beacie, Magdzie, Grażynie, Mai za pyszne wypieki. Dziękujemy sędziom: Ryszardowi, Szymonowi, Pawłowi, Andrzejowi, Danielowi, Adamowi, Ani, Mariuszowi. Specjalne podziękowania dla Beaty za "ogarnianie" turniejów. fotografom: Łukaszowi i Beacie oraz Gazecie Piskiej. Dziękujemy naszemu niezawodnemu jak zawsze Warmińsko-Mazurskiemu Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie inicjatywy, Nadleśnictwu Pisz i innym firmom. Dziękujemy gospodarzowi Hotelowi Jabłoń Lake Resort, a przede wszystkim patronowi cyklu Grupie ADT, dzięki której w główniej mierze mogliśmy przeżywać te wspaniałe emocje i piękne chwile.

Załoga KT PISZ-POINT

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn