Mistrzostwa Województwa Skrzatów (U12) Mrągowo 2020 – Podwójny sukces Tomka Płocharczyka

Fot. KT Pisz-Point

Na kortach Hotelu Mrągowo Resort&Spa odbyły w weekend (7/8 marca) się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Skrzatów (U12) w tenisie. Rywalizowało dziesięciu chłopców z kategorii  ( 2008 r. i młodsi). Przyjęto system grupowo-pucharowy. W ten sposób każdy z zawodników rozegrał pięć spotkań. W meczu o pierwsze miejsce mrągowianin Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) pokonał kolegę klubowego Igora Piotrowskiego 6:2 6:3

W deblu wystąpiło pięć par. Finaliści singla zagrali razem i po zaciętym finale wygrali z parą KT Pisz Point: Antoni Łukaszewicz /Tymoteusz Wszołek 6:1 4:6 10:5 Organizatorem imprezy był Klub tenisowy Pisz Point przy współpracy mrągowskim pasjonatów tenisa.

Gra pojedyncza

Grupa A

Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg) - Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) 7:6(5) 6:2

Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg) - Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:0 6:1

Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo) 6:1 6:0

Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg) - Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:2 6:2

Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) - Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:0 6:0

Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo) 6:2 6:2

Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) - Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:1 6:0

Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo) 1:6 2:6

Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) - Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 4:6 4:6

Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo) - Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:1 7:5

Kolejność

1 Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg)

2 Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point)

3 Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo)

4 Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn)

5 Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn)

Grupa B

Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point) 0:6 6:2 10:7

Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) 6:3 6:0

Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) 6:0 6:0

Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Igor Bazela (TT Score Elbląg) 6:0 6:0

Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point) - Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) 6:0 6:2

Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point) - Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) 6:3 6:1

Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point) - Igor Bazela (TT Score Elbląg) 6:2 6:1

Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) - Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) 1:6 3:6

Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) - Igor Bazela (TT Score Elbląg) 1:6 2:6

Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) - Igor Bazela (TT Score Elbląg) 6:2 6:4

Kolejność

1 Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg)

2 Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point)

3 Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn)

4 Igor Bazela (TT Score Elbląg)

5 Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn)

Finały

o miejsce 1/2

Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Igor Piotrowski ( TT Score Elbląg) 6:2 6:3

o miejsce 3/4

Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point) - Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) 6:2 6:2

o miejsce 5/6

Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo) 6:2 6:2

o miejsce 7/8

Igor Bazela (TT Score Elbląg) - Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:1 6:2

o miejsce 9/10

Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) - Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:1 6:0

Singiel (kolejnośc ostateczna)

1. Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Mrągowo

2. Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

3. Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point)

4. Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point)

5. Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn)

6. Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo)

7. Igor Bazela (TT Score Elbląg)

8. Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) - Jonkowo

9. Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn)

10. Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) – Szczytno

Gra podwójna

I runda

Igor Bazela (TT Score Elbląg)/Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo)/Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) 1:6 3:6

Półfinały

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)/Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) - Antoni Bugaj (CTZ Wróbel Olsztyn) /Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn) 6:0 6:0

Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point)/Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) - Franciszek Goerick ( Akademia Tenisa Braniewo)/Dominik Zejer (Jakubowo Olsztyn) 6:3 6:3

Finał

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)/Tomasz Płocharczyk ( TT Score Elbląg) /Antoni Łukaszewicz ( KT Pisz-Point)/Tymoteusz Wszołek ( KT Pisz-Point) 6:1 4:6 10:5

Debel (kolejność ostateczna)

1. Tomasz Płocharczyk/Igor Piotrowski

2. Antoni Łukaszewicz/Tymoteusz Wszołek

3. Dominik Zejer/Franciszek Goerick

4. Olivier Wróbel/Antoni Bugaj

5. Igor Bazela/Jakub Stefanowicz

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn