Igrzyska Młodzieży Szkolnej Elbląg 2018 – Chłopcy z Płoskini i dziewczęta z Żabiego Rogu

Fot. KS Dragons Płoskinia facebook

Uzupełniamy wyniki mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego w unihokeju. W rocznikach gimnazjalnych (2005/2005) czyli Igrzyskach Młodziezy Szkolnej wśród dziewcząt zwyciężyli uczniowie SP Płoskinia przed SP Żabi Róg i SP Orzysz. W rywalizacji dziewcząt złoto przypadło zawodniczkom z Żabiego Rogu przed Płoskinią i Orzyszem.

Chłopcy

Grupa „A”

SP Płoskinia - SP Orzysz 1:1

SP Płoskinia - SP Młynary 8:0

SP Płoskinia - SP Jamielnik 3:0

SP Orzysz - SP Młynary 2:0

SP Orzysz - SP Jamielnik 6:1

SP Młynary - SP Jamielnik 0:2

Tabela

1 SP Płoskinia 5 pkt. 12:1

2 SP Orzysz 5 pkt. 9:2

3 SP Jamielnik 2 pkt. 3:9

4 SP Młynary 0 pkt. 0:14

Grupa „B”

SP Żabi Róg - SP Godkowo 2 : 0

SP Żabi Róg - Gim. Nr 23 Olsztyn 2: 0

SP Żabi Róg - SP Nr 12 Elbląg 3:0

SP Godkowo -Gim. Nr 23 Olsztyn 1:0

SP Godkowo - SP Nr 12 Elbląg 4:0

Gim. Nr 12 Olsztyn - SP Nr 12 Elbląg 1:1

Tabela

1 SP Żabi Róg 6pkt. 7:0

2 SP Godkowo 4pkt. 5:2

3 Gim. Nr 23 Olsztyn 1 pkt.1:4

4 SP Nr 12 Elbląg 1 pkt1:8

Półfinały

SP Płoskinia -SP Godkowo 3:0

SP Orzysz - SP Żabi Róg 1:2

Mecze o miejsca 1-8

o miejsce 7-8

SP Młynary - SP Nr 12 Elbląg 0:3

o miejsce 5-6

SP Jamielnik - Gim. Nr 23 Olsztyn 3:1

o miejsca 3-4

SP Godkowo - SP Orzysz 0:6

o miejsca 1-2

SP Płoskinia - SP Żabi Róg 1:0

Kolejność ostateczna

1 SP Płoskinia

2 SP Żabi Róg

3 SP Orzysz

4 SP Godkowo

5 SP Jamielnik

6 Gim. Nr 23 Olsztyn

7 SP Nr 12 Elbląg

8 SP Młynary

48369785 2355453374682924 8551506926897201152 n

Dziewczęta

Grupa „A”

SP Godkowo - SP Orzysz 0:1

SP Godkowo - SP Nr 12 Elbląg :0

SP Godkowo - SP Skarlin 3:0

SP Orzysz - SP Nr 12 Elbląg 5:0

SP Orzysz - SP Skarlin 2:3

SP Nr 12 Elbląg - SP Skarlin 2:3

Tabela

1 SP Godkowo 4 pkt. 10:1 bramki

2 SP Orzysz 4 pkt. 8:3

3 SP Skarlin 4 pkt. 6:7

4 SP Nr 12 Elbląg 0 pkt. 2:15

Grupa „B”

SP Płoskinia - SP Żabi Róg 3:6

SP Płoskinia - Gim. Dobry 0:0

SP Żabi Róg -Gim. Dobry 4:0

Tabela

1 SP Żabi Róg 4 pkt. 10 : 3 bramki

2 SP Płoskinia 1 pkt. 3 : 6

3 Gim. Dobry 1 pkt. 0 : 4

Półfinały

SP Godkowo - SP Płoskinia 0:0 k 0:1

SP Orzysz - SP Żabi Róg 0:1

Mecze o miejsca 1-6

o miejsce 5 - 6

SP Skarlin -Gim. Dobry 1:2

o miejsca 3 - 4

SP Godkowo - SP Orzysz 0:0 k 2:3

o miejsca 1-2

SP Płoskinia - SP Żabi Róg :3

Kolejność ostateczna

1 SP Żabi Róg

2 SP Płoskinia

3 SP Orzysz

4 SP Godkowo

5 Gim. Dobry

6 SP Skarlin

7 SP Nr 12 Elbląg

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zespoły otrzymały puchary a zawodnicy medale, Wszystkie drużyny dyplomy. Nagrody wręczyli: Jacek Krzekotowski wiceprzewodniczący Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie, Janusz Pająk przewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego

Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji SP Nr 12 w Elblągu zaudostępnienie hali sportowej na rozegrania Finałów

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn