Stanisław Kamiński nadal w pogoni za tytułami – Tym razem kierunek Japonia

Fot. nadesłane

Po ostatnich Mistrzostwach Świata weteranów w zapasach (Dywizje: F i G), które odbyły się 18 października 2019 r w Warszawie czterech Polaków, aktualnych Mistrzów Świata zostało zaproszonych do Kraju Kwitnącej Wiśni na Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Japonii Weteranów w Zapasach (styl wolny). Imprezę zaplanowano na 18-19 stycznia 2020 w Tokio, a w biało-czerwonych barwach wystąpi reprezentant Warmii i Mazur Stanisław Kamiński.

Na co dzień mieszka w Mojtynach (Powiat Mrągowski), a lista jego osiągnięć jest imponująca. W marcu 2018 wygrał silnie obsadzony turniej weteranów w Kaliningradzie. W kwietniu zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza USA weteranów w zapasach klasycznych, a w końcówce roku w LAS VEGAS (USA) zdobył dwa złote krążki w Mistrzostwach Świata Weteranów w stylach: wolnym i klasycznym. W kwietniu 2019 roku wygrał Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Ukrainy w Odessie, a w październiku obronił tytuł Mistrza Świata Weteranów w stylu klasycznym, a w stylu wolnym zdobył srebrny medal.

W Japonii Polskę reprezentować będą : Dyw. F kat 100 kg: Zdzisław Brzozowski, Mirosław Wieczorkiewicz, Dyw F 130 kg: Stanisław Kamiński i Dyw G: 130 kg. Janusz Żurawski.

Film

https://www.youtube.com/watch?v=ivnvm1oC4-g&t=95s

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn