Ełcka Zmarzlina 2020 – Meta daleko za horyzontem , a śmiałków coraz więcej

Fot. Tomasz Łaskowski/MOSiR Ełk

W weekend 3/5 stycznia odbył się kolejny Ełcki Maraton Pieszy pod nazwą „Ełcka Zmarzlina”. To jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych imprez o charakterze ekstremalnym ciesząca się ogromnym powodzeniem. Również w tym roku frekwencja była znakomita. Na trzech dystansach: 100 km, 50 km i 25 km wystartowało około pół tysiąca piechurów z całej Polski, a większość stanowili reprezentanci Warmii i Mazur, głównie Ełku.

„Ełcka Zmarzlina” to przede wszystkim próba charakterów. W trudnych, zimowych warunkach trzeba połączyć kondycje z orientacją w terenie, bo zaliczanie tzw. punktów kontrolnych jest najistotniejszym elementem rywalizacji. O klasyfikacji uczestnika na trasie w pierwszej kolejności decydowała suma tzw. punktów przeliczeniowych uzyskanych na trasie przez uczestnika za potwierdzeniem PK , w drugiej kolejności liczba znalezionych i potwierdzonych PK, a w trzeciej decydował czas przybycia na metę.

Na najdłuższym dystansie w klasyfikacji open zwyciężyli: Przemysław Witczak (Warszawa) i Grzegorz Korpula (Piekoszów), a na trzeciej pozycji z tym samym wynikiem uplasowali się: Jerzy Sawicki (Ełk), Rafał Kasztelanic (Nadarzyn), Leszek Herman-Iżycki (Warszawa) i Gabriel Bujakiewicz (Pobiedziska). W rywalizacji pań zwyciężyła Katarzyna Sochacka (Rokietnica) przed Dorota Milczarek (Lidzbark Warmiński) , Dominiką Welz (Gdańsk) i Julitą Piwońską (Ełk)

Na 50 km triumfował Tomasz Duda (Warszawa) przed Marcinem Sontowskim i Pawłem Żakiem (obaj Gdańsk). Siódme miejsce zajął Mikołaj Korabiewski (Ełk). Wśród pań pierwsza na mecie była Joanna Sejbuk (Siedlce), druga Izabela Szczech (Pisz), a trzecia Marzena Łaskowska (Olecko).

Na dystansie 25 km najlepszy okazał się Paweł Grabski (Warszawa), za nim sklasyfikowano Stanisława Kaczmarka (Sękowo) i Michała Bałchanowskiego (Gdańsk). Szósty był Darek Kasprzyk z Elbląga. W rywalizacji pań zwyciężyła Joanna Grabowska (Kraków) przed Katarzyna Karpą (Warszawa) i Karolina Jahnz (Stargard). Czwarte miejsce zajęła Ewa Nikonowicz (Lipowo) , a piąte Małgorzata Kosiorek (Ełk).

Wszyscy uczestnicy wykazali ogromny hart ducha i odwagę, a pokonanie takich prób zawsze pozostaje w pamięci.

Wyniki

Dystans 100 km

1. MW/(1.) WITCZAK Przemysław Warszawa Dreamtime Trails 49 pkt 21:04:00 M/1.

1. KORPULA Grzegorz Piekoszów Akademia Wojsk Lądowych 49 pkt 21:04:00 M/1.

3. MW/(2.) SAWICKI Jerzy Ełk 49 pkt 22:59:52 M/3.

3. MW/(2.) KASZTELANIC Rafał Nadarzyn 49 pkt 22:59:52 M/3.

3. MW/(2.) HERMAN-IŻYCKI Leszek Warszawa 49 pkt 22:59:52 M/3.

3. MW/(2.) BUJAKIEWICZ Gabriel Pobiedziska On-Sight 49 pkt 22:59:52 M/3.

7. WIĘCEK Maciej Kraków 49 pkt 23:06:26 M/7.

8. EIBL Andrzej Chocianów Eiblu Team 48 pkt 21:57:59 M/8.

9. PIETRZAK Mariusz Piastów SKPB Warszawa 48 pkt 23:49:36 M/9.

10. MW/(6.) WALCZAK Adam Kościerzyna SKPT 46 pkt 23:04:27 M/10.

….............................................

11. NANKIEWICZ Krzysztof Olsztyn Wasted Years 41 pkt 21:30:58 M/11.

13. POMIANEK Mateusz Iznota Charty Puszczy Piskiej 41 pkt 23:48:59 M/12.

14. DUDA Marcin Oko Charty Puszczy Piskiej 40 pkt 23:49:16 M/13.

15. BOWSZYS Maciej Dorotowo Odciski i Pęcherze 39 pkt 21:36:09 M/14.

17. KRACIUK Piotr Olsztyn Odciski i Pęcherze 38 pkt 21:36:09 M/16.

19. MILCZAREK Dorota Lidzbark Warmiński 1 batalion 20 Brygady Zmechanizowanej 37 pkt 21:26:18 K/2.

21. ROGOWSKI Andrzej Ełk 34 pkt 21:35:36 M/18.

22. FAMULSKI Mariusz Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 33 pkt 20:48:40 M/19.

23. ŚWIĘTOŃ Krzysztof Gołdap 15 Pułk Przeciwlotniczy 32 pkt 20:48:48 M/20.

24. PIWOŃSKA Julita Ełk 31 pkt 20:03:00 K/4.

26. SZYMKIEWICZ Daniel Ełk 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 31 pkt 20:50:04 M/22.

27. WŁODARCZYK Mirosław Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 30 pkt 20:02:44 M/23.

28. MIERZEJEWSKI Krzysztof Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 30 pkt 20:03:01 M/24.

29. ANDRUKIEWICZ Tomasz Ełk Ełk Force One 30 pkt 20:03:05 M/25.

31. WIĘCKO Jacek Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 30 pkt 20:05:21 M/27.

32. PAWLUCZUK Tomek Ełk Wściekłe Pięści Węża 30 pkt 22:39:20 M/28.

33. GETEK Marcin Ełk 30 pkt 22:39:40 M/29.

40. OŻAŃSKI Tomasz Wilkasy 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 29 pkt 20:03:02 M/36.

41. PEŁSZYŃSKI Mariusz Ełk Wściekłe Pięści Węża 29 22:39:42 M/37.

42. MUĆKA Tomasz Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 25 pkt 17:27:25 M/38.

44. WASZKIEWICZ Ariel Mrozy Wielkie 25 pkt 20:38:34 M/40.

45. PAWLAK Paweł Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 24 pkt 22:42:57 M/41.

51. TOCZKO Piotr Ełk 11 pkt 16:37:05 M/47.

52. ABRAMCZYK Piotr Ełk/Warszawa 11pkt 16:37:08 M/48.

53. JACKSON Alex Bemowo Piskie 9 pkt 16:34:50 M/49.

Kobiety

1. SOCHACKA Katarzyna Rokietnica 41 pkt 23:48:53 K/1.

2. MILCZAREK Dorota Lidzbark Warmiński 1 batalion 20 Brygady Zmechanizowanej 37 pkt 21:26:18 K/2.

3. WELZ Dominika Gdańsk Morenka Team / Wataha 35 pkt 21:02:14 K/3.

4. PIWOŃSKA Julita Ełk 31 pkt 20:03:00 K/4.

Fot. Julita Piwońska/MOSiR Ełk

Dystans 50 km

1. DUDA Tomasz Warszawa Kiwon 202 pkt 7:53:08 M/1.

2. SONTOWSKI Marcin Gdańsk Morenka Team 198 pkt 7:58:38 M/2.

3. ŻAK Paweł Gdańsk Browery Team 192 pkt 7:58:59 M/3.

4. GOSTOMCZYK Karol Studzienice RELAKS 192 pkt 7:59:12 M/4.

5. SIEJKO Łukasz Lublin 186 pkt 7:43:53 M/5.

6. HIPPNER Marcin Gdańsk Morenka Team 186 pkt 7:50:19 M/6.

7. KORABIEWSKI Mikołaj Ełk 184 pkt 7:41:29 M/7.

8. MW/(1.) PARZYBUT Jan Pniewy Postęp team Pniewy 183 pkt 7:52:56 M/8.

9. SEJBUK Anna Siedlce ZJEBAS 172 okt 7:36:29 K/1.

10. KOPACZ Piotr Gdynia 166 pkt 8:00:37 M/9.

….................................................

11. GRABOWSKI Bogusz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 162 pkt 7:52:08 M/10.

13. BANACH Krzysztof Elbląg 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej 157 pkt 8:00:05 M/12. -1

18. CISZKOWSKI Jacek Elbląg 15 Pułk Przeciwlotniczy 146 pkt 7:38:27 M/17.

19. WIELGOSZ Tomasz Pasłęk 15 Pułk Przeciwlotniczy 146 pkt 7:38:28 M/18.

20. KUDOSZ Andrzej Gołdap Wital Gołdap 146 pkt 7:38:29 M/19.

25. NOWAK Adam Gołdap Straż Graniczna Gołdap 143 pkt 7:38:30 M/24.

26. SKÓRKA Robert Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 141 pkt 6:56:19 M/25.

27. JAKUBCZYK Marcin Prostki 141 pkt 7:45:37 M/26.

32. MW/(4.) BOBROWSKI Jan Ełk Super Drużyna Ełk 134 pkt 7:56:47 M/31.

33. GABRUŚ Dariusz Ełk Super Drużyna Ełk 134 pkt 7:56:48 M/32.

34. OPOŃSKI Artur Barany - Ełk Super Drużyna Ełk 134 pkt 7:58:43 M/33.

38. MIKIEWICZ Tomasz Ełk Ełk się wspina 127 pkt 7:14:25 M/37.

39. ŻYŹNIEWSKI Cezary Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 126 pkt 6:56:20 M/38.

45. MW/(7.) REKOWSKI Tomasz Morąg Szesnastka 126 pkt 7:40:26 M/44.

46. JABŁOŃSKI Krzysztof Olsztyn Odciski i Pęcherze 125 pkt 5:56:56 M/45.

47. SZCZECH Izabela Pisz 15BZ 124 pkt 7:41:21 K/2.

48. ŁASKOWSKA Marzena Olecko Wkurw_team 123 pkt 7:27:02 K/3.

49. MW/(8.) ŁASKOWSKI Tomasz Olecko Wkurw_team 123 pkt 7:27:10 M/46.

51. DURMAJ Marcin Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 123 pkt 7:41:19 M/47.

52. DZIKA Natalia Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 123 pkt 7:41:19 K/5.

53. GÓRNICKI Marek Barczewo 1 Batalion Składowania 123 pkt 7:41:22 M/48.

54. JUNKO Łukasz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 122 7:09:13 M/49.

56. MILAN Grzegorz Olsztyn 120 pkt 7:40:49 M/51.

56. CHOWANIEC Paweł Olsztyn Degustatorzy 120 pkt 7:40:49 M/51.

58. ZAWADA Bartłomiej Kętrzyn 119 pkt 6:48:22 M/53.

65. KUCZYŃSKI Robert Ełk Ełk się wspina 113 pkt 7:19:22 M/60.

66. DORF Paweł Ełk 41 BLP 113 pkt 7:19:29 M/61.

67. ŁONIEWSKI Piotr Ełk 113 pkt 7:19:41 M/62.

68. KEMICER Monika Ełk Ełk Force One 112 pkt 6:48:25 K/6.

72. KOBYLIŃSKI Rafał Ełk SOS-W Ełk 112 pkt 7:58:52 M/65.

73. KOC Tomasz Ełk 112 pkt. 7:59:12 M/66.

75. WRÓBLEWSKI Sebastian Ełk Jednostka Strzelecka Ełk 111 pkt 8:00:03 M/68. -1

76. KUCZYŃSKI Radosław Ełk 111 pkt 8:00:04 M/69. -1

81. STELMACH Ferdynand Olsztyn Odciski i Pęcherze 107 pkt 7:05:05 M/74.

82. LEMPE Małgorzata Ełk EFFECT 107 pkt 7:40:26 K/8.

83. LEMPE Artur Ełk EFFECT 107 pkt 7:40:27 M/75.

86. KOZŁOWSKI Rafał Ełk 106 pkt 7:20:18 M/77.

88. KUBERSKA Alicja Olsztyn 105 pkt 7:05:07 K/10.

89. SZYMAŃSKI Radosław Olsztyn 105 pkt 7:05:07 M/79.

90. OLEKSIAK Włodzimierz Olsztyn Kultura chodzi 105 pkt 7:05:07 M/80.

91. CHRZEŚCIJAŃSKI Andrzej Olsztyn 105 pkt 7:05:09 M/81.

93. KEMICER Nikodem Ełk Ełk Force One 104 pkt 6:48:24 M/83.

95. JARONIEC Dariusz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 104 pkt 7:09:18 M/85.

97. BIELENIEWICZ Rafał Ełk ESW Climbers 104 pkt 7:40:55 M/87.

98. ROSZKOWIAK Robert Ełk ESW Climbers 104 pkt 7:40:56 M/88.

99. PLESIEWICZ Natalia Ełk 103 pkt 7:56:49 K/11.

103. RYNKIEWICZ Jędrzej Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 101 pkt 7:09:21 M/91.

106. PRAWDZIK Renata Ełk Super Drużyna Ełk 101 pkt7:41:26 K/13.

107. CZAPLEJEWICZ Marta Ełk Super Drużyna Ełk 101 pkt 7:41:26 K/14.

109. MW/(10.) SKRODZKI Piotr Ełk spacerkiem do mety 97 pkt 7:12:25 M/94.

110. SKRODZKI Adam Ełk spacerkiem do mety 97 pkt 7:12:26 M/95.

114. MORMOL Marcin Mrozy Wielkie 97 pkt 7:38:50 M/99.

115. KWIATKOWSKI Marcin Ełk 97 pkt 7:45:59 M/100.

118. SOWIŃSKI Sebastian Ełk 95 pkt 7:10:20 M/103.

119. ŚWIRYDOWICZ Rafał Ełk IAKMW KRAV Maga Ełk 95 pkt 7:11:06 M/104.

120. DĄBROWSKI Mateusz Ełk 95 pkt 7:11:07 M/105.

122. PIWOŃSKI Maciej Ełk 95 pkt 7:41:52 M/107.

123. GRAJEWSKA Iwona Ełk 95 pkt 7:41:55 K/16.

124. KUKLIŃSKA Aleksandra Ełk POŻ-SERWIS 95 pkt 7:41:58 K/17.

125. GRAJEWSKI Krzysztof Ełk 95 pkt 7:41:58 M/108.

126. BIEŃK PIEŃKOSZ Agata Ełk PAKA PIEŃKÓW 95 pkt 7:42:01 K/18.

127. SZEMATOWICZ Monika Ełk 95 pkt 7:42:02 K/19.

128. PIEŃKOSZ Paweł Ełk PAKA PIEŃKÓW 95 pkt 7:42:02 M/109.

129. ZORCZYKOWSKI Grzegorz Ełk Super Drużyna Ełk 95 pkt 7:42:19 M/110.

130. CWALIŃSKI Marcin Ełk Super Drużyna Ełk 95 pkt 7:42:20 M/111.

132. TOPOLSKI Daniel Ełk 94 pkt 7:10:21 M/113.

133. WSZEBOROWSKI Michał Ełk 94 pkt 7:30:52 M/114.

137. BORAWSKI Maciej Ełk 90 pkt 8:03:32 M/117. -4

138. FINFANDO Anita Ełk Akademia Marynarki Wojennej 89 pkt 6:34:55 K/21.

139. KOZICKI Tomasz Ełk Młodzi Wilcy 89 pkt 6:34:56 M/118.

140. BOGDAŃSKI Michał Ełk 89 pkt 6:34:57 M/119.

141. HASS Seweryn Mrągowo Akademia Marynarki Wojennej 89 pkt 6:34:59 M/120.

142. WANIEK Piotr Ełk 89 pkt 6:35:21 M/121.

143. JURKOWSKI Michał Olsztyn 88 pkt. 7:37:55 M/122.

144. WIŚNIEWSKA-JURKOWSKA Malgorzata Olsztyn 88 pkt 7:38:02 K/22.

145. OSEŁKOWSKI Krzysztof Bartąg 88 pkt 7:38:02 M/123.

146. BERNAT Sławomir Olsztyn 88 pkt 7:38:03 M/124.

147. ALICKA Katarzyna Pisz 87 pkt 7:37:29 K/23.

148. MW/(11.) WSZEBOROWSKI Dariusz Ełk Strażnicy Leśnej Galaktyki 87 pkt 7:46:02 M/125.

149. SENDA Karol Ełk a może się uda 86 pkt 7:17:12 M/126.

150. SZYMKIEWICZ Andrzej Ełk 85 pkt 7:17:10 M/127.

151. KITLAS Tomasz Ełk Jednostka Strzelecka 1007 Ełk 83 pkt 7:11:46 M/128.

152. ROGAŃSKI Szymon Ełk JS 1007 Ełk 83 pkt 7:11:48 M/129.

153. MALESIAK Michał Ełk JS 1007 Ełk 83 pkt 7:14:51 M/130.

154. SKOWROŃSKI Marcin Ełk 83 pkt 7:14:57 M/131.

160. KOZICKI Łukasz Ełk 81 pkt 6:35:00 M/137.

161. WINKLER Cezary Ełk 81 pkt 6:45:14 M/138.

162. PIPIRO Piotr Ełk KP PSP Ełk 80 pkt 6:35:31 M/139.

163. KOSSAK Wojciech Ełk 80 pkt 6:45:12 M/140.

165. JADESZKO Michał Straduny 76 pkt 6:17:10 M/142.

166. KOŁODZIEJ Sebastian Szczytno Tryn Tryn Team 76 pkt 6:17:11 M/143.

167. SZMIGIEL Jakub Tuszyn 76 pkt 6:17:13 M/144.

171. GRYŻEWSKI Maciej Ełk 75 pkt 7:51:31 M/148.

173. KICELMAN Aleksandra Ełk Punches&Kisses 73 pkt 7:27:31 K/24.

174. KOŁŁATAJ Dawid Ełk Punches&Kisses 73 pkt 7:27:31 M/150.

175. LUBOWICZ Radosław Straduny Drink Team 71 pkt 6:18:50 M/151.

176. SZEWC Mateusz Ełk Drink Team 71 pkt 6:19:18 M/152.

180. KURPIEWSKA Dorota Pisz Klub Morsów w Piszu 69 pkt 7:37:29 K/25.

181. POŁUBOK Przemek Ełk 66 pkt 7:51:20 M/156.

182. NAGOLSKA Monika Ełk 66 pkt 7:51:21 K/26.

183. PAWLUCZUK Ela Ełk Gemini Team 66 pkt 7:51:28 K/27.

184. GŁUCHOWSKA Małgorzata Siedliska Gemini Team 66 pkt 7:51:30 K/28.

185. TOMALA Mateusz Ełk Drink Team 65 pkt 6:18:52 M/157.

188. ANDRUSZKIEWICZ Szymon Giżycko Fundacja Kierunek Ultra 62 pkt 7:35:24 M/158

194. SYTA Piotr Pisz Siła i masa 50 pkt 7:28:31 M/164.

195. KUKLIŃSKI Piotr Ełk POŻ-SERWIS 48 pkt 8:03:04 M/165. -4

196. MACOCH Grzegorz Olsztyn 46 pkt 6:40:06 M/166.

197. KUKLIŃSKI Bartosz Ełk POŻ-SERWIS 43 pkt 8:03:06 M/167. -4

198. KOSAKOWSKI Tomasz Olsztyn Siła i masa 41 pkt 7:28:29 M/168..

Kobiety

1. SEJBUK Anna Siedlce ZJEBAS 172 pkt 7:36:29 K/1.

2. SZCZECH Izabela Pisz 15BZ 124 pkt 7:41:21 K/2.

3. ŁASKOWSKA Marzena Olecko Wkurw_team 123 pkt 7:27:02 K/3.

4. SZNEJDER Anita Suwałki 123 pkt 7:27:27 K/4.

5. DZIKA Natalia Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 123 pkt 7:41:19 K/5.

6. KEMICER Monika Ełk Ełk Force One 112 pkt 6:48:25 K/6.

Dystans 25 km

1. GRABSKI Patryk Warszawa Offtravel 124 pkt 3:49:53 M/1.

2. MW/(1.)KACZMAREK Stanisław Sękowo Szach Sękowo 122 pkt 3:59:31 M/2.

3. BAŁCHANOWSKI Michał Gdańsk Morenka Team 120 pkt 3:41:27 M/3.

4. GRABOWSKA Joanna Kraków WKS WAWEL BRO 118 pkt 4:12:55 K/1. -13

5. BANASZEK Jakub Ławki 114 pkt 4:02:59 M/4. -3

6. KASPRZYK Darek Elbląg 110 pkt 3:54:56 M/5.

7. GOLDER Arkadiusz Elbląg 110 pkt 3:54:58 M/6.

8. SOBIERAJ Piotr Ostróda 110 pkt 3:54:59 M/7.

9. RÓŻAŃSKI Krystian Ełk 105 pkt 4:00:46 M/8. -1

10. IGNATOWICZ Radosław Ełk 104 pkt 4:01:52 M/9. -2

…...........................................................

11. SŁOTWIŃSKI Adam Ełk 102 pkt. 4:03:35 M/10. -4

12. MW/(2.) KRYSIŃSKI Jacek Ełk Serduszko Team Ełk 99 pkt 4:00:48 M/11. -1

16. MW/(3.) CIBOROWSKI Krzysztof Ełk 15 GBZ 98 pkt 3:59:16 M/14.

18. GONTARSKI Tomasz Ełk 15 Mazurski Batalion Saperów 96 pkt 4:02:36 M/15. -3

19. MILEWSKI Rafał Ełk 15 Mazurski Batalion Saperów 96 pkt 4:02:36 M/16. -3

20. GAJDEK Przemysław Ełk 95 pkt 4:02:44 M/17. -3

21. DEPTUŁA Piotr Ełk OSPWL Bemowo Piskie 95 pkt 4:03:03 M/18. -4

22. ZARĘBA Łukasz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 93 pkt 3:49:05 M/19.

23. SUCHODOLSKI Rafał Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 93 pkt 3:49:05 M/20.

25. KIERNOZEK Wademar Gawrzyjałki 8 brt Lipowiec 93 pkt 3:51:42 M/22.

26. KOZIEJ Adam Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 93 pkt 3:51:44 M/23.

27. KASJAN Maciej Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 93 pkt 4:11:37 M/24. -12

28. RZOSIŃSKI Dariusz Szczytno 8 brt Lipowiec 92 pkt 3:43:29 M/25.

29. RZOSIŃSKI Marek Szczytno 8 brt Lipowiec 92 pkt 3:43:31 M/26.

30. SZULKOWSKI Przemysław Szczytno 8 brt Lipowiec 92 pkt 3:43:31 M/27.

31.TROJANOWSKI Mirosław Ełk 92 pkt 4:05:16 M/28. -6

32. NIKONOWICZ Ewa Lipowo 15 GBZ 91 pkt 4:06:31 K/4. -7

33. KOSIOREK Małgorzata Ełk daleko jeszcze? 90 pkt 3:57:55 K/5.

34. KOSIOREK Paweł Ełk daleko jeszcze? 90 pkt 3:59:07 M/29.

35. MW/(4.) RAMOTOWSKI Mariusz Ełk 15GBZ 90 pkt 4:02:22 M/30. -3

36. SZAFRANKO Rafał Ełk 89 pkt 3:50:00 M/31.

38. MOCARSKA Kamila Ełk 86 pkt 3:55:33 K/6.

39. PILCZUK Piotr Ełk 86 pkt 3:55:34 M/33.

40. ZYSKOWSKI Dawid Ełk 86 pkt 3:55:35 M/34.

41. BUBIENKO Paweł Ełk 86 pkt 3:57:08 M/35.

43. KITLAS Dariusz Sochonie 84 pkt 4:07:19 M/37. -8

47. NIKONOWICZ Grzegorz Lipowo Lipowo Runers Team 83 pkt 4:09:29 M/41. -10

51. WASIUK-UTYKAŃSKA Olga Ełk PRYM EŁK 81 pkt 4:07:59 K/8. -8

52. RUTKOWSKI Michał Nowa Wieś Ełcka IKS SMOK Orneta 81 pkt 4:08:00 M/44. -8

53. PEŁSZYŃSKI Szymon Ełk PRYM EŁK 80 pkt 3:59:47 M/45.

54. WYBRANOWSKI Hubert Ełk PRYM EŁK 80 pkt 3:59:48 M/46.

56. UTYKAŃSKI Michał Ełk PRYM EŁK 80 pkt 4:08:01 M/48. -9

57. MIEZIANKO Krzysztof Ełk 79 pkt 3:46:52 M/49.

58. UŹDZIŁO Przemysław Straduny Wyczesani 79 pkt 3:46:55 M/50.

59. TARANTOWICZ Bartłomiej Ełk 78 pkt 3:57:00 M/51.

60. VELA Tyler Bemowo Piskie BPTA 77 pkt 3:47:05 M/52.

61. MW/(5.) PAŚNIKOWSKI Janusz Ełk 77 pkt 3:47:10 M/53.

62. SZOK Adam Dąbrowy 8 brt Lipowiec 76 pkt 3:52:03 M/54.

68. NAWROCKI Michał Gołdap 72 pkt 3:49:45 M/60.

69. RUSZEWSKA Judyta Gołdap 72 pkt 3:49:56 K/9.

70. KUNISZYK Piotr Gołdap 15 Pułk Przeciwlotniczy 72 pkt 3:50:00 M/61.

71. LIPIŃSKI Marcin Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 72 pkt 3:50:01 M/62.

72. MW/(6.) NAWROCKI Sławomir Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 72 pkt 3:50:45 M/63.

73. RUDZEWICZ Marta Gołdap 15 Pułk Przeciwlotniczy 72 pkt 3:51:17 K/10.

74. MW/(7.) CHOMICZEWSKI Jacek Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 72 pkt 3:51:29 M/64.

78. AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk Polska Organizacja Wojskowa 72 pkt 4:05:21 M/67. -6

82. GÓRALCZYK Tomek Barczewo 68 pkt 3:58:26 M/70.

83. KARPIK Michał Ełk 67 pkt 3:39:36 M/71.

84. ŻYCZEWSKI Łukasz Ełk 67 pkt 3:39:38 M/72.

85. ZADROGA Paweł Ełk 67 pkt 3:40:35 M/73.

86. MAREK Agnieszka Kruklanki 66 pkt 3:55:32 K/13.

87. WSZEBOROWSKA Agnieszka Ełk Strażnicy Leśnej Galaktyki 66 pkt 3:57:37 K/14.

88. SIEMIENIEWICZ Jakub Ełk Siemionki 65 pkt 3:57:02 M/74.

89. SIEMIENIEWICZ Michał Ełk Siemionki 65 pkt 3:57:14 M/75.

90. SIEMIENIEWICZ Iwona Ełk Siemionki 65 pkt 3:57:19 K/15.

91. SIEMIENIEWICZ Filip Ełk Siemionki 65 pkt 3:57:19 M/76.

92. PAŚNIKOWSKI Marek Ełk 64 pkt 3:58:10 M/77.

93. PALIWODA Adam Ełk 64 pkt 4:00:31 M/78. -1

94. WRONA Łukasz Ełk Przyjaciele z Kopernika 64 pkt 4:05:56 M/79. -6

95. MATUSIEWICZ Paweł Ełk 63 pkt 3:40:52 M/80.

96. MIKUCKI Tomasz Ełk 63 pkt 3:40:52 M/81.

97. MW/(9.) BURZYŃSKI Józef Ełk 63 pkt 3:51:44 M/82.

98. GÓRNIAK Monika Szczytno 8 brt Lipowiec 63 pkt 3:57:30 K/16.

99. KOŁECKI Roman Szczytno 63 pkt 3:57:34 M/83.

100. MARCHEL Rafał Ełk 63 pkt 4:01:46 M/84. -2

103. HAŁOŃ Robert Ełk 61 pkt 3:56:52 M/87.

104. WĄSIK Łukasz Ełk 61 pkt 3:57:39 M/88.

105. BANACH Janina Elbląg EKO GRYF Elbląg 60 pkt 3:45:15 K/17.

106. BERTEL Alicja Olsztyn Aniołki Ukiela 60 pkt 3:58:00 K/18.

107. KW/(2.) KOZŁOWSKA Ewa Olsztyn Aniołki Ukiela 60 pkt 3:58:25 K/19.

108. ŚWIECICKA Małgorzata Ełk Kozy mroku 58 pkt 4:03:23 K/20. -4

109. ŻYWALEWSKA Magdalena Ełk Kozy mroku 58 pkt 4:03:24 K/21. -4

110. MW/(10.) SAWICKI Janusz Warszawa 57 pkt 3:49:33 M/89.

112. BIELICKI Radosław Olsztyn Byle do mety 57 pkt 3:58:46 M/91.

113. KWIATKOWSKI Michał Ełk Byle do mety 56 pkt 4:00:58 M/92. -1

114. KIEDA Mateusz Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 56 pkt 4:06:26 M/93. -7

115. KALINOWSKI Mariusz Nowa Wieś Ełcka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 56 pkt 4:06:31 M/94. -7

116.CZOPEK Jaroslaw Ełk Maratonka 55 pkt 4:05:54 M/95. -6

117. KRYŁOWICZ Maja Ełk 54 pkt 3:59:10 K/22.

118. PIPIRO-WANIEK Katarzyna Ełk, pow. ełcki 54 pkt 3:59:11 K/23.

119. MARKOWSKA Katarzyna Olsztyn Stajnia Koczek 54 pkt 4:06:46 K/24. -7

122. WSZEBOROWSKI Kacper Ełk Strażnicy Leśnej Galaktyki 53 pkt 4:02:57 M/97. -3

123. PASZKIEWICZ Gustaw Ełk PASZKWILE 52 pkt 3:39:40 M/98.

124. PRYZMONT Paweł Ełk 52 pkt 3:42:43 M/99.

126. WIERCISZEWSKI Paweł Ełk Akademia Marynarki Wojennej 52 pkt 3:57:22 M/101.

127. BIELICKA Magdalena Olsztyn Byle do mety 52 pkt 4:04:46 K/26. -5

128. GALICKI Rafał Ełk Byle do mety 52 pkt 4:04:49 M/102. -5

129. DOMŻAŁA Wiktor Olsztyn Stajnia Koczek 52 pkt 4:08:03 M/103. -9

133. MIKOŁAJCZYK Szymon Ełk 50 pkt 3:28:44 M/105.

134. MW/(12.) MIKOŁAJCZYK Wojciech Ełk 50 pkt 3:28:44 M/106.

135. MIKOŁAJCZYK Przemysław Ełk 50 pkt 3:28:46 M/107.

136. DĘBOWSKA Katarzyna Olsztyn IKS Atak Elbląg 50 pkt 3:46:02 K/29.

137. OSEŁKOWSKA Katarzyna Bartąg 50 pkt 3:46:03 K/30.

138. DĘBOWSKI Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 50 pkt 3:46:07 M/108.

139. WIŚNIEWSKA Elwira Olsztyn 50 pkt 3:46:07 K/31.

140. WIŚNIEWSKI Maciej Olsztyn 50 pkt 3:46:07 M/109.

141. TONDERA Grzegorz Ełk 50 pkt 4:04:59 M/110. -5

143. JARZĘBOWICZ Bożena Gołdap 48 pkt 3:17:36 K/33.

144. KURZATKOWSKI Czarek Pawlocin 48 pkt 3:17:37 M/111.

145. KURZĄTKOWSKI Paweł Biała Piska 48 pkt 3:18:21 M/112.

146. SMOLSKA Joanna Młynary 48 pkt 3:19:10 K/34.

147. PUZIO Kuba Ełk Pierogi z grzybami i kapustą 48 pkt 3:40:53 M/113.

148. FIEĆKO Dominik Grądzkie Ełckie Pierogi z grzybami i kapustą 48 pkt 3:40:54 M/114.

149. PIEKARSKA-KODŹ Martyna Mrągowo CrossBox Mrągowo/Morsy Mrągowo 48 pkt 3:51:05 K/35.

150. KALINOWSKI Tomasz Mrągowo CrossBox Mrągowo 48 pkt 3:51:06 M/115.

151. GRABOWSKA Paulina Giżycko Klub 15 GBZ 46 pkt 3:50:07 K/36.

.153. GALICKI Tomasz Ełk 42 pkt 3:46:38 M/116.

154. SOWUL Norbert Świętajno Hype Bestie 42 pkt 3:46:40 M/117.

155. SOWUL Hubert Świętajno Hype Bestie 42pkt 3:46:41 M/118.

156. SOWUL Wojciech Ełk Hype Bestie 42 pkt 3:46:42 M/119.

158. MALEWSKI Tomasz Ełk 42 pkt 4:14:28 M/121. -15

159. DORF Marcin Ełk Straż Miejska / 41 Batalion Lekkiej Piechoty 42 pkt 4:14:30 M/122. -15

161. WĄTROBIŃSKA Olga Ełk Sportowe Świrki 41pkt 3:56:49 K/39.

162. SAPIERZYŃSKA Justyna Ełk 41 pkt 3:56:51 K/40.

163. GROCHOWSKI Paweł Ełk Wysportowane menele 41 pkt 3:56:52 M/123.

164. ZIELIŃSKI Adam Ełk Wysportowane menele 41 pkt 3:56:56 M/124.

165. LASZKOWSKI Cezary Ełk Wysportowane menele 41 pkt 3:57:01 M/125.

166. ZAPILAJ Daniel Ełk 41pkt 3:58:47 M/126.

167. ZAPILAJ Julita Natalia Ełk 41 pkt 3:58:48 K/41.

168. ZAPILAJ Angelika Ełk 41 pkt 3:58:48 K/42.

169. GAJEWSKI Dominik Ełk 41 pkt 4:08:02 M/127. -9

170. GAJEWSKA Edyta Ełk 41 pkt 4:08:39 K/43. -9

175. KONARZEWSKI Marcin Ełk KoMaRki 39 pkt 4:13:05 M/131. -14

176. JABŁOŃSKA Anna Ełk Imperium Siły 39 pkt 4:13:06 K/45. -14

177. IGLIK Iwona Ełk Kozy mroku 39 pkt 4:13:08 K/46. -14

178. KW/(3.) BOBROWSKA Agnieszka Ełk Kozy mroku 39 pkt 4:13:14 K/47. -14

179. CHMIELEWSKI Mateusz Ełk Kozy mroku 39 pkt 4:13:15 M/132. -14

183. POLCZYNSKI Dariusz Gizycko 38 pkt 3:55:07 M/134.

184.ROMOTOWSKA Marta Olecko 38 pkt 3:55:11 K/50.

192. WOŁYNIEC Natalia Ełk 41 BLP 36 pkt 2:57:36 K/53.

193. WOŁYNIEC Mirosław Ełk 41 BLP 36 pkt 2:57:37 M/140.

197. WASILEWSKI Tomasz Ełk 35 pkt 3:56:59 M/143.

198. ŚWIĘCKI Artur Gołdap Święcki Team 33 pkt 3:27:37 M/144.

199. MRZILEK-ŚWIĘCKA Marta Gołdap Święcki Team 33 pkt 3:27:58 K/55.

200. ŚWIĘCKI Miłosz Gołdap Święcki Team 33 pkt 3:31:34 M/145.

201. FIJAŁKOWSKI Artur Ełk Works4you 29 pkt 3:42:31 M/146.

202. KACA Sylwia Ełk Works4you 29 pkt 3:42:33 K/56.

203. ŻEBROWSKA Sylwia Ełk Works4you 29 pkt 3:42:34 K/57.

204. PENKIEWICZ-SITARZEWSKA Martyna Ełk Works4you 29 pkt 3:42:34 K/58.

205. KACA Michał Ełk Works4you 29 pkt 3:42:36 M/147.

206.HRITCHYN Oleksandr Ełk Works4you 29 pkt 3:42:36 M/148.

207. GROMKO Justyna Ełk Works4you 29 pkt 3:42:43 K/59.

209. KW/(4.) KRETTLER Hildegard Mikołajki 28 pkt 3:53:38 K/61.

211. ARSKI Tomasz Mrozy Wlk 20 pkt 4:05:20 M/150. -6

212. ARSKA Elzbieta Ełk 20 pkt 4:05:24 K/62. -6

213. BERNAT Katarzyna Olsztyn 15 pkt 1:37:01 K/63.

214. SZKLANKO Wiktoria Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 4 pkt 4:09:59 K/64. -10

215. JANCZUREWICZ Damian Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 4 pkt 4:10:00 M/151. -10

216.WASILEWSKA Kinga Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 3 pkt 4:10:04 K/65. -11

217. GAJDEK Sylwia Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 3 pkt 4:10:05 K/66. -11

219. PASZKIEWICZ Arkadiusz Ełk PASZKWILE 0 pkt 3:39:39 M/153.

220. KUROWSKA Jolanta Ełk CEM Ełk 0 pkt 4:13:54 K/67. -14

221. BOGDZIO Maria Ełk CEM Ełk 0 pkt 4:13:56 K/68. -14

Kobiety

1. GRABOWSKA Joanna Kraków WKS WAWEL BRO 118 pkt 4:12:55 K/1. -13

2 KARPA Katarzyna Warszawa SNAG / Smashing pĄpkins 98 pkt 3:52:20 K/2.

3 JAHNZ Karolina Stargard 96 pkt 3:58:04 K/3.

4 NIKONOWICZ Ewa Lipowo 15 GBZ 91 pkt 4:06:31 K/4. -7

5 KOSIOREK Małgorzata Ełk daleko jeszcze? 90 pkt 3:57:55 K/5.

6  MOCARSKA Kamila Ełk 86 pkt 3:55:33 K/6.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn