TUT Trójmiejski Park Krajobrazowy 2020 – Najwyżej Rafał Kot i Anna Kukuć-Kwapiszewska

Fot. ultralovers

W sobotę (29 lutego) odbył się Trójmiejski Ultra Track – impreza skierowana do biegaczy o o różnych zaawansowaniu, stąd wyznaczone przez organizatorów cztery dystanse: 68 km, 42 km, 21 km i 10 km. Większość trasy prowadziła turystycznymi szlakami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z niewielkimi odcinkami po drogach asfaltowych lub poza szlakiem (po leśnych ścieżkach). Wystartowała spora grupa z województwa warmińsko-mazurskiego.

Na najdłuższym dystansie czwarte miejsce zajął Rafał Kot ze Szczytna. Na 42 km piata wśród pań była Anna Kukuć-Kwapiszewska (Elbląg). Na dystansie 21 km na 12 miejscu finiszował Rafał Cyrkler z Ostródy. Na 10 km trzydziesty był Marek Keina (Słupy).

Wyniki

68 km

1 ELDRUP Erland Bergen Varegg 05:08:42

2 (1)STELMACH Dominika Warszawa 05:16:08

3 NISKI Adrian Innsbruck adidas TERREX 05:22:27

4 KOT Rafał Szczytno 05:30:46

5 ALANDYSZ Damian Pruszków WPRunning Pruszków 05:41:28

6 GEPPERT Jakub Poznań AdRunaLine Running Team 05:50:36

…............................

48 WIŚNIEWSKI Zbigniew Morąg cherryteam 07:25:58

92 WASILEWSKI Maciej Nidzica Nidzica Biega 08:02:36

109 KOSIN Marcin Barczewo BSB Barczewo Biega/PGB Sportowa Paczka 08:11:48

139 SADOWSKI Piotr Ostróda I-Sport 08:27:24

200 (35) MALINOWSKA Dominika Łukta 11. Pułk Artylerii 09:05:22

84479439 2790982080993998 5282776552507965440 o

42 km

1 CHYB Radosław Gdynia run-passion.pl team 03:12:36

2 CHOROŚ Piotr Niemce Stay Insane 03:13:10

3(1) POZORSKA-PAZDA Gosia Słupsk MUAY RUNNING TEAM 03:40:27

4 RUDNICKI Dariusz Pogórze 03:43:58

5 LIPOWSKI Karol Tuchom brak 03:44:55

6 (2)IWAN Małgorzata Gdańsk Maja Team 03:46:15

…................................................................

33 (5) KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna Elbląg brak 04:23:18

34 JAWORSKI Tomasz Elbląg 04:23:20

55 (9) KIEZIK Anna Olsztyn Skazani na sukces/UltraWay 04:35:08

83 Przemysław Susz Crossfit Susz 04:52:36

84 AUGUSTYNIAK Mariusz Susz 04:52:38

126 JAKSZEWICZ Sławomir Elbląg 05:15:50

165 SZYMANIEWSKI Paweł Mrągowo 15GBZ 05:42:25

185 ANDRUSZKIEWICZ Szymon Giżycko Fundacja Kierunek Ultra 05:47:34

252 GUT Leopold Pozezdrze WKURW-TEAM 07:17:02

88106561 1576272655912998 286201248917487616 o

21 km

1 BARANOW Łukasz Warszawa Sklepnapiera.pl 01:28:13

2 BORZĘCKI Norbert Koszalin Drużyna Pierścienia 01:32:22

3 ROLBIECKI Piotr Gdańsk Geoings Polska 01:37:28

4 KUROPATWA Łukasz Rumia Bażant Team 01:39:20

5 BRZĄKALSKI Krzysiek Płock eAzymut.pl 01:39:40

6 GRYZIO Łukasz Pabianice UKS Azymut Pabianice 01:43:08

….......................................

12 CYRKLER Rafał Ostróda Ostróda Runners 01:49:39

27 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda 02:01:13

43 SIEPIOŁA Cezary Morąg Leśny Cross 02:07:04

49 NIEWDZIĘCZNY Jerzy Olsztyn Są Wolniejsi/4WMBOT 02:09:03

64 ADAMSKI Wojciech Giżycko ŁojWiele 02:13:39

97 (20) ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 02:22:30

98 (21)KORDALEWSKA Anna OSTRÓDA Ostróda Runners 02:22:30

185 (65) CHAJKOWSKA Małgorzata Olsztyn 02:42:58

191 (68)SADOWSKA Paulina Ostróda SADOSZCZAKI 02:44:08

214 ROWICKI Jarosław Morąg Leśny Cross 02:53:25

229 (89) PATER Basia Elbląg 02:57:40

231 PIELGRZYMOWSKI Wojciech Ostróda Ostróda Runners 02:59:27

232 (90) LIPNICKA Ewa Morąg 02:59:39

233 (91)NADZIAK Wioletta Morąg Leśny Cross 02:59:39

241 / 97 2044 NIEWDZIĘCZNA Barbara Olsztyn Są Wolniejsi/4WMBOT 03:02:03

250 (103) SIEJKA Małgorzata Morąg Leśny Cross 03:06:28

258 ADAMOWSKI Andrzej Elbląg 03:16:17

276 (123)BORIS Aneta Elbląg 03:30:22

89263598 2790982214327318 2581346757317230592 o

10 km

1 ZYBOROWICZ Bartłomiej Sopot Kujawscy Runners 00:42:57

2 (1)ŁAGOWNIK Marta Gdansk 00:44:32

3 IWAN Paweł Gdańsk Maja Team 00:45:15

4 LAMPARSKI Sławek Sopot brak 00:46:39

5 FIAŁKOWSKI Łukasz Trąbki Wielkie 00:47:53

6 SZELEŻYŃSKI Kamil Rumia JaTrenuje 00:47:54

…...........................................

30 MAREK Kleina Słupy AKM Olimp Olsztyn 00:58:39

57 GAŁKA Łukasz Braniewo Orły Północy 01:05:13

156 (73) CHALECKA Jola Braniewo 01:29:20

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn