Citi Trail Olsztyn 2019/20 – Meta szybciej niż przewidywano, główne laury dla gości

Fot. Kacper Kirklewski/citi trail

Tegoroczny cykl Citi Trail Olsztyn zakończył się wcześniej niż wcześniej przewidywano. W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem imprez sportowych ostatnia impreza został odwołana i obowiązują klasyfikacje generalne po pięciu biegach. Na klasyfikację ogólna składały się trzy najlepsze rezultaty. Główne trofea w punktacji open zdobyli goście spoza województwa warmińsko-mazurskiego Konrad Nosarzewski (Stupsk) i Martyna Budziłek (Kadzidło).

Drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Bartek Osior (Wydminy), a trzecie Wiktor Kujawa (Olsztyn), natomiast w rywalizacji kobiet za panią Martyną uplasowały się: Magdalena Trzeciak i Milena Kędzia (obie Olsztyn)

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: U16: Wiktoria Dzirba (Srokowo) i Sylwester Paluch (Dywity), U20: Martyna Budziłek i Konrad Nosarzewski, U30: Weronika Dobrzyńska (Olsztyn) i Bartek Osior, U40: Dorota Jachimowicz (Jeziorany) i Maciej Wojciechowski (Szczytno), U50: Krystyna Pieczulis (Olsztyn) i Waldemar Warcaba (Ostróda),  U60: Anna Andruszkiewicz (Olsztyn) i Stanisław Pacholec (Garzewo).

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Mazury Runnig team przed AZS UWM I Olsztyn i forBet Runners. Wszystkie biegi odbyły się na 5-kilometrowej trasie wokół jeziora Długiego.

Klasyfikacja generalna (open)

Mężczyźni

1 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 6

2 Osior Bartek Wydminy www.wioskabiegaczy.pl 1983 M30 7

3 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 8

4 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 9

5 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 10

6 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20 12

7 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M30 7 22

8 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M30 24

9 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M30 26

10 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 26

Kobiety

1 Budziłek Martyna Kadzidło UKS Siódemka Ostrołęka 1996 K20 3

2 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K20 4

3 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K2011

4 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K20 15

5 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 K20 15

6 Dobrzynska Weronika Olsztyn Kuropatwa Team 1984 K30 17

7 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 20

8 Jachimowicz Dorota Jeziorany Qźnia Jeziorany/Młynago 1978 K40 20

9 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 23

10 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 K30 24

Kategorie wiekowe

K16

1 Dzirba Wiktoria Srokowo Drużyna ML 2002 K16 4

2 Ziółek Weronika Pasym AZS UWM Olsztyn 2003 K16 5

3 Pałejko Aleksandra Ostróda 2000 K16 9

4 Domurat Wiktoria Płock KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 10

5 Pogorzeska Karolina Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2001 K16 10

K20

1 Budziłek Martyna Kadzidło UKS Siódemka Ostrołęka 1996 K20 3

2 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K20 4

3 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K20 9

4 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 K20 11

5 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K20 12

6 Maliszewska Anita Koszalin Team Kopeć 1998 K20 15

K30

1 Dobrzynska Weronika Olsztyn Kuropatwa Team 1984 K30 5

2 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 5

3 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 K30 6

4 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 6

5 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 11

6 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K30 16

K40

1 Jachimowicz Dorota Jeziorany Qźnia Jeziorany/Młynago 1978 K40 4

2 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 5

3 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K40 7

4 Markowicz Renata olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1977 K40 12

5 Humen Agnieszka Mława Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1978 K40 13

6 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 14

K50

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com 1962 K50 3

2 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50 5

3 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1965 K50 7

4 Suwińska Barbara Teresa Olsztyn 1965 K50 11

5 Kwacz MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 13

6 Pałejko Marzena Ostróda 1966 K50 16

K60

1 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K60 3

2 Jakuta Beata Olsztyn 1957 K60 5

M16

1 Paluch Sylwester Dywity Sokół Team 2001 4

2 Zaniewski Tomasz Olsztyn Najmowicz Triathlon 2003 4

3 Czarzasty Patryk Olsztyn Skazani na Sukces 2002 8

4 Pogorzelski Piotr Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2000 12

5 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 14

6 Kozibski Jakub Iława Tri NEGU 2001 16

M20

1 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 4

2 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 6

3 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 6

4 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20 8

5 Wronowski Albert Banie Mazurskie Mazury Running Team 1999 M20 13

6 Błaut Damian Ostróda Skazani na Sukces 1995 M20 15

M30

1 Osior Bartek Wydminy www.wioskabiegaczy.pl 1983 M30 3

2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 6

3 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M30 12

4 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M30 14

5 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M30 14

6 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M30 14

M40

1 Wojciechowski Maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40 3

2 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M40 4

3 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40 7

4 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40 9

5 Zienkiewicz Piotr Młynary UKS Gimpas Pasłęk 1974 M40 10

6 Rak Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1974 M40 15

M50

1 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M50 3

2 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50 5

3 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 6

4 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50 11

5 Nagorski Robert London Herne Hill Harriers 1963 M50 15

6 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50 17

M60

1 Pacholec Stanisław Garzewo 4 Pszczółkowski team 1954 M60 3

2 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 4

3 Kulesza Bogusław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1959 M60 7

4 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M60 11

5 Chodara Roman Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1954 M60 11

6 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M60 19

Klasyfikacja drużynowa

1 Mazury Running Team (Trzeciak Magdalena Olsztyn, Kędzia Milena Olsztyn, Wronowski Rafał Banie Mazurskie, Wronowski Albert Banie Mazurskie) 83.3074

2 AZS UWM Olsztyn I (Kujawa Wiktor Olsztyn, Kaczmarczyk Justyna Olsztyn, Ziółek Weronika Pasym, Domurat Wiktoria Płock) 177.8986

3 forBET Runners (Kaliski Sławomir Olsztyn, Brągiel Krzysztof Olsztyn, Krupiński Bogumił Olsztyn, Dymek Adrian Ostróda) 186.0000

4 Team Kopeć I (Mikielski Daniel Olsztynek, Peczyńska Paulina Olsztyn, Czaplicki Piotr Olsztyn, Maliszewska Anita Koszalin) 197.7748

5 Tri NEGU I (Najmowicz Paweł Olsztyn, Drażba Dominik Ełk, Pieczkowska Agnieszka Dywity, Śmieszny Marcin Olsztyn) 201.8518

6 Urwis Biega I (Flaga Przemysław Barczewo, Ostromecka Anna Olsztyn, Woźniak Tomasz Olsztyn, Maculewicz Marek Nidzica) 208.1465

Fot. Kacper Kirklewski

Junior

Chłopcy

1 Piotrowski Marcel Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 D0 3

2 Marciniak Kacper Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 D0 6

3 Godlewski Wiktor 2014 D0 8

4 Waśkowski Kacper Przedszkole literackie 2014 D0 10

5 Czyżewski Paweł Nr. 19 2014 D0 12

6 Czyżewski Filip Nr. 19 2014 D0 14

Dziewczęta

1 PANIKOWSKA ZOFIA GRUPA DBK OLSZTYN 2014 D0 3

2 Abdelkefi Hana LECIMY TUTEJ 2014 D0 5

3 Sztylc Klaudia Olsztyn 2014 D0 10

4 Ławrynowicz Laura PM3 Olsztyn 2014 D0 12

5 Cwalina Aleksandra Grupa Dbk Olsztyn 2015 D0 15

6 Najdzion NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 D0 16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn