Aktywność dodaje ducha - Nowe wyzwanie Runmageddon SOLO

Fot. nadesłane

Runmageddon i forBET zapraszają do wzięcia udziału w sportowym wyzwaniu, skrojonym na miarę aktualnej sytuacji w kraju. Zachęcają fanów aktywności fizycznej do pokonania Runmageddonu SOLO i zdobycia wyjątkowych medali. W miniony weekend Runmageddon miał rozpocząć swój wiosenno-letni sezon. Tysiące Runmageddończyków miało spotkać się na wrocławskim evencie i świętować 6 urodziny najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami.

Niestety, rozprzestrzeniająca się pandemia zmusiła organizatorów do przełożenia najbliższych eventów na jesień. Jednak, Runmageddon wraz z partnerem marką forBET, znaleźli nowy pomysł na dozwoloną w tym wyjątkowym czasie aktywność fizyczną.

Runmageddon SOLO to nowy projekt biegowy, który z jednej strony zachęca do ruchu, a z drugiej pozwala zdobyć unikatowy medal, koszulkę z logiem Runmageddonu i bandanę. Dla dorosłych dedykowane są dwa dystanse: Intro (3 km i 15 przeszkód) lub Rekrut (6 km, 30 przeszkód). Każdy, kto szuka ciekawego wyzwania może wybrać odpowiedni dla siebie dystans i wymyślić przeszkody, które w ramach niego pokona. Zważywszy na aktualnie obowiązujące rządowe obostrzenia, przeszkody należy wykonać w obrębię własnego domostwa lub też zamiennie, do dystansu biegowego dołączyć ćwiczenia typu „padnij powstań”. Dla dzieci organizatorzy przygotowali wyzwanie KIDS. Ich zadaniem jest przebiegnięcie jednego kilometra i pokonanie 10 przeszkód lub też wykonanie 10 serii z 20 powtórzeniami wybranych ćwiczeń. Za swój wysiłek otrzymają medal i bandanę. Jak wziąć udział w wirtualnej zabawie? To proste, wystarczy pokonać wybrany dystans najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami, a dokumentację z jego pokonania przesłać na adres: solo(at)runmageddon.pl lub też dodać ją w treści posta w grupie Runmageddon SOLO x forBET. Materiałem dowodowym może być screen z aplikacji z pomiarem trasy lub zdjęcie wyników z bieżni, a także filmik.

Każdy uczestnik musi przestrzegać zasad Runmageddonu SOLO: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-solo-x-forbet-cala-polska-06-04-2020/oktalog-solo

Do udział w Runmageddon Solo można zapisać się już od dnia dzisiejszego, więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-solo-x-forbet-cala-polska-06-04-2020

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn