Memoriał Laza Krstić i Marica Dželatović Novy Sad 2019 – Piękne zamknięcie sezonu

Fot. nadesłane

W serbskim mieście Novy Sad odbył się w weekend (7/8 grudnia) Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Sportowej Kobiet - Memoriał Laza Krstić i Marica Dželatović. Świetnie wypadła zawodniczka UKS SMS Olsztyn Anny Hucało, która zdobyła srebrny medal w wieloboju juniorek. Ponadto wywalczyła złoto w ćwiczeniach wolnych i dwa srebrne krążki w finałach w skoku i na równoważni.

Ania w zeszłym roku w tej samej imprezie zdobyła brązowy medal w finale na równoważni. Druga olsztyńska zawodniczka Milena Krasicka debiutowała w tegorocznej imprezie w grupie juniorek młodszych i zajęła bardzo wysokie piąte miejsce w wieloboju, na 55 startujących gimnastyczek. Ogromnym sukcesem Mileny było zdobycie srebrnego medalu w finałach na równoważni.

Memoriał LAZA KRSTIĆ i MARICA DŽELATOVIĆ gromadzi corocznie wiele zagranicznych ekip. Oprócz licznej reprezentacji gospodarzy były reprezentacje z RPA, Malty, Włoch, Słowenii, Bułgarii, Chorwacji, Niemiec, Macedonii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dziewczyny pięknie zamknęły długi sezon startowy. Trenerami Ani są Mirosław Napiwodzki i Katarzyna Yaresko, Milena Krasicka trenuje pod okiem Beaty Lewalskiej.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn