„Mistrzowie Białego Orlika” Warszawa 2020 – Wikingowie tuż za podium

Fot. nadesłane

We wtorek (3 marca) młodzi hokeiści UKS Wikingowie Elbląg wzięli udział w turnieju „Mistrzowie Białego Orlika”, organizowanym przez Stowarzyszenie Sport 7. Do Warszawy zjechały 22 drużyny z całej Polski. Dzielnym elblążanom udało się wywalczyć czwarte miejsce! Medal był więc blisko, ale biorąc pod uwagę tak liczną stawkę wynik jest dużym sukcesem Wikingów. Wygrał zespół z Mikołowa przed Orłami Oleśnica i Mińskiem Mazowieckim.

Sztafeta, składająca się pięciu zawodników musiała pokonać tor przeszkód w jak najszybszym czasie z jak najmniejszą liczbą błędów. Był tam przejazd pod poprzeczką, “beczułki”, slalom, oraz zatrzymanie się i podnoszenie krążka. Uczestnicy jeździli do dwóch przegranych.

Skład ekipy z Elbląga w warszawskiej imprezie:

Jan Gulczyński, Jakub Wocial, Rafał Jaskulski, Miłosz Pakulski, Bartosz Dobrzyński, Tymoteusz Bołtryk, Juliusz Bołtryk, Justyna Adamczyk, Szymon Maszaro, Oskar Wierzchoń, Hubert Błażewicz, Maksymilian Pawlyta. Trenerzy drużyny - Ireneusz Wala i Paweł Dobrzyński

Jeśli macie ochotę zobaczyć małych hokeistów jak radzą sobie na lodzie zapraszamy już w najbliższy weekend na lodowisko Helena w Elblągu. W sobotę 7 marca o godz. 18.15 zagrają oni przeciwko zawodnikom z MUKS WTH Wrocław. W niedzielę o godz. 9.15 zaplanowany jest rewanż.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn