Mistrzostwa Okręgu w motocrossie (4) Reszel 2019 – Kuształa, Sartanowicz i Daniłowicz umocnili pozycje

Fot.ilustracja

Czwarta runda Motocrossowych Mistrzostw Okręgu Warmińsko-Mazurskiego odbyła się w minioną niedziele (21 lipca) w Reszlu i przyniosła uczestnikom i licznym widzom dużo emocji. A to z racji atrakcyjnej obsady. Oprócz zawodników sekcji naszego regionu i krajowych w Reszlu z powodzeniem wystartowali Rosjanie i Duńczycy. Wymaganie były więc wysokie.

Nada świetna formę utrzymuje Wojciech Kuształa (Moto Klub Warmia Warmiński), który wygrał czwartą rundę i jest liderem klasyfikacji generalnej. W identycznej sytuacji są: Krzysztof Sartanowicz (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w klasie MX 2C oraz Filip Daniłowicz (KM OLA Olecko) w klasie MX 65. W Reszlu triumfowali także: Krzysztof Morawski (Wiraż Bartoszyce) w klasie MX 1C oraz wśród amatorów Robert Lipka (Mrągowo)

Wyniki

Klasa MXB

1 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 50 50 100

2 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta Yamaha 44 44 88

3 Dominik WINCKIEWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 40 40 80

…........................................

4 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 38 74

5 Mikołaj ŁUKIAN Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 36 74

6 Adam KOPCYCH Motoklub Olsztyn Yamaha 34 35 69

7 Michał LACHOWICZ Motoklub Olsztyn KTM 35 34 69

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński 400

2 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta 338

3 Dominik WINCKIEWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 322

4 Adam KOPCYCH Motoklub Olsztyn 253

5 Dawid KRYSIK Motoklub Orneta 221

6 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński 220

Klasa MX 1C

1 Krzysztof MORAWSKI KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 50 50 100

2 Radosław WARDYN KM MX BANDA Yamaha 44 40 84

3 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 44 80

…...............................

5 Krystian LICZNERSKI MOTO KLUB OSTRÓDA Honda 35 36 71

Klasyfikacja generalna

1 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński 328

2 Krzysztof MORAWSKI KM WIRAŻ Bartoszyce 320

3 Patryk ĆWIKLIŃSKI MX Lipno 250

…..................................................

6 Wojciech GÓRSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 212

8 Krystian LICZNERSKI MOTO KLUB OSTRÓDA 211

Klasa MX 2C

1 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 50 88

2 Sergey BESCHEREVNYKH Rosja Kawasaki 50 38 88

3 Szymon SYRYCA MSM Mrągowo Honda 40 44 84

…...................................

4 Rafał FARASIEWICZ MOTO KLUB OSTRÓDA Yamaha 36 40 76

8 Jacek PACZKOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 33 32 65

9 Kamil DAKSZEWICZ MSM Mrągowo Yamaha 32 31 63

10 Maciej JANKOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 356

2 Michał ŁAPIEJKO Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 296

3 Michał MAŁKOWSKI KM MX BANDA 228

….....................................................

4 Szymon SYRYCA MSM Mrągowo 216

9 Bartosz DROZD Moto Klub Lidzbark Warmiński 181

10 Marcin PAUKSZTO Moto Klub Lidzbark Warmiński 168

Klasa MX 65

1 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko Yamaha 50 50 100

2 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 44 44 88

3 Oskar ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko 299

2 Mieszko POLNAR MX Lipno DUUST DIVERSE RACING 282

3 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 258

…........................................

5 Oskar ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński 200

Klasa MX 85

1 Maciej CHLEWIŃSKI LKS Jastrząb Lipno KTM 50 50 100

2 Aleksandr KHODYAKA Rosja Husqvarna 44 44 88

Klasyfikacja generalna

1 Maciej CHLEWIŃSKI LKS Jastrząb Lipno 302

2 Jan ROMPKOWSKI KM Wisła Chełmno 223

3 Łukasz RYCZEK WKM Więcbork 214

…......................................

12 Jonasz GAJDA MSM Mrągowo 147

Klasa MX Junior

1 Aleksei NOVIKOV Rosja Husqvarna 50 50 100

2 Bartłomiej WARDA KM MX BANDA Husqvarna 44 44 88

3 Paskal MYHAN Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 38 40 78

…................................

5 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 38 74

6 Mateusz ŁUKASZEWICZ MSM Mrągowo Yamaha 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Aleksei NOVIKOV Rosja 359

2 Jakub PLEWA PSM OFF ROAD Białystok 310

3 Bartłomiej WARDA KM MX BANDA 301

…..........................

4 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński 255

5 Paskal MYHAN Moto Klub Lidzbark Warmiński 221

6 Jakub HANUSZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 197

8 Mateusz ŁUKASZEWICZ MSM Mrągowo 190

Klasa MX Kobiet

1 Karolina JASIŃSKA Automobilklub Gorzowski Yamaha Bros Racing 50 50 100

2 Julia JARMOŁKOWICZ Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 44 44 88

3 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn Yamaha Bros Racing 40 40 80

…............................

4 Anna JABŁOŃSKA Motoklub Orneta Kawasaki 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Julia JARMOŁKOWICZ Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 364

2 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn Bros Racing 308

3 Patrycja DZIEWULSKA KM MX BANDA 280

….......................................

5 Anna JABŁOŃSKA Motoklub Orneta 224

Klasa MX Open

1 Karol KĘDZIERSKI MX Lipno Yamaha Bros Racing 50 50 100

2 Cezary LEWKO Motoklub Olsztyn KTM 44 44 88

3 Dawid KOSIŃSKI KM Wisła Chełmno Suzuki 38 40 78

….............................

4 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha ZEM RACING 40 38 78

6 Tomasz OLSZEWSKI Motoklub Olsztyn Yamaha 36 34 70

7 Maciej MĘKAL MSM Mrągowo Honda NK 36 36

Klasyfikacja generalna

1 Damian BYKOWSKI MX Lipno Bros Racing 254

2 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM RACING 247

3 Cezary LEWKO Motoklub Olsztyn 242

….......................................

5 Tomasz OLSZEWSKI Motoklub Olsztyn 211

10 Maciej MĘKAL MSM Mrągowo 153

Klasa MX Masters

1 Sergei VISHNEVSKII Rosja Honda 44 50 94

2 Krzysztof DZIADKO KM MX BANDA Kawasaki 50 44 94

3 Maciej BERDYSZ Motoklub Olsztyn KTM 40 40 80

….................................................

5 Piotr CZAJKOWSKI Motoklub Olsztyn Yamaha 36 36 72

6 Jarosław DĄBROWSKI Motoklub Olsztyn KTM 35 35 70

7 Jerzy WIŚNIOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 33 34 67

9 Mariusz SKORYNKO Motoklub Olsztyn Suzuki 31 32 63

11 Józef ODRAKIEWICZ Motoklub Olsztyn Suzuki 30 30 60

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof DZIADKO KM MX BANDA 349

2 Wiesław WIŚNIEWSKI KM Wisła Chełmno 275

3 Maciej BERDYSZ Motoklub Olsztyn 266

…..................................

6 Jerzy WIŚNIOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 224

7 Jarosław DĄBROWSKI Motoklub Olsztyn 220

8 Piotr CZAJKOWSKI Motoklub Olsztyn 192

9 Andrzej GOLEŃ MSM Mrągowo 178

11 Mariusz SKORYNKO Motoklub Olsztyn 168

Klasa Amator

1 Robert LIPKA MSM Mrągowo Honda 44 50 94

2 Tomasz ŻURALSKI KM WIRAŻ Bartoszyce Husqvara 50 44 94

3 Jarosław SADŁOWSKI Motoklub Olsztyn KTM 38 40 78

4 Paweł ŻURALSKI KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 40 38 78

5 Norbert CIENKOWSKI NZ KTM 36 36 72

6 Marcin ZIOŁKOWSKI NZ Suzuki 35 35 70

7 Krzysztof SKRAJDA KM MX BANDA Honda 34 34 68

8 Leszek GWARDĘCKI MK Reszel Suzuki 33 33 66

9 Lesław MOJZYCH NZ Honda 32 32 64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn