Warmia Energa Olsztyn - Nielba Wągrowiec. Sezon później, gra równie skuteczna!

Fot. warmiaenerga.pl

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnej retransmisji spotkań piłkarzy ręcznych Warmii Energa Olsztyn, których sponsorem jest Grupa Energa – sponsor tytularny klubu. Tym razem wracamy pamięcią do inauguracyjnego meczu ostatniego sezonu, w którym Warmia Energa Olsztyn zmierzyła z Nielbą Wągrowiec.

Przypomnijmy,że Warmia Energa zajęła II miejsce, tracąc do zwycięzcy, właśnie Nielby, jeden punkt. Skrócone rozgrywki 2019/2020 były bardzo udane dla Warmiaków, czego przykładem jest właśnie hitowe spotkanie na początku ligowych zmagań. Do Olsztyna przyjechała siódemka z Wągrowca - zespół corocznie pukający do bram Superligi

 - Jesteśmy przygotowani do gry. Mamy przed sobą jeszcze trening taktyczny pod zespół Wągrowca i przećwiczenie stałych zagrań, w tym gry w osłabieniu i przewadze – wyjaśniał w przedmeczowej wypowiedzi trener Knopik. – W piątek ostatni trening, w godzinie rozgrywania sobotniego meczu i wtedy podejmę decyzję, kto zagra. Na pewno będą to zawodnicy, którzy dostawali dużo minut w sparingach i się sprawdzili. Trudno jeszcze powiedzieć, czy zdecyduję się na dwóch, czy trzech bramkarzy. Ta decyzja jeszcze przede mną.

 No cóż. To było jedno z lepszych spotkań Warmii Energa w ostatnich kilku sezonach. Tak sam mecz ocenili zawodnicy, działacze i kibice. Przemeblowany skład, w którym pojawiło się sześciu młodych, walecznych zawodników miał się zgrywać i pierwsza rywalizacja była wielką niewiadomą. Także w klubie zaszło wiele zmian. Odejście wieloletniego dyrektora klubu, Leszka Dublaszewskiego i przejęcie sterów przez młodą gwardię: Karolinę Jabłońską, Jacka Zyśka i Marcina Malewskiego przy ogromnym wsparciu wiceprezesa, Bogdana Grzybowskiego miały dać nową wartość działaniom klubu. Niewiadomych było kilka. Jak potoczyły się losy spotkania? Zapraszamy do premiery retransmisji na nasz kanał YouTube, gdzie prócz meczów ligowych znaleźć można serię treningów z trenerem i zawodnikami olsztyńskiego klubu.

 Premiera meczu online

OKPR Warmia Energa Olsztyn – MKS Nielba Wągrowiec

sobota, 23. maja 2020 – godz. 18:00

sponsorzy meczu: Grupa Energa – sponsor tytularny klubu, MPEC

TUTAJ

plakat76

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn