WAMA-SPORT Historia - MP Zrzeszenia LZS Juniorów U-15 i U-17 Siedlce 2014 – Srebro i siedem razy brąz

Fot.ilustracja

W Siedlcach zakończyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS (2014) w podnoszeniu ciężarów juniorów do lat 15 i 17. W licznej i silnej stawce mieliśmy reprezentantów trzech sekcji z województwa warmińsko-mazurskiego. Sztangiści Nidy Nidzica, Meyera Elbląg i LUKS-u Kurzętnik wracaja z medalami. W sumie było ich osiem. Najcenniejszy srebrny wywalczył 15-latek Dominik Rajkowski z Meyera Elbląg.

Poza tym zdobyliśmy 7 brązowych krążków, wysokie ósme miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła Nida Nidzica.

Wyniki

Juniorki U-15

Kategoria 69 kg

1 KOŻUCHOWSKA Małgorzata 99 AKS Myślibórz 68,5 58+78 136 171,4

2 TOMKOWSKA Dominika 99 Mazovia Ciechanów 64,3 59+65 124 162,6

3 ŚREDZIŃSKA Oliwia 01 Horyzont Mełno 64,5 48+60108 141,3

..........................................................................................

5 ZIELIŃSKA Weronika 99 Nida Nidzica 64,7 42+55 97 126,7

Kategoria + 69 kg

1 KAROLAK Magdalena 99 Włókniarz Konstantynów 98,1 67+85 152 162,4

2 MICZYŃSKA Sylwia 00 Budowlani Nowy Tomyśl 69,1 53+69 122 153,0

3 KONIEC Karolina 99 Tarpan Mrocza 69,1 56+ 65 121 151,7

.........................................................

4 JACYNO Kamila 99 Nida Nidzica 69,5 46+60 106 132,4

Juniorzy U-15

Kategoria 50 kg

1 GÓRALSKI Kamil 0 Polwica Wierzbno 49,6 63+ 82 145 250,2

2 HOZA Kacper 99 Budowlani Nowy Tomyśl 50,0 59+74 133 227,

3 BADOWSKI Karol 0 LUKS Kurzętnik 47,8 53+ 65 118 210,3

Kategoria 56 kg

1 JURECKI Szymon 99 Tarpan Mrocza 56,0 90+ 102 192 299,7

2 ADAMUS Bartłomiej 00 Opocznianka Opoczno 55,8 70+85 155 242,6

3 SZPARA Andrzej 99 Nida Nidzica 55,3 67+ 83 150 236,4

Kategoria 62 kg

1 KUDŁASZYK Piotr 99 Budowlani Nowy Tomyśl 60,0 95+123 218 322,9

2 HYLA Łukasz 01 Gryf Bujny 58,9 63+83 146 219,2

3 BONCIK Łukasz 99 Orlęta Łuków 61,5 64+ 80 144 209,5

.......................................................................

4 SZCZĘŚNIAK Wiktor 99 Nida Nidzica 59,6 62+ 76 138 205,4

Kategoria 69 kg

1 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 62,6 106+140 246  353,4

2 SKULIMOWSKI Mateusz  98 MULKS Terespol 66,6104+122 226 311,1

3 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 66,8 87+125 212 291,3

....................................................................

6 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 66,1 91+120 211 291,9

U-17

Kategoria 56 kg

1 OLEŚKIEWICZ Kamil 98 LKS Dobryszyce 53,5 81+105 186 301,7

2 MAJEWSKI Szymon 97 AKS Myślibórz 53,3 81+95 176 285,8

3 KACZYŃSKI Rafał 98 Meyer Elbląg 54,6 71+ 84 155 246,8

....................................................

7 KUDRYK Jakub 98 Meyer Elbląg 52,2 58+70 128 211,4

Kategoria 62 kg

1 JANUŚ Dariusz 97 Lechia Sędziszów Młp. 61,2 95+128 223 325,5

2 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 61,9 93+110 203 293,9

3 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 60,7 88+110 198 290,8

Kategoria 69 kg

1 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 62,6106+140 246 353,4

2 SKULIMOWSKI Mateusz  98 MULKS Terespol 66,6104+122 226 311,1

3 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 66,8 87+125 212 291,3

....................................................................

6 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 66,1 91+120 211 291,9

Kategoria +94 kg

1 JARNUT Radosław  97 Budowlani Nowy Tomyśl 131,5 135+170 305 313,5

2 LOSY Łukasz 98     Sokół Więcbork 99,1 102+127 229 255,7

3 LULIŃSKI Tomasz 98 LUKS Kurzętnik 113,7 93+123 216 230,1

Klasyfikacja klubowa

1 Budowlani Nowy Tomyśl 88

2 Tarpan Mrocza 75

3 AKS Myślibórz 71

4 UOLKA Ostrów Maz. 69

5 Mazovia Ciechanów 63

6 WLKS Siedlce Nowe Iganie 51

.....................................

8 Nida Nidzica 41

23 Meyer Elbląg 15

25 LUKS Kurzętnik 12

Informacja ukazała się na portalu WAMA-SPORT 7 kwietnia 2014 roku

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn