V Kętrzyńskim Turnieju z okazji Dnia Kobiet wygrał MPK Dymki – W Ełku rywalizowali: panie i panowie

Fot. biuletyn miasta kętrzyn

W Hali Mistrzów odbył się 8 marca V Kętrzyński Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta. W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn kobiecych: MPK Dymki, Atomówki, Fajne Babki, Gorące Dwudziestki, No Name i Piękne bez Bestii. Turniej zakończył się zwycięstwem siatkarek z zespołu MPK Dymki.

Siatkarki MPK Dymki w finale pokonały 2:0 drużynę Gorące Dwudziestki. Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło ekipie No Name, która również 2:0 pokonały Atomówki. Wszystkie panie zamiast tradycyjnego kwiatka otrzymały z rąk zastępcy burmistrza po czekoladzie. Po zakończonym turnieju wszystkie drużyny obdarowano pamiątkowymi medalami i pucharami. Najważniejszy powędrował do triumfatorek – zespołu MPK Dymki.

Źródło: biuletyn informacyjny Miasta Kętrzyn

W Ełku grali: panie i panowie

MOSiR Ełk zorganizował w sobotę (7 marca) turniej kobiet i mężczyzn. Prowadzona w ekspresowym tempie rywalizacja przyniosła sukces dziewczętom z UMKS Mikro Ełk, które odniosły komplet zwycięstw, realizując przy tym wszystkie założenia treningowe. Szczególnie interesujący okazał się mecz finałowy z Salosem Ełk. Dużą skutecznością popisała się Gabriela Sosnowska i to był główny argument by przyznać jej nagrodę MVP. Warto zauważyć , że na podium znalazły się dwa zespoły UKS Jantar Gołdap: żeński i męski.

Wyniki

Kobiety

1. UMKS MIKRO EŁK

2. SALOS EŁK

3. JANTAR GOŁDAP

MVP – GABRIELA SOSNOWSKA

Mężczyźni

1. BŁAŻEJKI

2. AQUA SPORT GRAJEWO

3. JANTAR GOŁDAP

MVP – KRZYSZTOF DASZKIEWICZ

Fot. MOSiR Ełk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn